15 salendavat satiinist toppi, mis hoiavad teid kogu suve jahedana – alla 20 dollari

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Kui sa ei talu seda tunnet, kui paks materjal suvisel ajal keha külge kleepub, on aeg asuda oma satiinist rongile. Satiinist materjal pole mitte ainult andestav, see on katsudes sile, kergesti kujundatav ja ideaalne nendeks kuumadeks juulipäevadeks, kui eelistaksite üldse mitte midagi kanda!

Veendumaks, et see on meelitav, soovite otsida avarat toppi, mis ei pigista, ei kitsenda ega piira teie keskosa ning klammerdub keha külge. Leidsime 15 satiinist toppi, millest saab sel suvel teie uus lemmik, kõik Amazonist alla 20 dollari. Need on kindlasti kerged, õhulised, klanitud ja kõrgmoodsad! Head ostlemist!

1. Meie absoluutne lemmik: Vaadake, miks meile see topp meeldib? Ideaalne stiil, mis sobib sel suvel kõigi pükste, seeliku või lühikeste pükstega. Haara see müügilt – algselt 15 dollarit, nüüd 12 dollarit!

2. Teine koht: Seda toppi saab riietada üles või alla, kasutades lihtsat vahetust. Sulle meeldib vaevata rikkalik välimus, mis annab igale riietusele – 20 dollarit!

3. Päitsede kael: Oleme kinnisideeks kõrgest kaelast ja plisseeritud kangast! See top on saadaval nii julgetes kui ka erksates erksates värvides – 20 dollarit!

4. Stiilne šikk: Olenemata sellest, kas olete ettevõtte tüdruk või mitte, teile meeldib see elegantse välimusega topp, mis on mõeldud igaks elujuhtumiks – 15 dollarit!

5. Trendsetter kokku: Asümmeetrilised varrukad ja ühe õla kujundus on praegu moes, nii et kasutage seda topi ja särgi hübriidiga – 20 dollarit!

Seotud: Need mugavad joogapüksid muudavad mu jalad 2x pikemaks

Ma ei ole lühike, aga ma ei peaks end pikaks. Kui rääkida pükste ostmisest, siis ma peaaegu langen keskpärasuse, õnnistuse ja needuse alla. Minu püksisuurus ja siseõmblus võetakse tavaliselt siis, kui ma poes ostlema lähen, nii et veebist ostlemine on kahekordselt mugav — ainult mina ei saa seda teha. […]

6. Kuninganna materjal: Kas olete kunagi näinud nii peeneid riideid? See nahka pehme topp teeb sinust saate staari kõikjal, kuhu lähed – 20 dollarit!

7. Õhtusöögi kuupäev: Kui teie härra pole teile viimasel ajal õhtusööki planeerinud, hoidke seda lihtsalt. . . See muudab nende meelt hetkega – 20 dollarit!

8. Rannapomm: “Bam” on venitus, mis on nii elegantne satiinist, kuid see topp on nii mugav, et saaksite selles kergesti magada – algul 25 dollarit, nüüd 15 dollarit!

9. Paremal: See ümara kaelusega topp on tagasihoidlik ja klassikaline, ideaalne kombinatsioon sinu igapäevasteks tegevusteks. Pole olemas pükse, mis selle topiga ei sobiks – 20 dollarit!

10. Katte kael: Olge põnevil oma järgmise öö linnas! Ristitud seljaosa, läikiv materjal ja ülitrendikas kaelus on vaid mõned selle topi tipphetki – 19 dollarit!

11. Päris roosa: Te ei pea seda toppi roosas värvis hankima, kuid pärast seda, kui olete näinud, kuidas see tumedate teksapükstega välja näeb – 20 dollarit!

12. Rullitud: Varrukad on üks asi, mida me selle ainulaadse stiili juures armastame. Täiendava ventilatsiooni tagamiseks kandke seda toppi seeliku või maksikleidiga – 20 dollarit!

13. Kikilips: Noh, kui meil oleks absoluutne lemmik kolmas osa, oleks see õlgadeta lips-varrukatega pluus. Haarame selle mitmes värvitoonis – algselt 24 dollarit, nüüd 20 dollarit!

14. Ülipehme: Polüestri ja spandexi segu muudab selle tiheda kaelusega topi nii kergeks, et unustate, et kannate isegi toppi – 20 dollarit!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

15. Lisakrediit: Kas soovite oma pikniku, peoõhtu, grillimise ja toidupoes käia ühes kohas? Ütle vähem! See topp meelitab vöökohta kitsa istuvusega – 20 dollarit!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *