Wrighti peresõber austab pärast traagilist õnnetust 3-aastast “täiuslikku”.

Spencer Wright ja Callie Wright Callie Wrighti / Facebooki loal

Peresõber spencer Ja Callie Wright Vanemad on avaldanud austust oma 3-aastasele pojale Levile pärast seda, kui nad on andnud värskenduse väikese lapse seisundi kohta.

“Ma ei suuda isegi seletada, kui rasked on viimased kaks nädalat olnud. Alates hetkest, kui mu telefon tema õnnetuse õhtul helises, kuni viimase õhtuni sain sõnumeid, et ta peab minema. Mindy Sue Clark Postitatud esmaspäeval, 3. juunil Facebooki kaudu. «Ma ei taha keskenduda halvale või kurvale, kuigi tundub, et keegi oleks mu südame välja rebinud ja selle minu ees pigistanud. Tahan keskenduda imedele, mille tunnistajaks me kõik selle 12 päeva jooksul nägime.

Clark, kes nimetab end Levi “tädiks Mindy”, jagas, et tema ja Wrighti pere vastus oli “täiesti uskumatu”, kuna võõrad inimesed kogunesid Levile õnne soovima, kui ta mais pärast autoõnnetust raske ajutraumaga võitles. Tema mängutraktor Utah’ jões.

“Sajad tuhanded, kui mitte miljonid inimesed ümbritsesid meie parimat väikest sõpra, tõstsid ta palves üles ja heitsid armastavad käed ümber Levi ja tema pere,” jätkas ta. “Me pole kunagi midagi sellist näinud ega kogenud. Ma ei tea, kas suudame seda kunagi täielikult töödelda.”

Rodeosaari Spencer Wrighti, naise Callie ja 3 lapse perealbum

Seotud: Rodeosaari Spencer Wrighti, naise Callie ja 3 lapse perealbum

Rodeotäht Spencer Wright ja tema naine Callie Wright on kolme lapse uhked vanemad. Paar läks sõlme 2018. aastal, aasta pärast tütre Steely sündimisega esimest korda lapsevanemaks saamist. Nende pere jätkas laienemist 2021. aastal, kui sündis poeg Levi […]

Seejärel avaldas Clark lapsele austust. (Ei Callie ega Spencer ei ole andnud värskendust Levi kohta, kes oli kriitilises seisundis alles pühapäeval, 2. juunil.)

«Seal oli kõige täiuslikum kolmeaastane. Nii täiuslik, et me ei suutnud teda hoida,” kirjutas Clark. “See beebipoiss on viimase 12 päeva jooksul mägesid liigutanud. Ta on kogunud nii palju inimesi. Sellises pimedas maailmas näeme valgust lapse kätes. Ta võiks olla kõik, mida tema ema ja isa tahtsid.”

Wrighti peresõber on sõna võtnud, et avaldada austust kõige täiuslikumale 3-aastasele

Callie Wright Callie Wrighti / Facebooki loal

Clarke jagas, et oli “tänulik”, et sai Levi elust osa saada, ja rõõmustas, et sai enne õnnetust väiksega kvaliteetaega veeta.

“See on õnnistus, mida ma kunagi ei suuda ületada. Olen ka väga tänulik oma viimase Utahi külastuse eest, kuigi olin nii väsinud, et jäin veidi kauemaks üleval, et lastega s’mores’i teha. Nad rääkisid sel päeval terve päeva,” kirjutas ta. “Ma armastan sind nagu hull sõber!

Levy sisenes esimest korda haiglasse mai lõpus. Beaveri maakonna šerifi büroo 21. mai avalduse kohaselt sõitis Levy mängutraktoriga jõkke ja kaotas visuaalse kontakti oma perekonnaga. Pärast seda, kui laps oli “kiiresti tuvastatud”, sai ta “elutoetust”, enne kui viidi kohalikku haiglasse.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Ametniku 22. mai sotsiaalmeedia värskenduse kohaselt ei olnud Wrighti perekond kindel, kas Levy paraneb täielikult, sest tema seisund ei olnud ravi jätkamisel “palju muutunud”.

Pühapäeval andis Kaley südantlõhestava värskenduse Levi seisundist, jagades, et tema ja ta abikaasa on valmis oma pojaga hüvasti jätma.

„Pärast paljusid unetuid öid, tonni uurimistööd, mitmeid vestlusi maailma parimate neuroloogidega ja miljoneid palveid oleme siin silmitsi oma suurima hirmuga. Levi näitas meile piisavalt, et selle kõige jaoks aega varuda,” jagas Kaley pühapäeval Facebooki vahendusel videot endast ja Levist. „Palvetasime, et nad trotsiksid võimalusi ja tõestaksid meile, et ta tahab siin olla, kuid nüüd näeme, et ta tahtis lahti lasta ja anda meile aega rahu leidmiseks. Ma ütlesin teile, et mu laps oli läbimõeldud ja tähelepanelik, ma tõesti usun, et ta tegi seda meie heaks.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *