“Valgekrae” tootja ütleb, et algse osatäitjaga on taaskäivitamine käimas

Matt Bomer Neil Caffrey rollis valgekraes David Giesbrecht/USA võrgustik

Valgekraede fännid rõõmustavad – ilmselt on peagi tulemas uhiuued episoodid

“Me taaskäivitame. Ma kirjutan stsenaariumi,” produtsent Jeff Eastin ütles neljapäeval, 6. juunil Variety TV Festi paneeli ajal, kus temaga liitusid sarja staarid Matt Bomer, Meeskonna päev Ja Tiffany Thiessen.

Kolm näitlejat kinnitasid, et nad osalesid ka uues osas, 46-aastane Bomer ütles: “Olen osaline!” 60-aastane Decay ja 50-aastane Thiessen tõstsid siis mõlemad nõustuvalt käe.

“See on fantastiline stsenaarium ja see vastab kõigile küsimustele, mis teil on, kui olete saadet näinud,” ütleb Deke, “ja see tutvustab saadet inimestele, kes pole seda näinud. Mõlemad mõõga servad on varustatud.”

Valgekraede näitlejad Kus nad praegu on Matt Bomer Willie Gerson ja veel 185 inimest

Seotud: “Valgekrae” osatäitjad: kus nad praegu on?

Valgekrae on kümme aastat ära olnud, kuid näitlejad on vihjanud selle tagasi toomisele. Politsei menetlusdraama, mis kestis kuus hooaega 2009–2014, järgnes Matt Bomerile kui Neil Caffreyle, väga intelligentsele petturile, kes hakkab töötama kurjategijana FBI eriagent Peter Burke’i (Tim Deke) juures. […]

Deke märkis, et uutes episoodides kasutatakse lahkunute austamiseks “tundlikkust” ja “südant”. Willie Garson, kes esines saate kõigil kuuel hooajal Pommitaja krimipartnerina Mozzie. Näitleja suri 2021. aasta septembris pärast võitlust kõhunäärmevähiga.

“Ma ütlesin Jeffile pärast seda, kui olin lõpetanud [the script], olin sõna otseses mõttes nii põnevil, kuid samal ajal olid mul pisarad silmis – mõjuval põhjusel,” jätkas Deke. “Sa jäädvustasid selle taaskäivituse põnevuse, põnevuse, tegelased ja armastuse.”

Kuigi Eastin hoidis süžee üksikasju oma rinna lähedal, märkis ta, et esialgne saade jäeti lahtiseks. Ta selgitas, et kuigi sarja uuesti vaatamine tundus esialgu ebatõenäoline, on selle meetodi taastumine Netflixis viimase aasta jooksul mängu muutnud.

Valgekraede näitlejad Kus nad praegu on Matt Bomer Willie Gerson ja veel 185 inimestDavid Giesbrecht/USA võrgustik

“Kui lähete finaali, siis koos Neiliga [Bomer] Pariisis kõndides oli see alati seadistus,” selgitas ta. “Hoidsin seda alati lahti ja aastate möödudes tundus see kaugema lootusena. Kuid tunnustage “Suits” selle voogesitustrendi käivitamise eest. Neil läks suurepäraselt ja inimesed vaatavad nüüd Netflixist valgekraed. See läheb tõesti väga hästi. Peale selle on see nagu “Hei, teeme veel ühe.”

White Collar oli algselt eetris USA võrgus, mis kuulub NBCUniversalile. Kuna aga tootmisega tegeleb Fox Television Studios, kuulub nüüd IP-le Disney. Aprillis alustas White Collar voogesitust Netflixis. Jääb näha, kuhu taaskäivitamine maandub, kuid Day jagas, et “loodetavasti on see konkreetne voogedastus”.

Valgekrae tegutses aastatel 2009–2014 ja mängis Bomerit valgekraelise kurjategija Neil Caffrey rollis, kes lõpuks sõlmis FBI-ga lepingu, et aidata tal kasutada oma teadmisi sarnaste kurjategijate tabamiseks. Deke kehastas FBI agenti Peter Burke’i, kes teeb Nealiga koostööd kuriteo lahendamisel. Thiessen esines Elizabeth Burke’ina, Peteri naisena.

Sosinad saate võimalikust tagasitulekust on olnud juba aastaid. 2019. aastal vastas Eastin X-i kaudu, kui fänn küsis taaselustamise kohta, jagades, et sattus juhuslikult Deke’i ja paar rääkis sellest, lisades: “Kindlasti on võimalus.”

Järgmisel aastal paljastas Eastin, et temal ja Bomeril oli “plaan” saade tagasi tuua. “Nagu Mozzi võiks öelda: “Kui tsiteerida Steve Harveyt, siis unistus on tasuta. Saginat müüakse eraldi.” On aeg kiirustada,” kirjutas ta toona krüptiliselt X-i vahendusel.

Bomer omalt poolt rääkis TVLine’iga võimalusest vaadata 2020. aasta veebruaris tunnustatud seriaali uuesti, tunnistades, et naaseb Neali kingadesse “südamelöögiga”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Teleri taaskäivitamine ja taaselustamine: täielik juhend selle kohta, mis tuleb

Seotud: TV taaskäivitused ja taaselustused

Näib, et saate jälle koju minna! Viimastel aastatel on televisioon olnud üle jõu käiv, tuues pärast tühistamist tagasi pikki (ja mitte nii pikki) saateid. Teleri taaskäivitamise ja taaselustamiste loend on pikk, alates situatsioonikomidest ja mängusaadetest kuni draamade ja koomiksiteni. Siiski on mõned sarjad, sealhulgas Frasier ja True Blood […]

“Pean ütlema, et vaevalt ei möödu päeva, mil ma ei peataks kedagi, kes ütleb mulle, kui palju see saade tema jaoks tähendab ja kui palju see talle meeldis või et nad vaatasid seda koos perega või kellel on kindel pereliige. Neid seostati selle saatega, mis tähendab minu jaoks maailma,” rääkis ta väljaandele.

Nimetades oma saates oldud aega “uskumatuks kogemuseks”, märkis Bomer, et tema ja näitlejad suhtlevad jätkuvalt.

“Püüame kord aastas kokku saada ja ma arvan, et me kõik tahaksime seda lugu mingil moel jätkata,” jagab ta. “Mõnikord saavad inimesed minu peale avalikult vihaseks ja ütlevad:” Miks sa…?! Ja nad arvavad, et mul on mingisugune loominguline kontroll kogu olukorra üle, mida ma ei tee.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *