“WCTH” finaal: kas salapärane sõnum viib Elizabethi ja Nathani romantika rööpast välja?

Erin Krakow ja Kevin McGarry Ricardo Hubbs/Hallmark Media

Armastus on õhus 11. hooaja finaalis When Calls the Heart – kuid Elizabethi ja Nathani minevikust pärit kummitus näib kummitavat nende uut romantikat.

Hoiatus: Südame kutsumisel 11. hooaja 12. jao spoilerid allpool.

Nathan Grant (Kevin McGarry) “ei suutnud vastu panna” oma praegusele tüdruksõbrale Elizabeth Thorntonile (Erin Krakov) pühapäeval, 23. juunil enne ühte jagu pärast seda, kui nad lõpuks kogu jao jooksul üksteise vastu armastust avaldasid.

Nagu Elizabeth ja Nathan oma lastele räägivad, Little Jack (Highland Goodrich) ja liitlane (Jayda Lily Miller), nende suhte kohta valmistub linn maagiliseks pulmadeks. Mike Hickam (Ben Rosenbaum) ja Mei Sou (Amanda Wong) kavatsevad abielluda pärast selle hooaja alguses kihlumist.

Kuigi nende side on tugev, hakkab Mike muretsema, et ta rikub liiga palju traditsioone ja segab nende suurt päeva. Vahepeal ei jõua Mei ära oodata, millal näeb oma venda Beau’d Hope Valley’s pulmas – isegi kui pulmaeelseid pidustusi pole.

Vaatamata kiirele pöördele, on Mei pruutneitsi Faith Carter (Andrea Brooks) ja Minnie Canfield (Natasha Burnett), autor Fiona Miller (Kayla Wallace), kes on kogu hooaja olnud Nashville’is.

Erin Krakow ja Kevin McGarry, kui Hart helistab finaalis 3

Erin Krakow ja Kevin McGarry Kylie Schwarmann / Hallmark Media

Fiona naljatab: “Sa ei arvanud, et ma teie pulma maha jätan, eks?” Ta on linnas, et olla Mike’i “parim naine”, enne kui ta paljastab. Fiona palub Faithil hiljem Nashville’is sufražettarstina liituda, kuid Faith keeldub temast, kuna tal on Lily kasvatamise üle õnnelik (Chloe McKinnon) Hope Valleys.

Leland Coulter (Cavan Smith) saab episoodi ajal üllatuspakkumise pärast seda, kui ta on pakkunud välja uue plaani maa jaoks, mille ta müüs kuberner Lucas Bouchardile (Chris McNally) Leland ütleb, et soovib pärast kuurordi visiooni purunemist kasutada kinnistut rahvuspargi loomiseks.

Juhend igale Tree Hilli vilistlasele, kellest sai Hallmarki täht ja millistes filmides nad osalevad

Seotud: “One Tree Hilli” maarjad, kellest said Hallmarki staarid

Hallmark Media (3); Crown Media / Alistair Foster Hallmarki kanalil on igaühele midagi – ja paljud endised One Tree Hilli näitlejad on pärast saate lõppu 2012. aastal võrgustiku koduks muutnud. Öeldi naistepäeval 2020. aasta detsembris. “Nad on tõesti […]

Lucasele, kes üritab kuurordidraama kohta negatiivset ajakirjandust vältida, see idee meeldib. Siiski soovib ta, et Leland koliks pealinna, kus Leland ja tema naine Rosemary (Pascal Hutton), üllatus. Paar jätab vaatajad pakkumise üle mõtiskledes pingesse.

Episoodi jätkudes saab Mei kurva uudise, et tema vend ei saa esineda. Järgmisel päeval saab ta teada, et tema kihlatu Mike on kadunud.

Kavan Smith ja Erin Krakow, kui süda kutsub 11. hooaja finaaliks

Kavan Smith, Jack Wagner ja Erin Krakow Kylie Schwarmann / Hallmark Media

Tüdrukud annavad endast parima, et Mei tuju üleval hoida, kui poisid üritavad Mike’i enne etendust üles leida. Sel ajal, kui Mei on oma traditsioonilises Hiina pruutkleidis, kuuleb ta kellade helisemist, mis annab märku, et pulmad on käimas.

Mike üllatab oma pruuti muusikalise sissepääsu ja ametliku kihlasõrmusega – ja mis kõige tähtsam, ta toob tähistama oma venna Beau. “See on puudutus ja mine,” räägib Mike oma pikast teekonnast, et Buicki saateks õigeks ajaks kätte saada.

Joseph Canfield (Viv Leacock) abiellus selle paariga kogu linna ees, tuletades kõigile meelde, et “Jumala kingitustest on armastus kindlasti kõige kallim ja püsivam.”

Erin Krakow ja Kevin McGarry, kui Hart kutsub Finale 2

Erin Krakow ja Kevin McGarry Ricardo Hubbs/Hallmark Media

Pärast pulmi – mida Elizabeth ja Nathan kasutavad oma väljasõidupeoks – tuleb linna kummitus nende minevikust. “Ma arvan, et elu seisneb selles, et võtate selle, mida saatus teile annab, ja muutke see selleks, mida sa tahad,” ütleb Nathan enne Elizabethi suudlemist.

Mountie superintendent Andrew Hargraves (David Lewis) katkestab paari ja avaldab, et ta on seal ametlikus töös, kuid Nathanit ei puuduta.

Aurora Teagardeni mõrv Ta küpsetas Hallmark Movies ja Mystery Series Number ja palju muud

Seotud: Tunnustav mõistatusfilmi frantsiis numbrite järgi

Hallmark Mystery Channel on oma erinevate põnevate frantsiisidega aastate jooksul fänne võitnud – ja nimekiri aina pikeneb. Candace Cameron Bure, Lacey Chabert, Allison Sweeney ja Holly Robinson Peet on mõned nimed, kellel on aastate jooksul võrgus olnud oma filmisarjad. […]

“Härra Thornton, see on teie kadunud abikaasa,” ütleb ta kurjakuulutava muusika saatel. Üllatunud Elizabeth vaatab Nathani poole ja lõpetab episoodi kaljunukiga.

Elizabethi abikaasa Jack Thornton (Daniel Lissing, suri 5. hooajal Fort Clay maalihkes. Jack oli mägilane, kes hukkus, püüdes päästa kahte oma treeningmissioonil olnud meest. Tema surma tagajärjel kolib Nathan Hope Valleysse, kus ta armub Elizabethi.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kui Hart helistab 699 11. hooaja finaalisRicardo Hubbs / Crown Media

“Toimub palju rõõmsaid ja häid aegu, kuid on ka suur kaljumuutus,” rääkis Krakow eksklusiivselt väljaandele Us Weekly 11. hooaja finaalist, vihjates tulevasele. “Jätame palju tegelasi kohtadesse, kus me pole täpselt kindlad, milline on nende jaoks järgmine hooaeg.”

McGarry ütles meile sel kuul eranditult, et ta ei usu, et fännid ütlevad pärast kaljunuki nägemist “jah”, kuid ta loodab, et nad on Nathani ja Elizabethi positsiooniga “rahul”.

Ta märkis, et “Viimased viis sekundit” ootavad vaatajaid, kes “soovivad häälestada 12. hooajale”.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *