Varjukuju ilmus Taylor Swifti Madridi etendusel “Eras” üksi sarikate vahel

Kevin Mazur / TAS24 / Getty Images

Taylor Swift Tema Erase turnee kontserdil Hispaanias Madridis oli ootamatu osaleja – ja fännid jooksevad metsikult teooriatega, kes see olla võiks.

Ühe TikToki erakasutaja jäädvustatud videos, mis hiljem sotsiaalmeedias levima hakkas, on näha jubedat ja varjulist kuju üksi sarikate otsas seismas, kui ta esineb 65 000 inimesele. (Ebaselge, kummal pilti nähti; 34-aastane Swift mängis Madridis 29. ja 30. mail kahte etendust.)

Kuigi tundmatu kuju meenutas kindlasti mehe siluetti, oli ilmselt mõistatus, et nad olid üldse roninud Santiago Bernabeu staadioni verise nina küljes rippuvale platvormile.

“Oh pagan ei… see on mingi tont/kummitus/vaim staadionil. Või mõni pugeja, kes ronib staadionile,” kirjutas üks sotsiaalmeedia kasutaja, teine ​​aga naljatas: “Joe Alwin Peidus sarikates.” (Alwyn, 33, ja Swift aastatel 2016–2023.)

Samal ajal kui teised naljatasid, et müsteeriumikontserdil osales Swifti teine ​​endine, Matty Healy – kelle kohta on Swifti uuel albumil The Tortured Poets Department mitmeid lugusid – teistel oli nähtule loogilisem seletus.

“Põhimõtteliselt on Santiago Bernabeul “taevatee”, staadioni ümber kulgev rada – vaadake seda. See pole veel kasutamiseks valmis,” kirjutasid nad piltide kõrvale.

Eelmisel aastal Madridi Reali ametlikule YouTube’i kanalile postitatud videos said selle ligi 14 miljonit tellijat pilguheit taevatee renoveerimisele. (Staadion on koduks professionaalsele jalgpalliklubile.)

Pealdis kõlab: “Naudi meie Santiago Bernabeu renoveerimissarja viimast osa, kus keskendume põnevale taevarajale, mille oleme oma staadionile paigaldanud.” „Saime teada, kuidas Santiago Bernabeu 10. tasandile ehitatakse põnevat 360º vaatepunkti Skywalki. Skywalk, mis on sama pikk kui kaks kergejõustikurada, pakub Bernabeu pealtvaatajatele suurepäraseid vaateid.

Ehkki on loogiline, et taevatee oli koht, kus popstaari esituses esines mõistatus Swifty, imestavad fännid endiselt, kes see oli – ja mida see võiks tähendada.

“Teades Taylor Swifti, on ta tõenäoliselt selle taga ja kiusab midagi,” kirjutas üks X-i kasutaja, viidates Swifti armastusele jätta oma fännidele lihavõttemunade vihjeid tulevaste projektide kohta. Teine vastas: “Ta on sõna otseses mõttes selline: “Minu uus singel A Man’s Silhouette on nüüd väljas.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

14-kordne Grammy auhinnaga pärjatud artist alustab 9. mail pärast kahekuulist pausi oma poiss-sõbraga oma Eras Touri Euroopa etapil Pariisis. Travis Kelce Liituge temaga mitmeks kohtinguks.

“Ta tahab teda võimalikult palju toetada, kui saab, nii et ta läheb [go] USA-st edasi-tagasi Euroopasse, kui tal aega on,“ rääkis üks allikas eelmisel kuul väljaandele Us Weekly, lisades, et paaril on seni Euroopas tore olnud.

Sisering lisas, et “praegu [Travis] Saab tema juures viibimise ajakava kokku leppida [Taylor]Enne NFL-i hooaega 2024–2025, mida tema ja tema meeskond Kansas City Chiefs alustavad 5. septembril mänguga Baltimore Ravensi vastu oma koduväljakul Arrowheadi staadionil.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *