8. tase on Johnny Wachtori surma puhul vaikinud

Johnny Walker Michael Talberg / Getty Images

Tase 8, baar kus Johnny Walker Töö katkestas tema vaikimise pärast tema traagilist tulistamissurma sündmuskoha lähedal.

“Me leiname raske südamega hinnatud ja hellitatud meeskonnaliiget Johnny Wachterit, kelle kaotasime nädal tagasi juhusliku vägivallaakti tõttu,” seisis Los Angelese kesklinna lounge reedel, 31. mail Instagrami avalduses. «Neile, kes teda tundsid, oli seda raske töödelda. Tema eakaaslased ja kolleegid armastasid teda ning me kõik jääme igatsema tema talenti ja heldet vaimu. Tunneme südamest tema perekonda ja kõiki neid, keda see mõttetu ja kohutav tragöödia puudutab.”

Us Weekly kinnitas, et Wachter suri koroneri aruande kohaselt 25. mail 37-aastaselt mõrva tagajärjel. Alura Ma üldhaiglast, Scarlett Walkerteatas pühapäeval, 26. mail, et tema poega lasti pärast baarmenivahetuse lõpetamist surmavalt maha.

Johnny oli koos oma kolleegiga, Anita Joy, kui nad nägid kolme meest, kes üritasid tema katalüsaatorit varastada. Teda tulistati ja 8. taseme turvamees tormas neile appi ja proovis Joyle elustada enne kiirabi saabumist.

2024. aasta tähtede kuulsuste surmad Me kaotasime sel aastal 794 Ewen MacIntoshi

Seotud: 2024. aasta kuulsuste surmad: tähed, kelle me sel aastal kaotasime

Hollywood on 2024. aastal leinanud paljusid kuulsusi. Kiirsõidustaar Christian Oliver (sünninimega Christian Klepser) hukkus 5. jaanuaril 51-aastasena hukkunud lennuõnnetuses. Oliver sõitis Kariibi mere puhkuselt koju koos oma kahe tütre – Madita ja Anniquega. Ta jagab abikaasa Jessica Klepseriga – 4. jaan. […]

8. tase jagas, et nad “võtvad ohutust väga tõsiselt” ja on “pakkunud töötajatele võimaluse” lasta turvalisusel nad pärast vahetust oma sõidukitesse saata.

“Selle traagilise juhtumi valguses oleme rääkinud oma meeskonna ja valdkonna professionaalidega ning uurime aktiivselt täiendavaid turvameetmeid oma töötajatele,” jätkati avalduses. “Me mõistame, et selline tragöödia mõjutab kõiki erinevalt ja sügavalt. Oleme pühendunud turvalise ja toetava keskkonna pakkumisele kõigile 8. tasemel.”

8. taseme baar katkestab oma vaikuse lugupeetud meeskonnaliikme Johnny Walkersi surma puhul

Johnny Walker Gilbert Carrasquillo / GC foto

Baar jagas linki GoFundMe-le, mille Johnny pere asutas, et neid tragöödia järel toetada. 8. tase jagas ka seda, et “selles tulistamises osalenud inimesed on endiselt vabaduses” ja palus kõigil, kellel on olukorra kohta teavet, võtta ühendust LA Regional Crime Stoppersiga.

Joy rääkis Johnny surmast kolmapäeval, 29. mail ja kirjeldas, kuidas ta naise elu päästis.

“Johnny oli minu ja mehe vahel, kes teda tulistas – kui kuulsin öösel laskusid,” kirjutas Instagram. “Ta sundis end tagasi mu sülle ja kui ma temast kinni võtsin, karjusin: “Kallis, kas sul on kõik korras?! Ja ta vastas lihtsalt: “Ei!” Läksime tänavale, kus ma surusin oma jala tema alla ja püüdsin tema kehast kinni hoida, karjusin appi ja karjusin, et ta jäägu minu juurde.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

GettyImages-1433275242 Johnny Walker Silent Riveri esilinastusel

Seotud: Üldhaigla staarid reageerivad Johnny Walkeri surmale 37-aastaselt

Johnny Walkeri surm vapustas üldhaigla näitlejaid. ABC päevasarja praegused ja endised staarid avaldasid sotsiaalmeedias austust pärast seda, kui said teada, et 37-aastane Johnny tapeti Los Angeleses laupäeval, 25. mail. Sophia Mattson, kes kehastab Johnny leske Sasha Gilmouri, on esimene […]

Joy märkis, et Johnny “võitles jäämise eest”, kuid tema haavad olid “liiga äärmuslikud”. Ta lisas, et soovib näha “need jubedad inimesed kohtu alla andmist” ja võimaldada parkimist 8. taseme töötajatele, kes töötavad hilja.

Johnny ema rääkis meile eranditult, et ta rääkis Joyga pärast poja surma ja et tal on hea meel, et ta “ei ole üksi”.

Scarlett ütles, et tahab oma pojale “õiglust”. “Ma ei taha, et see oleks külm juhtum,” ütles ta meile.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *