13’70ndate mood leiab stiile, mis on põhimõtteliselt sinu vanusevastased

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Cher! Diana Ross! Dolly Parton! 70ndad olid muusika ja moe jaoks üks parimaid aastakümneid. Oleme kümnendist täiesti kinnisideeks, sest moes oli endas kergust ja graatsilisust, mida püüame ka tänapäeval korrata. Veelgi enam, kui soovite oma 70ndate diskodiivat suunata, on meil moeleid, mis on teie jaoks õiged!

Seotud: 23 vintage-stiilis kleiti ja toppi, mis näevad välja otse 70ndatest

Retrostiilis rokkimiseks pole kunagi valet aega. Alates Roaring 20ndatest inspireeritud kleitidest kuni Y2K mikro-miniseelikuteni – vintage trendid on alati populaarsust kogumas ja kaotamas. Vintage-moest inspireeritud riietuses kiikumine on alati lõbus, kuid sellega kaasneb vaev leida kvaliteetseid esemeid, mis ei näeks välja nagu räsitud. […]

Olenemata sellest, kas otsite lahedaid palazzo-pükse või armsaid sandaale, on olemas 70ndatest inspireeritud mood, mis aitab teil vintage-esteetikat hõlpsalt saavutada. Sellegipoolest oleme leidnud 13’70ndate moe stiilides, mis põhimõtteliselt trotsivad teie vanust – lugege edasi, et näha meie valikuid!

1. Voolu edasi: Sulle hakkab see meeldima Kõrge vöökohaga palazzopüksid, kuna need on ruumikad ja ajatud – maksid 30 dollarit, nüüd vaid 25 dollarit!

2. Grilli võimsus: see paar Torutops koos armsate lühikeste pükste või taskurätiseelikuga lõbusaks pöördeks – ainult 15 dollarit!

3. Vihkajate blokeerimine: Need on Retro-ovaalsed päikeseprillid on nii armsad ja tekitavad nostalgiatunde – ainult 10 dollarit!

4. Lahe ja lihtne: Need on Levi lühikesed püksid on klassikalised ega aja sind ülekuumenema – ainult 70 dollarit!

5. Tähelepanu saaja: Need on Satiinist peasall aitab sul suunata oma sisemist mina Bianca Jagger — oli $31, nüüd vaid $15!

6. Ta mõtleb äri: Võite visata Suitsutatud poiss-sõbrasärk koos pükste või pluusiga tööajal – ainult 27 dollarit!

Seotud: 15’90ndate põhitõed, mis on nii stiilsed, on põhimõtteliselt vananemisvastased

Olgem ausad: 90ndad olid üks parimaid ajastuid. Alates muusikast, mida kuulame, toidust, mida sööme, riietest, mida kanname, kuni 90ndateni, millele viidatakse Pinteresti tahvlitel ja lennuradadel. Kui rääkida riietusest, siis 90ndate garderoobis oli jahe ja klanitud, mis pakkus tollal palju duaalsust. täna meie […]

7. Kapi pea: Denim on selline ajatu materjal. Need on Ühendage Mid Rise Flare teksad T-särgi ja sandaalidega – hind oli 35 $, nüüd vaid 18 $!

8. Teave randade kohta: Me armastame seda Kaftan selle lõbusa trükise ja juhusliku suhtumise eest – oli $37, nüüd vaid $24!

9. Sportlik šikk: Need on Converse’i kõrged tossud on vaevata 70ndatel ja neil on peen sportlik hõng – maksid 82 dollarit, nüüd vaid 73 dollarit!

10. Tantsukuninganna: Neile, kellele meeldivad plokkkontsad, sobivad need sandaalid teile sobivaks – hind oli 79 dollarit, nüüd vaid 57 dollarit!

11. Igapäevased põhitarbed: Miski ei ületa puhast T-särki. See puuvillane kaelusega T-särk on mitmekülgne ja lahe – ainult 40 dollarit!

12. Valmistuge pühadeks: See heegeldatud raffiakott sobib suurepäraselt oluliste asjade kandmiseks ja loomuliku välimuse loomiseks – ainult 70 $!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

13. Sulgege see: Meile meeldivad need sandaalid, sest neil on veidi sisse lükatud tunne – ainult 119 dollarit!

Seotud: 15’80ndate mood leiab stiile, mis on põhimõtteliselt sinu vanusevastased

Michael Jackson! Madonna! Prints! Kõik need võimsad staarid on 80ndate muusikakultuuri kujundajad, kes aitasid kümnendi nii suurepäraseks muuta. Alates nende edetabelite esikohal olevatest singlitest kuni nende eripärase, terava moetunnetuseni, mis määras suundumusi – 80ndad olid kümme aastat täis lõbusat muusikat – ja mis kõige tähtsam – […]

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *