WNBA uustulnuk Kaitlyn Clark katkestab vaikuse pärast seda, kui olümpiakoondisesse ei pääsenud

Caitlin Clarke John Nation / Getty Images

Caitlin Clarke Tal ei ole USA meeskonnaga halba verd pärast seda, kui see ei pääsenud 2024. aasta Pariisi olümpiamängude naiste korvpallimeeskonda.

“Olen tüdrukute pärast põnevil [who] on meeskonnas,” ütles 22-aastane Clark ajalehele Indy Star Sports Reporter Chloe Peterson Pühapäeval, 9. juunil. “Ma tean, et see on maailma kõige konkurentsivõimelisem meeskond ja ma tean, et see oleks võinud minna mõlemale poole, kui ma oleksin meeskonnas. [or] Ma ei ole meeskonnas. Olen nende pärast põnevil.”

Clarke jätkas: “Ma kavatsen neid kulla võita. Olin laps, kes kasvas üles olümpiamänge vaadates, nii et neid on tore vaadata.

Clark märkis ka, et tal pole pettumust, et ta meeskonda ei pääsenud.

Caitlin Clarke Jason Sudeikise kuulsuste fännid Travis Scott Tom Brady ja veel 139 inimest

Seotud: Caitlin Clarke’i kuulsuste fännid: Jason Sudeikist Travis Scottini

Caitlin Clark muudab naiste korvpalli kurssi oma rekordilise statistika ja kaugvisetega – ja kuulsused panevad tähele. Vanem Iowa Hawkeyesi valvur viskas põhihooajal keskmiselt 32 punkti mängus ja tõusis märtsis NCAA I divisjoni meeste ja naiste korvpalli kõigi aegade resultatiivseimaks mängijaks. […]

“Ma arvan, et see annab teile midagi, mille nimel tööd teha. Teate, see on unistus ja loodetavasti ühel päeval olen seal,” ütles ta “Ma arvan, et see on natuke rohkem motivatsiooni … ja loodetavasti nelja aasta pärast – kui neli aastat Tulen tagasi – ma olen seal.”

USA meeskond ei ole ametlikult teatanud oma suvemängude naiste korvpallikoondise nimekirja, kuid mitmed väljaanded teatasid laupäeval, 8. juunil, et Clark ei kuulu sportlaste hulka. NBC Newsi andmetel Brittany Griner, Aja Wilson, Brenna Stewart Ja rohkem esindab Ameerika Ühendriike.

Caitlin Clark jätkab USA naiste korvpallikoondise toetamist pärast seda, kui ta meeskonda ei kuulu

Caitlin Clarke Michael Hickey / Getty Images

Cameron Brinkkes kuulus Clarki WNBA draftiklassi, Ryan Howard, Hailey Van Leeth Ja Sierra Burdick Võistleb ka USA eest naiste 3 x 3 arvestuses

Vahepeal sai Clarke meeskonnajuhtidelt ametliku telefonikõne, enne kui uudis pealkirjadesse jõudis.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Nad helistasid mulle ja andsid mulle teada, enne kui kõik välja tuli, mis oli nende suhtes väga lugupidav ja ma hindasin seda,” ütles Clark. “Nad tegid sama iga tüdrukuga, kes koondisse pääses, või iga tüdrukuga, kes meeskonda ei pääsenud, teate, olümpiabasseinis on nii palju mängijaid. Nii et ma polnud ainuke, kes neile helistama pidi. Nad pidid tegema mitu kõnet.”

Teresa Giudice on staar, kes armastab olümpiamänge

Seotud: Kuulsused, kes armastavad olümpiamänge

Mäng alaku! Pärast aastast viivitust koroonaviiruse pandeemia keskel on lõpuks käes Tokyo olümpiamängud. Pärast 2021. aasta juulis toimunud rahvuste paraadi ja avatseremooniat on sportlased hakanud võistlema – ja medaleid koguma – kõikvõimalikel uutel ja olemasolevatel spordiüritustel. Nii nagu meiegi, on siin palju kuulsusi […]

Clark oli Iowa ülikooli meeskonna üks parimaid kolledžisportlasi, viies naiste meeskonna selle aasta alguses Final Fouri. Hooaja lõpus kuulutas Clark WNBA drafti. Ta oli esimene valik, sõlmides lepingu Indiana Feveriga.

“Olin seal enne valikut veidi mures,” ütles Clarke pärast draftivooru ESPN-ile. “Kuid üle kõige olen ma tänulik ja õnnelik, et mul on siin oma pere ja sõbrad, siin on treener. Olen sellest hetkest unistanud alates teisest klassist ja see nõudis palju rasket tööd [and] Palju tõuse ja mõõnasid, kuid üle kõige, [I’m] See üritab märjaks saada.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *