California rajal toimunud veidras õnnetuses hukkus 9-aastane krossisõitja

Jason Carltoni/Facebooki loal

Motokrossi sõitja Brooke Carlton Suri 9-aastaselt pärast “meeletut õnnetust” California rajal võisteldes.

Carlton oli Riverside’i maakonna šerifi büroo andmetel sõitis pühapäeval, 2. juunil Lake Elsinore’i motospordipargis mootorrattale löögi teine ​​alaealine elektrimootorratas.

Kui saadikud sündmuskohale jõudsid, leidsid nad inimesed, kes üritasid teadvuseta Carltonit elustada. Ta viidi lähedalasuvasse Inland Valley meditsiinikeskusesse, kus ta suri.

Teist õnnetuses osalenud ratturit raviti šerifi büroo teatel rajal kergemate vigastustega.

2024. aasta kuulsuste surm

Seotud: 2024. aasta kuulsuste surmad: tähed, kelle me sel aastal kaotasime

Hollywood leinas 2024. aastal paljusid kuulsusi. Kiirsõidustaar Christian Oliver (sünninimega Christian Klepser) hukkus 5. jaanuaril 51-aastasena hukkunud lennuõnnetuses. Oliver sõitis Kariibi mere puhkuselt koju koos oma kahe tütre — Madita ja Annickiga. Ta jagab abikaasa Jessica Klepseriga – 4. jaan. […]

Carltoni vanemad Jason ja Angie väljendasid oma leina tütre surma üle tema auks loodud GoFundMe lehel.

California rajal toimunud veidras õnnetuses hukkus 9-aastane krossisõitjaJason Carltoni/Facebooki loal

“Hea jumal kutsus eile meie armastatud Brooke Lilly pärast veidrat õnnetust kohalikul krossirajal taevasse,” kirjutasid nad. “Kogu meie pere üritab ikka veel aru saada, miks meie jõmpsikas, kuid me usume kindlalt, et Jumal kutsus ta koju, et olla temaga ja temaga koos olla.”

Postitus jätkus: “Kuigi me võtame selle aja, et olla oma perega, hoidke palun oma perekonda oma mõtetes ja palvetes ning hoidke oma lähedasi meie jaoks pisut tugevamalt, kui proovime sellest ootamatust takistusest oma elus navigeerida. Me armastame sind alati ja alati Brooke Lilly #irideforbrooke.

70 000 dollarit koguda taotleval rahakogumise lehel kirjeldati Carltonit kui “absoluutset kallimat, kes võib oma sooja naeratuse ja särava blondi oreooliga igaühe päeva säravaks teha”.

“Nende jaoks, kes Brooke’i tõesti tundsid, oli ta totaalne pätt, kes teadis, mida tahab, ja sellest ei saanud kuidagi mööda,” kirjutati lehel. “Üks pilk tema säravatele silmadele ja hammastele naeratustele ning ta võib teid veenda, et taevas on tõesti roosa ja lilla ning et sa peaksid sellepärast talle jäätist ostma. Ta armastas oma vanemaid. Ta armastas oma koera Gunnerit. Ta oli tema armastatud vanavanemad. Ta armastas kõige rohkem oma venda Landonit.

California rajal toimunud veidras õnnetuses hukkus 9-aastane krossisõitjaGo Fast Girlsi loal

Carlton oli motokrossibrändi Go Fast Girls saadik, kus tema biograafialehel oli kirjas, et talle “meeldib teiste tüdrukutega võistelda ja kiiresti minna!”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pärast tema surma avaldas Lake Elsinore Motorsports Park, mis asub Los Angelesest umbes 70 miili lõuna pool, kaastunnet.

“Kõigi juriidiliste kohustuste tõttu ei tohi me siiani postitada,” seisab esmaspäeval, 3. juunil Instagrami postituses. “Meil on tekkinud olukorra pärast väga kahju. See oli kohutav õnnetus, nagu vanemad ütlesid. Ei ole aeg rajale tõugata, on aeg seda väikest tüdrukut meeles pidada ja tema perekonda toetada.”

Postituses lõpetati: „Oleme kogukond ja anname ka oma panuse perede toetamiseks. Puhka rahus Brooke!”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *