Cher on pärast kaklust Travis Scottiga oma poiss-sõbra AE üle uhke

cher Stephane Cardinale – Corbis/Corbis Getty Images kaudu

Oma esimeses avalikus kommentaaris juhtunu kohta cher Ütles, et on “uhke” oma poiss-sõbra üle Aleksander “AE” Edwards lahendas oma võitluse räppariga Travis Scott.

“Ma olen Aleksandri üle uhke,” kirjutas 78-aastane Cher laupäeval, 1. juunil X vahendusel. “Ta ei alustanud võitlust kahe mehe vastu,… ta lõpetas selle, peab teda armastama.”

Reedel, 24. mail läks Edwards füüsiliselt tülli 33-aastase Scotti ja teise räppariga, lõuna poole, osaledes pärast peol Cannes’i filmifestivalil. Toonane allikas rääkis väljaandele Us Weekly eranditult, et kaklus puhkes 38-aastase muusikajuhi ja Scotti vahel pärast seda, kui räppar väidetavalt lahku läks. Taiga üritusel

Tunnistajate sõnul said hädad alguse ööklubi magnaadist Richie Akiva 34-aastane Tyga andis afterparty’l laval hüüdja. Seejärel “haarab Scott” Akivalt mikrofoni, et see peatada, pannes Edwardsi sisenema.

Cheri ja Alexander Aye Edwardsi suhete ajaskaala 375

Seotud: Cheri ja Alexander ‘AE’ Edwardsi suhete ajaskaala

Cheri ja Alexander “AE” Edwardsi romantikast on saanud jututeema – ja just nii see neile meeldib. Paar avalikustas oma suhte 2022. aasta novembris pärast seda, kui neid märgati Los Angeleses koos aega veetmas. Kuigi Edwards tunnistas oma endise Amber Rose’i petmist, andis Cher sellest fännidele teada […]

“AE hakkas Travisega rääkima. Laval oli neil ka suur sõpruskond. Travis lahkus lavalt ja tuli tagasi koos Southside’iga, kes hakkas AE peale karjuma,” rääkis tunnistaja meile. “Travis üritas AE-d lavalt maha lükata ja seejärel lükkasid kõik kolm üksteist. AE haaras Travisest ja viskas ta lavalt maha.

Cher on pärast kaklust Travis Scottiga oma poiss-sõbra AE üle uhke

Alexander “AE” Edwards ja Cher Max Cissotti / Dave Bennett / Getty Images

Turvalisus katkestab paratamatult meestevahelise võitluse ja Scott lahkub koos Southside’iga mängupaigast, samas kui AE jääb maha koos Tygaga. Keegi viga ei saanud.

Edwards rääkis kaklusest kolmapäeval, 29. mail TMZ-ga vesteldes. “Kõik on hästi,” ütles ta müügile. “Ma ei taha tülitseda. Ma ei taha seda püha alustada. Ma kaitsen ennast ja oma inimesi.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Cher läbi aastate

Seotud: Cher läbi aastate: Sonny kaasmängija popjumalannast

On ainult üks popjumalanna – ja tal on vaja ainult ühte nime: Cher. Legendaarne laulja (sünninimega Cherylyn Sarkisian) on oma megaeduka karjääri jooksul kestnud rohkem kui viis aastakümmet, hõlmates muusika-, tele-, filmi- ja moemaailma. Ta on vaid ühe Tony auhinna kaugusel EGOT-i võitjast, ühega […]

Mis puutub Cheri ja Edwardsi, siis paaril on läinud tugevaks alates sellest, kui neid 2023. aasta septembris Pariisi moenädalal koos märgati. Kui TMZ küsis tema suhete kohta Cheriga, vastas Edwards: “Me oleme õnnelik perekond.” Kakluses osalemise üle mõtiskledes tsiteerib ta Future’i laulu “GTA” teksti: “Whoever I’m with, my b-ho.” (Edward muutis hiljem oma kommentaari, et nimetada Cherile kui “minu naisele”.)

Paar taasühines eelmisel sügisel pärast suhte sõbralikku lõpetamist 2023. aasta alguses Paarile lähedased allikad ütlesid toona ainult meile, et paar oli “lähedasem kui kunagi varem”.

“Kõik nende sõbrad arvavad, et nad on koos imearmsad ja neil on hämmastav keemia,” jagasid nad.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *