VPR Tom Sandoval paljastab surnukehade arvu pärast Raquel Levise lahkuminekut

Tom Sandoval ja Raquel Levis Getty Images (2)

Tom Sandoval Tema magamistoaga seotud tegevus ilmnes, kui ta üritas pärast naisest lahkuminekut “edasi liikuda”. Raquel “Rachel” Lewis.

Sõpradega õhtust süües, sh Tom SchwartzVanderpump Rules: Secrets Revealed 11. hooaja 19. osas küsis grupp Sandovalilt (41), kui paljude inimestega ta seksis pärast seda, kui suhe Raqueliga (29) lõppes.

Sandoval paljastas, et magas kainena kolme naisega, šokeerides 41-aastast Schwartzi, kes vastas: “Mõtt? See pole isegi võimalik.”

Schwartz jätkas oma ülestunnistuses: “Kuidas saab praegu Ameerikas kõige sõimatud ja vihatuim mees? Huvitav, kas nad vihkavad teda?

Raquel Lewise ja Tom Sandovali suhete ajaskaala

Seotud: Raquel Lewise ja Tom Sandovali suhete ajaskaala

Raquel Lewis ja Tom Sandoval lõid romantika 2022. aasta suvel, kui ta veel Ariana Madixiga kohtamas – ja tulemus oli pehmelt öeldes segane. Vanderpump Rulesi fännid said teada, et Sandoval oli Maddixiga afäär Bravo hiti 2. hooajal, kui tema toonane tüdruksõber Kristen Dout süüdistas teda petmises. […]

Hoolimata sellest, et Schwartz oli olukorrast šokeeritud, ütles ta Sandovalile, et hoolimata sellest, et ta oli endiselt Rachelisse “armunud”, kulus palju julgust, et end välja panna. Schwartz ütles omalt poolt, et on pärast lahutust maganud ainult ühe inimesega Katie Maloneyja “tema nimi riimub floriga,” märgib Joe Weinberg. (Schwartz on sellest ajast peale oma tüdruksõbraga avalikuks tulnud Sophia Skoro.)

Vanderpumpi reeglid Tom Sandoval paljastab, kui paljude inimestega ta pärast lahkuminekut Raquel Levisega magas

Raquel Lewis ja Tom Sandoval Vivienne Killia / Getty Images CLD PR / White Fox jaoks

Sandoval tunnistas, et esimene inimene, kellega ta Racheliga koos oli, oli “raske”, selgitas hiljem oma pihtimuses: “Ma ei taha Rachelist edasi minna. Ma armastan teda endiselt väga, aga mida ma saan teha? Ta on ilmselgelt muutunud Kõik, mida ma teha saan, on proovida end sealt välja saada.

Sandoval ja Rachel läksid lahku 2023. aasta mais, tund enne Vanderpump Rulesi 10. hooaja finaalmängu eetrisse jõudmist. Nende taaskohtumine leidis aset kaks kuud pärast teateid, et Sandoval petab oma tüdruksõpra Ariana Madix Racheliga läksid nad pärast üheksat koos oldud aastat lahku. Tema suhte debüüt Sandovaliga Victoria Lee Robinson Jaanuaris 2024.

Tom Sandoval ja Ariana Madix Red Carpet 2022 MTV filmi- ja teleauhinnad ilma stsenaariumita

Seotud: Ariana Madix, Tom Sandovali suhete ajaskaala

teevad tõsielutelevisioonis oma jälje. Tom Sandoval ja Ariana Maddix on sattunud pärast Bravo Vanderpump Rules’iga liitumist draama keskpunkti. Vaatajatele tutvustati esialgu Sandovali armuelu läbi tema tormilise suhte Kristen Doubtiga. Keset nende on-off-suhet seatakse Maddix mängu ajal kahtluse alla endise paari tulevik […]

Tema armuelus on viimase aasta jooksul toimunud suured muutused ja Sandoval rääkis oma sõpradele väljaandes Secrets Revealed, et ta kaalub joomise pausi ajaks sperma külmutamist.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Aasta tagasi näitas test tema madalat spermatosoidide arvu, mille arst süüdistas “rohkes joomises”, “ülipingulistes riietes” ja “narkootikumides”.

Kui tema sõbrad küsisid, kas ta ikka tahab lapsi, vastas Sandoval: “Ma tahan seda varianti, tead? See on üks põhjusi, miks ma tahan, kui suudan, proovida maja alles hoida.”

Pärast lahkuminekut on Sandoval ja Ariana (38) olnud vaidlusi oma ühise Los Angelese kodu pärast, kus nad mõlemad elasid pärast lahkuminekut rohkem kui aasta. Märtsis kinnitas Us Weekly, et Ariana ostis elamiseks uue kodu ja Sandoval on keset juriidilist võitlust nende varanduse saatuse üle.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *