Bijou Phillips tutvus pärast Danny Mastersoni lahutust Jamie Mazuriga, jääge vangi

Bijou Phillips Cindy Ord / Getty Images

Bijou Phillips Pärast lahutusavalduse esitamist tuli tema ellu uus mees Danny Masterson Seitse kuud tagasi.

Phillips on olnud “kohtinguga” ettevõtja Jamie Mazur Alates “viimasest kahest kuust” räägib allikas ainult Us Weeklyle, paljastades, et uus paar on olnud “kogu aeg väga kiindunud”.

“Jamie on suurepärane tüüp ja on tema jaoks nendel rasketel aegadel toeks,” ütles sisering, viidates Phillipsi tõusule ja mõõnadele 48-aastase Mastersoniga.

44-aastane Phillips ja Masterson olid abielus 12 aastat, enne kui ta mõisteti 2023. aasta septembris 2023. aasta septembris toimunud korduskohtumenetluses seksuaalse kallaletungi eest süüdi kahes sunniviisilises vägistamises. Phillips esitas 70. aastate näitusel lahutusavalduse varsti pärast seda, kui ta hakkas 30-aastast karistust kandma. Phillipsil ja Mastersonil on 10-aastane tütar Fianna.

Danny Mastersoni ja Biju Phillipsi suhete ajaskaala

Seotud: Danny Masterson ja Biju Phillips: nende suhete ajaskaala

Danny Masterson ja abikaasa Biju Phillips abiellusid 2011. aastal pärast kohtumist kaks aastat varem kuulsuste pokkeriturniiril. 2017. aasta märtsis süüdistati Mastersonit, kes 2014. aastal Phillipsiga tütar Fianna tervitas, 2000. aastate alguses mitme naise seksuaalses rünnakus. Selle tulemusena kirjutati ta välja Netflixi filmist The […]

Kinnitasime 2023. aasta oktoobris, et Masterson nõustus andma Phillipsile nende tütre täieliku hooldusõiguse, kuid taotles külastusõigust. (Masterson on eitanud kõiki tema vastu esitatud süüdistusi pärast vahistamist 2020. aastal.)

Biju Phillips kohtub Jamie Mazuriga pärast lahutust Danny Mastersonist

Danny Masterson ja Bijou Phillips Eric Charbonneau / Getty Images Netflixi jaoks

Mazur oli omalt poolt modelliga seotud Alessandra Ambrosio 10 aastat tagasi nad lõpetasid selle. 2018. aasta märtsis teatasime eranditult, et paar, kellel on tütar Anja (15) ja poeg Noah (12), läksid vaikselt lahku.

Väljaspool oma tärkavat suhet Mazuriga hoiab Phillips end hõivatud tüdrukuteõhtutega. “Sõbrad viisid ta välja, et lahutusest meelt lahutada ja uute inimestega kohtuda,” räägib teine ​​allikas.

Phillipsi perekonna vaen kestis 903 aastat

Seotud: Phillipsi perekonna vaidlused aastate jooksul: ahistamissüüdistused ja palju muud

Phillipsi perekonna ajalugu on täis tumedaid peatükke, alates kuritarvitamise süüdistustest kuni uimasti- ja alkoholisõltuvuseni. Mackenzie Phillips ja Chyna Phillips, kes on mõlemad Mamas ja Papas laulja John Phillipsi tütred, naersid Chynnaga 2023. aasta detsembris peetud vestluse ajal, et neid nimetati üheks Hollywoodi “kõige ebafunktsionaalsemaks” perekonnaks. […]

Eelmisel kuul sõitis Phillips koos sõpradega Lõuna-Prantsusmaale tüdrukute viimasele reisile Nicky Hilton Rothschild, Kreeka printsess Maria-Olympia, Tish Winstock, Sasha Pivovarova, Heloise Agostinelli Ja Paris Jackson.

Phillips dokumenteeris puhkuse Instagrami kaudu, sealhulgas väljasõidu Miu Miu suveklubisse Prantsusmaal Cannes’is ning pildi temast ja Hilton Rothschildist punases telefonikabiinis.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Parim tüdrukute reis kunagi! 👯‍♀️ Oli nii lõbus!” Phillips kirjutas fotole 25. mail pealkirjaks. “See oli unistus. Armastan sind 💖❤️👯‍♀️💖❤️💖❤️💃💃❤️.”

Phillipsi rahvusvaheline puhkus saabub kaks kuud pärast seda, kui ta kohtus Mastersoniga 16. märtsil California meestekoloonias San Luis Obispos. Sel ajal tõi Phillips Fianna sünnipäeval isaga kohtuma.

Selle aasta alguses ütles allikas meile, et Phillips oli “vaikselt lahkunud” saientoloogiast, millesse tema ja Masterson olid aastakümneid kuulunud. “Bijou üritab kogu neetud segaduse enda selja taha jätta ja keskenduda uue peatüki ehitamisele,” ütles jaanuaris eraldiseisev insaider.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *