WNBA mängija Candace Parker ja naine Anna Petrakova tervitavad poega Hartit

Candace Parkeri / Instagrami loal

WNBA täht Candace Parker ja naine Anna PetrakovaNende “esialgne koosseis oli täielik” pärast poja Harti sündi.

Paar jagas põnevat uudist ühise Instagrami postitusega esmaspäeval, 10. juunil imearmsate perepiltide karusselli kõrval.

“Heart Summit Petrakov Parker❤️ 21. mai 2024,” kirjutasid nad armsate fotode pealkirjaks. “Meil on oma väikevenna vastu nii palju armastust ja tänu. Tsoonikaitse hmm huvitav, aga saame hakkama. Goose on ummm kohanemas 🤣 aga tal läheb loomaarstina paremini🤣😂😂😂 (ema on rockstaar ja me armastame teda nii väga) Aitäh @aprilbellephotos, et jäädvustad alati meie pere!”

Jälgijad ja sõbrad kogunesid kommentaaride sektsiooni, et paari uue lisandumise puhul õnnitleda ning paljud sotsiaalmeedia kasutajad märkisid, et Harti keskmine nimi Summit oli tõenäoliselt austusavaldus Parkeri varalahkunud korvpallitreenerile. Pat Summitt.

Josh Duhameli rase naine Audra Marie debüteerib punase vaiba kohtingul 340.

Seotud: 2024. aasta kuulsused: vaadake, millised staarid sel aastal sünnitasid

Sienna Miller, Josh Duhamel ja teised staarid laiendavad 2024. aastal oma perekondi. 3. jaanuaril levis uudis, et Miller sünnitas sama kuu alguses oma teise lapse, koos oma esimese poiss-sõbra Olly Greeniga. Miller jagab ka vanimat tütart Marlowe’i endise kihlatu Tom Sturridge’iga. “Veetsin palju aega sünnituseks valmistumisele […]

“Armastan seda nime ja suurepärane viis treenerit austada!” Üks Instagrami kasutaja kirjutas, teine ​​aga lisas: “Tippkohtumine pani mind nutma! Õnnitleme!!!”

Parker kirjutas varem 2009. aasta essees väljaandele Sports Illustrated tippkohtumise mõjust tema elule.

“Mõnikord ei saanud ma tema loogikast aru, kuid nüüd, kui ma olen pärismaailmas, näen, et tema hullumeelsusele oli mingi meetod,” kirjutas ta toona. “Ta tegi ainult minust paremaks inimeseks.”

38-aastane Parker ja 39-aastane Petrakova teatasid esmakordselt Instagrami mustanditeemalises postituses eelmise aasta detsembris.

“Parker 5 hakkab laadima! Mama ja Mama lähevad sel kevadel mees-2-mehelt tsoonikaitsele! Nad kirjutasid. “Pärast nelja aastat mängimist keskendume oma nimekirja koostamisele. Teame, et see uustulnuk täiendab meie sügavusgraafikut ja suurendab meie meeskonna mitmekülgsust. Liitume meie praeguse laskurite, punktiründajate, tagasilööjate ja väikeste ründajate nimekirjaga!

Hart on paari teine ​​ühine laps. Paar tervitas oma poja Air Larryt 2022. aasta veebruaris. Parker on ka 14-aastase tütre Layla ema, keda ta jagab oma endise NBA mängija ja eksabikaasaga. Sheldon Williams. Endine abikaasa oli abielus aastatel 2008–2016.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

2024. aasta WNBA draft

Seotud: Vaadake WNBA 2024. aasta drafti punast vaipa: Caitlin Clark, Angel Reese ja palju muud

Korvpallitähed Kaitlyn Clark, Angel Reese, Cameron Brink ja teised on tõestanud, et väljakul ei ole väravate löömine ainus asi, milles nad head on. Sportlased näitasid meie WNBA draftil oma moodsat külge. Enne kui WNBA volinik Cathy Engelbert oma uue kodumeeskonna välja kuulutas, veeretas 2024. aasta klass Brooklyni Akadeemias punase vaiba. […]

Las Vegas Acesi staar ja Petrakova kohtusid 2012. aastal, kui Parker mängis WNBA vahehooajal Petrakova kodumaal Venemaal UMMC Jekaterinburgis. Kuigi nende suhe oli alguses platooniline, võtsid asjad romantilise pöörde pärast seda, kui nad esimest korda suudlesid.

«Me kardame ja mõtleme: «Mis see oli?»,» rääkis Petrakova 2022. aastal ajalehele TIME. No mis me oleme? Me valetame siin endale.’ Ma arvan, et kolm aastat me sõna otseses mõttes eitasime seda. Siis me lihtsalt aktsepteerisime seda. See oli pikk ja raske protsess.”

Parker esitas küsimuse Petrakovale 2019. aasta sünnipäevareisil Mehhikosse, mida ümbritsesid umbes 15 lähedast sõpra ja perekonda. Nad sõlmisid sõlme sama aasta detsembris

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *