Wells Addams leiab, et Sarah Hylandi “Väike õuduste pood” aktsendiks on “seksuaalne”

Sarah Hyland ja Wells Addams Randy Shropshire / Getty Images

Sarah Hylandtema abikaasa Wells Adams Tema aktsent Audrey rollis Broadway filmis Little Shop of Horrors oleks võinud olla veidi sümpaatsem.

Reedel, 31. mail saates Live with Kelly ja Mark esinedes selgitas Hyland saatejuhtidele Kelly Ripa Ja Mark Consuels Kuidas ta arendas oma ainulaadset aktsendit Audreyna praeguses muusikalises taaselustuses The Little Shop of Horrors (ja Adamsi reaktsioon sellele).

“Ma ei kasuta Ellen Greene’i aktsenti filmist või täpselt nagu Kerry Butler taaselustamisest, aga see lihtsalt tekkis,” ütles ta. “Mu abikaasa küsis minult telefonis: “Tee seda minu eest.” Niisiis, andsin talle väikese eelvaate Accenti telefonis ja see oli kõige kohutavam reaktsioon, mida ma kunagi ette kujutada võisin. Ta ütles: “See oleks minu jaoks liiga seksuaalne.”

Modern Family alum lisas: “Ta ütles:” See on täpselt nagu mu naine Marisa on sinu Mu nõbu on Vinny juures ja seal on nii palav.” (Hyland ja Adams on olnud abielus alates 2022. aastast.)

950077592 Sarah Hylandi ja Wells Addamsi suhete ajaskaala aastapäev

Seotud: Sarah Hylandi ja Wells Addamsi suhete ajaskaala

Sarah Hyland ja Wells Adams on tõestuseks, et Instagram võib olla ilusa armastusloo algus. Us Weekly paljastas 2017. aasta oktoobris eranditult, et Hyland ja Adams käisid kohtamas. Mõni kuu hiljem jagas Hyland, et nad kohtusid sotsiaalmeedia kaudu. “Kas olete näinud neid “slaidi DM-ides” meeme? Seda. Ta libises […]

Varem mängiti Audrey Fulcarde’i rolli Ellen Greene 1986. aasta film, autor ja Kerry Butler 2003. aasta Broadway lavastuses. Highland mängib kõrvuti Off-Broadway kangelanna “Little Shop of Horrors” iteratsiooniga Andrew Barth Feldman Nagu Seymour ja James Carpinello Dr Orrin Scrivello kui DDS

Näitlejanna rääkis Ripale ja Consuelesile, et ta oli pärast lavale naasmist “hirmunud, närviline, hirmul” ja “otsustusvõimetu” oma esinemisoskuste osas.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Sellest on möödunud 17 aastat, kui olen teinud 8 etendust nädalas, nii et sellest on möödunud väga-väga kaua aega,” ütles Hyland, kes varem kehastas Jacqueline “Jackie” Bouvier’d 2006. aasta algses Broadway lavastuses Gray Gardens. “Kuid olles Little Shopi osa, on meeskond, loominguline meeskond ja näitlejad kõik kõige lahkemad, toredamad ja andekamad inimesed.”

Mida on filmi Modern Family näitlejad taaskäivitamise või spinoffi kohta öelnud

Seotud: Mida “Moodne perekond” näitleja ütleb taaselustamise kohta

Alates sellest, kui ABC 2020. aastal oma sarja Moodsa perekonna finaali eetrisse tõi, on fännid – nagu ka mõned saate näitlejad – palunud taaselustamist. Mitchell Pritchetti kehastanud Jesse Tyler Ferguson õhutas kuulujutud uuesti käima, kui jagas Dunphy perekonna kodus tehtud fotot. “Pole seda vaatepilti tükk aega näinud,” […]

Hyland lisas, et ta on “sõber paljude varasemate Seymouridega”. Darren Criss, Skylar Astin Ja Matt Doyle, kes sirutas käe, et näidata oma armastust lavastuse vastu. “Nad kõik ütlesid sama asja – täpselt sama sõnastust,” ütles ta. “Ja ma mõtlesin: “Kas ma liitun kultusega? Sest ma arvan, et olen selles.”

22-aastased Hyland ja Feldman on viimased täiendused paljudele näitlejatele ja näitlejannadele, kes on liitunud auhinnatud lavastusega New Yorgi Westside Theatre’is. Teised Little Shopi lavale astunud staarid on järgmised: Jonathan Groff, Tammy Blanchard, Evan Rachel Wood, Maude Apatow, Lena saal, Gideon Glick, Constance W, Jeremy Jordan, Conrad Ricamora, Corbin sinine Ja Jinkaxi mussoon.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *