ABBA kokkutulek, löödi Rootsi kuninglikul tseremoonial rüütliks

Bjorn Ulvaeus, Anni-Frid Lyngstad, Agnetha Faltskog ja Benny Andersson Henrik Montgomery / TT / TT uudisteagentuur / AFP Getty Images kaudu

Pärast 2021. aasta eduka tagasitulekualbumi loomist ühinesid kõik neli ABBA liiget reedel, 31. mail Stockholmis kuninglikul tseremoonial.

Björn Ulvaeus, Annie-Fried Lyngstad, Agnetha Faltskog Ja Benny Anderson Nad poseerivad koos Vasa kuningliku ordeni vastuvõtmisel, millega nad on esimese klassi komandörid, “äärmiselt silmapaistvate jõupingutuste eest Rootsi ja rahvusvahelises muusikaelus”. Rootsi kuninglik perekond lõi nad rüütliks, Kuningas Carl XVI Gustav Ja Kuninganna Sylvia.

“Täna saadud tellimus on Rootsi tänu teie erakordsete pingutuste eest,” ütles 78-aastane kuningas Sky Newsi vahendusel.

Kogu seltskond naeratas, kui nad koos poseerisid, et võtta vastu au, mis anti üle kuningapalees punases karbis.

Tänavused 13 autasustatud on esimesed, kes on saanud Rootsi rüütlimärgid alates 1974. aastast. Kuninglikud ordenid olid varem piiratud ainult välismaalastega, kuid riigi parlament Riksdag nõustus kodanike au taastamisega 2022. aasta lõpus.

Eurovisiooni staar, kes saavutas USA ABBA-s suureks Celine Dion More

Seotud: Eurovisiooni staarid, kes USAs suureks tegid: ABBA, Celine Dion ja palju muud

Kuigi Eurovisioonil võistlemine ei taga rahvusvahelist kuulsust, on kindlasti muljetavaldav nimekiri nimekatest artistidest, kes on teinud oma debüüdi lugupeetud lauluvõistlusel. Olivia Newton-Johnist Celine Dionini on Eurovisioon võõrustanud palju nüüdseks armastatud staare, kes tunnustavad võistlust selle eest, et nad on kaardil olnud. See pole see […]

Kandidaate esitas nii laiem avalikkus kui ka Rootsi valitsus, üheksa valiti koos ABBA-ga kuningliku ordeni saamiseks, sealhulgas kaks Nobeli preemia võitnud füüsikut.

Kõik 4 ABBA liiget kohtusid Rootsis Royal Nightingiks

Björn Ulvaeus, Anni-Frid Lyngstad, Agnetha Fältskog ja Benny Andersson Henrik Montgomery / TT / TT uudisteagentuur / AFP Getty Images kaudu

Hiljuti pälvis ABBA viis Grammy nominatsiooni oma taasühinemisalbumi Voyage eest, mis ilmus 2021. aasta novembris, et saada kiitvaid hinnanguid. See oli grupi esimene uue materjali plaat 40 aasta jooksul.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Albumi tähistamiseks kuulutas grupp välja ABBA Voyage’i, virtuaalse kontserdiresidentuuri, mis sisaldab liikmete 1979. aasta esinemiste avatare. Etenduses on kasutatud uuesti salvestatud vokaali ja seda saadab laval elav instrumentaalbänd. 77-aastane Anderson ja 79-aastane Wolves ilmusid eelmisel nädalal Londoni ABBA Arenale, et tähistada kontserdi kaheaastast aastapäeva. 78-aastane Lyngstad ja 74-aastane Faltskog ei olnud kohal.

Kõik

Seotud: Kõik “mamma mia!” Staarid on rääkinud võimalikust 3. filmist

Mamma Mia! 2008. aasta jättis püsiva mulje, kui näitlejad viisid publiku Kreekasse, lauldes ABBA parimaid hitte – ja ühest filmist ei piisanud. Meryl Streep ja Amanda Seyfried võlusid publikut ema-tütre duona Donna ja Sophiena originaalfilmis. Lootes saada vastuseid oma isa identiteedi kohta, võtab Sophie ühendust oma ema kolme eksega […]

ABBA – lühend iga grupiliikme nime esitähest: Agnetha, Björn, Benny, Anni-Frid – käivitati 1974. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel, kus nad võitsid lauluga “Waterloo”. Järgnevatel aastatel sai neist üks kõigi aegade edukamaid popgruppe, müües miljoneid albumeid, mis sisaldasid selliseid hitte nagu “Dancing Queen” ja “Super Trooper”.

1999. aastal kohandati nende muusikast lavamuusikal Mamma Mia!, millest sai 2008. aasta menukas film, mille peaosas mängis. Meryl Streep Ja Amanda Seyfried. 2018. aasta järg, Mamma Mia! Here We Go Again sisaldab ka ABBA muusikat.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *