Vin Diesel üllatab 4-aastast fänni pärast leukeemiast paranemist

Vin Diesel, Derrick Pursglove, Colton Pursglove ja Jordan Pursglove Toiteallikaks on FuelFest

Vin Diesel Noor kiire ja vihane superfänn on rõõmus.

56-aastane näitleja üllatas Colton Parsglove’i ootamatult, kohtudes temaga laupäeval, 4. juunil Los Angeleses Irwindale Speedwayl Fuelfestil.

Noormees on praegu remissioonil pärast hiljutist võitlust leukeemiaga ja on ürituse korraldajate sõnul soovinud “Vin Dieseliga kohtuda aastaid”.

Diesel, kes on mänginud Dominic Torettot igas Fast and Furious osas alates 2001. aastal ilmumisest “Kiired ja vihased”, üllatas rahvast üritusel lavale astumise ja lapsele tutvustamisega.

“Ma tahan, et te annaksite sooja aplausi ja tervitaksite Coltonit meie peres,” ütles näitleja, enne kui Coltoni juurde astus ja teda kallistas. “Tere tulemast Colton, meie perekonda.”

Coltoni ema, Jordani rahakotikinnas“Colton oli nii rabatud ega suutnud uskuda, et ta kohtus oma päriselu kangelasega,” seisis People’iga jagatud avalduses.

Laps riietus 2023. aastal Halloweeniks Vin Dieseliks ja Jordan postitas mullu novembris Instagrami vahendusel fotod oma poja kostüümist.

COLTON-PURSGLOVE_HALLOWEEN-COSTUME-AS-VIN-DIISEL

Colton Purseglove Vin Dieselina Halloweeni jaoks Toiteallikaks on FuelFest

“Kui teie 4-aastane vaatab uuesti “Kiired ja vihased” filme ja arvab, et näeb välja täpselt nagu Dom, peaksite riietama ta tema lemmikfilmitegelaseks!” Jordan kirjutas fotole pealkirjaks.

Märkimisväärse võidusõidufestivali FuelFest on asutanud Cody Walkerkes on üks hilinenud näitlejatest Paul Walkeroma vendadest

Walker töötas koos Dieseliga kassahiti frantsiisis. Walker suri 30. novembril 2013.

Diesel kinnitas seda selle aasta alguses Kiire ja vihane Ilmub 11. osa 2025. aastal.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Näitleja teatas 24. veebruaril Instagrami vahendusel, et armastatud filmisaaga valmistub kindlasti oma viimaseks ringiks.

“Meil oli nädalavahetusel kiire kohtumine kirjanike ja kogu meeskonnaga,” kirjutas Diesel postituses. “Öelda, et meie finaali põnevus oli uskumatult tugev, on alahinnatud. Mis on suurepärane. Väga põnev.”

Ta jätkas: „Meenutab lugematuid hetki, mil teie entusiasm ja kirg said meie loomingulise teekonna edasiviivaks jõuks. Teie pühendumus meie loole on avaldanud ainulaadset mõju selle edule ja arengule. See suur finaal ei ole ainult lõpp; See on meie koos ülesehitatud uskumatu perekonna pidu. Loodan, et tunnete uhkust!”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *