WNBA uustulnuk Kaitlyn Clark väidetavalt Pariisi olümpiakoondisesse ei pääse

Caitlin Clarke Michael Hickey / Getty Images

Caitlin Clarke Tegi WNBA-s algaval aastal silmapaistvuse, kuid väidetavalt ei vii ta oma oskusi 2024. aasta Pariisi olümpiamängudele.

USA meeskond ei ole ametlikult teatanud oma naiste korvpalli nimekirja eelseisvateks mängudeks, kuid mitmed väljaanded on teatanud, et 22-aastane Clark ei kuulu sportlaste hulka. NBC Newsi andmetel tuuakse USA-suguseid Brittany Griner, Aja Wilson Ja Brenna Stewart Prantsusmaa.

USA TODAY aga viitas oma raportis kahele allikale “USA pikaaegsetele korvpalliveteranidele, kellel on aastakümnete pikkune kogemus naiste mängus”. Insaiderid väidavad, et meeskonna juhtkond tundis muret selle pärast, kuidas Clarki lojaalne fännibaas reageerib, arvestades aega, mil meeskonna teistel sportlastel oleks tõenäoliselt piiratud mänguaeg.

“Me ei ole veel ametlikke teadaandeid teinud,” ütles USA meeskonna pressiesindaja laupäeval, 8. juunil NBC Newsile.

Caitlin Clarke Jason Sudeikise kuulsuste fännid Travis Scott Tom Brady ja veel 139 inimest

Seotud: Caitlin Clarke’i kuulsuste fännid: Jason Sudeikist Travis Scottini

Caitlin Clark muudab naiste korvpalli kurssi oma rekordilise statistika ja kaugvisetega – ja kuulsused panevad tähele. Vanem Iowa Hawkeyesi valvur viskas põhihooajal keskmiselt 32 punkti mängus ja tõusis märtsis NCAA I divisjoni meeste ja naiste korvpalli kõigi aegade resultatiivseimaks mängijaks. […]

Clark omalt poolt aruandeid ei käsitlenud.

USA meeskond teatas sellest nädala alguses Cameron BrinkClarki mustandiklassi liige, Ryan Howard, Hailey Van Leeth Ja Sierra Burdick USA on esindatud naiste 3 x 3 arvestuses.

WNBA uustulnuk Caitlin Clark ei pääse väidetavalt 2024. aasta Pariisi olümpiamängude naiste korvpallimeeskonda

Caitlin Clarke Michael Hickey / Getty Images

Clark oli üks Iowa ülikooli meeskonna parimatest kolledžisportlastest enne WNBA drafti sisenemist selle aasta alguses. Ta oli esimene valik, sõlmides lepingu Indiana Feveriga.

“Olin seal enne valikut veidi mures,” ütles Clarke pärast draftivooru ESPN-ile. “Kuid üle kõige olen ma tänulik ja õnnelik, et mul on siin oma pere ja sõbrad, siin on treener. Olen sellest hetkest unistanud teisest klassist saati ja see nõudis palju rasket tööd [and] Palju tõuse ja mõõnasid, kuid üle kõige, [I’m] See üritab märjaks saada.”

Ta jätkas: “Ma arvan, et suurim asi on see, et ma uskusin alati endasse… [and] Mu vanemad sisendasid minusse kui nooresse tüdrukusse alati usaldust.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Teresa Giudice on staar, kes armastab olümpiamänge

Seotud: Kuulsused, kes armastavad olümpiamänge

Mäng alaku! Pärast aastast viivitust koroonaviiruse pandeemia ajal on Tokyo olümpiamängud lõpuks käes. Pärast 2021. aasta juulis toimunud rahvuste paraadi ja avatseremooniat on sportlased hakanud võistlema – ja medaleid koguma – kõikvõimalikel uutel ja olemasolevatel spordiüritustel. Nii nagu meiegi, on siin palju kuulsusi […]

Alates Palavikuga liitumisest on ta aidanud neil mitu mängu võita. Clark tegi oma seni parima mängu, visates 30 punkti ja seitse kolmepunktiviset Feveri viimases võidumängus Washington Mysticsi üle, reedel, 6. juunil.

Clark nimetas varem olümpial mängimist “unistusteks”.

“USA Basketball, see on teie unistus,” ütles ta märtsis ajakirjanikele. “Sa tahad alati suureks saada ja olümpiakoondisesse kuuluda. … Inimesed selles nimekirjas on inimesed, keda ma jumaldan ja keda üles kasvades jumaldasin. Seega tuleb olla uhke ja tähistada ning nautida laagrikutse esitamist.»

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *