9-1-1: Lone Stari Rafael Silva ja Ronan Rubinstein kuulujuttude tühistamisest

Rafael El Silva ja Ronen Rubinstein. Stefanie Keenan / Getty Images GLAADile

Rafael Silva Ja Ronen Rubinstein 5. hooaeg 9-1-1: Lone Star ei ole seeria lõpp, kuid nad on teadlikud tühistamiskuulutustest.

“Kuhu iganes laev sõidab, [I’m] Olen tänulik pere eest, mille selle saatega olen üles ehitanud,” kirjutas 29-aastane Silva oma Instagrami Story vahendusel reedel, 7. juunil pärast seda, kui levis uudis, et 9-1-1: Lone Star võidakse pärast eelseisvat hooaega tühistada.

Politseinik Carlos Reyesi kehastav Silva polnud oma positiivse väljavaatega üksi. Carlose abikaasat ja arsti TK Strandi kehastav Rubinstein jagas nädalavahetusel ka oma jälgijatega sõnumit.

'9-1-1: Lone Star' näitlejate tutvumisajalugu: Rob Lowe, Ronan Rubinstein ja muud hallid ülikonnad

Seotud: ‘9-1-1: Lone Star’ näitlejate tutvumisajalugu: Rob Lowe ja palju muud

Sügaval Texases! 9-1-1: Lone Star on tuntud nii oma auravate romansside kui ka tulekahjude kustutamise poolest – ja näitlejate armuelu ei erine sellest. Rob Lowe tegelaskuju Wayne Strand võib kaotada oma elu armastuse, kui tema endine naine Gwyneth Morgan hooaja jooksul sureb. […]

“Selles artiklis ei räägitud meile kuskil saate konkreetsest saatusest,” osutas 30-aastane Rubinstein oma Instagrami Story vahendusel TVLine’ile. “Aga üht ma tean kindlalt, et jätkame oma vere, higi ja pisarate valamist nendesse viimastesse episoodidesse ning toome teieni meie seni kõige erilisema hooaja. Näeme teid kõiki septembris.”

Näitleja lisas: “#BestFansInTheWorld Ühendage! ma armastan sind nii väga [sic] Palju!”

Silva ja Rubinsteini kommentaarid tulid pärast seda, kui Deadline teatas reedel, et tuletõrjedraama 5. hooaeg on vaatamata algsetele osatäitjatele tootmises. Sierra McClainselle väljumine

Parim tuletõrjuja telesaade

Seotud: Parimad tuletõrjujate telesaated: “Chicago Fire”, “Fire Country” ja palju muud

Tuletõrjujate telesaadete osas on fännidel palju valida – sealhulgas Chicago Fire, Fire Country ja 9-1-1. Dick Wolfi Chicago Fire esilinastus 2012. aastal ja andis elu One Chicago universumile koos kõrvalettevõtetega Chicago PD ja Chicago Med. „Väljakutse seisneb alati selles, et me peegeldame ja vaatame läbi […]

McClain Judds (Jim Park) naine saates ja väljus väljundi sõnul sarjast pärast probleeme näitlejate uuesti läbirääkimistega. (Näitlejanna postitas viimati oma näitlejakaaslastega Instagrami kaudu aprillis, tähistades enamiku grupiga oma 30. sünnipäeva.)

Robin Lively Tühistamisspekulatsioonidele lisas hoogu see, kui ta juuni alguses postitas ja seejärel kustutas sõnumi saates oldud aja kohta.

Nii põnevil on olla osa @911lonestari viimasest hooajast!! Milline teekond see on olnud!” Lively, kes kehastab korduvat tegelast Marlene Harrist, jagas oma pärast seda kustutatud Instagrami postitust.

9 1 1 Lone Stari Rafael Silva ja Ronan Rubinstein tühistamiskuulujuttude kohta

Ronen Rubenstein, Rafael Silva. Fox / Justin Stephens (2)

Kuu aega tagasi Fox Entertainmenti tegevjuht Rob Wade ütles Deadline’ile, et võrk loodab teha otsuse 9-1-1: Lone Stari tuleviku kohta pärast uue hooaja esilinastust sel sügisel.

“Lone Star ei olnud sel aastal streigi tõttu ajakavas ja me ootame väga, et see sügisel tagasi saaks,” ütles Wade mais. “Oleme uue hooaja pärast põnevil. Vaatame, kuidas läheb nagu alati, ja siis otsustame selle frantsiisi tuleviku üle. Kuid praegu keskendume väga sellele, et olla uue saate, Rescue HI-Surf, stardiplatvorm, oleme põnevil, et see saab graafikus.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Eile õhtu kuum pilt oli Pam Royal

Seotud: Aastateks 2024–2025 uuendatud ja tühistatud telesaated

Kuna võrgud teevad oma programmide kohta otsuseid, jälgime jätkuvalt, milliseid telesaateid on iganädalaselt uuendatud ja tühistatud. Slow Horses oli esimene saade, mis sai 2024. aastal uuenduse. Jaanuari alguses võttis Apple TV+ sarja viiendaks hooajaks, mis põhineb Mickil. […]

Kuigi 9-1-1: Lone Stari saatus ei ole ikka veel suletud, on põhiosatäitjad väidetavalt püüdnud rohkem kui kaks aastat kaubelda paremat palka. Sarja püsikliendid nõudsid enne 4. hooaega läbirääkimisi ja Deadline teatab, et näitlejad on enne 5. hooaega uuesti proovinud. Kuid SAG-AFTRA ja WGA löögid tappisid selle väljavaate.

9-1-1: Lone Star, mis esilinastus 2020. aastal, on 9-1-1 spinoff, mille peaosas Rob Lowe Peategelasena Wayne Strand. 9-1-1 tühistas Fox 2023. aastal pärast kuut hooaega. ABC valis saate 7. hooajaks, mis esilinastus märtsis.

5. hooaeg 9-1-1: Lone Star esilinastub sel sügisel telekanalil Fox.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *