Will Smith meenutab, et ei maksnud pärast Grammy võitu 2 aastat makse

Will Smith. Gerald Matzka / Getty Images

Will Smith Vaadates tagasi, kui kaugele ta on jõudnud.

Enne The Fresh Prince of Bel-Airi ja kasvavat filmikarjääri oli 55-aastane Smith üks pool räpiduost DJ Jazzy Jeff ja The Fresh Prince, kellega koos võitis ta 1989. aastal oma esimese Grammy parima räpiesinemise kategoorias. “Vanemad lihtsalt ei saa aru.”

Vaatamata oma kuulsusele ja edule seisis Smith 1980. aastate lõpust kuni 1990. aastateni silmitsi rahaliste probleemidega, kui Internal Revenue Service (IRS) leidis, et ta ei olnud jätnud maksma ligi 3 miljonit dollarit makse.

“Ma arvan, et see oli ’88 ja me võitsime Grammy, kuid ma jätsin maksud maksmata,” meenutas Smith neljapäeval, 6. juunil podcasti “Carmelo Anthony ja 19.00 Brooklynis”.

Bel-Airi värske prints, kus nad praegu on, Will Smith

Seotud: “Fresh Prince of Bel-Air” osatäitjad: kus nad praegu on?

Võtame ühe minuti, istuge tagasi ja räägime teile, mis toimub filmis The Fresh Prince of Bel-Air näitlejatega! Andy Borowitzi ja Susan Borowitzi loodud The Fresh Prince oli NBC eetris kuus hooaega aastatel 1990–1996. Populaarne sitcom järgnes Willile (Will Smith), Philadelphias sündinud probleemsele teismelisele, kes saadeti […]

‘Ma olin [thinking] Maksuamet saab kõigilt raha, nad ei vaja mind – aga nad tundsid end teisiti,” jätkas ta. „Nii et ma ei maksnud kaks aastat makse – ja võitsin Grammy ja kõik muu – nii et nad lihtsalt arvasid, et peaksid võtma Minu asjad jäin alla ja läksin LA-sse. Ma olin katki.

DJ Jazzy Jeff ja The Fresh Prince

DJ Jazzy Jeff ja The Fresh Prince. Michael Ochsi arhiivid / Getty Images

Lõpuks maandus Smith 1990. aastal jalule, sõlmides NBC-ga lepingu, et osaleda oma komöödias The Fresh Prince.

Kuid kui ta esimest korda Philadelphiast Los Angelesse kolis, meenutab Smith hetke, mil ta teadis, et peab asjad ümber pöörama, sest tema täht hakkas tuhmuma.

Smith ütles, et käis klubis, kus nägi EL-i grupi liikmeid, kes teda toetasid ja Jazzy Jeff tuuril ja nautisid edu oma hittlauluga “Da Butt”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Me hakkasime kukkuma, kui nad tõusid,” selgitas Smith.

“Turvakaitse ei tundnud meid ära,” ütles ta klubisse sisenemise järjekorras seismise kohta. «Vaatasin sisse ja nägin üht grupi liiget. Ma ütlesin: “Oo, yo, mine ohutusse kohta” ja ta tõmbas mu lipuga maha ja sulges mu näo ees ukse. Pöördusin Charlie poole [Mack, his childhood friend and security guard] Ja ma ütlesin: “See ei kordu enam kunagi.” Otsustasin just siis ja seal: minust saab suurim f-king täht maa peal.”

Smithi uusim film Bad Boys: Ride or Die jõuab kinodesse reedel, 7. juunil.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *