DWTS-i Gleb Savtšenko tulistab 1 tärniga: “Otsib ühendust”

Gleb Savtšenko Amanda Edwards / Getty Images

Tantsud tähtedega pro Gleb Savtšenko The One võrdleb selle leidmist “täiskohaga tööga”.

“Ma olen endiselt vallaline. Kas ma olen valmis suhtlema? Kui teiega aus olla, siis kohtingud on väga rasked,” rääkis 40-aastane Savtšenko eksklusiivselt väljaandele Us Weekly laupäeval, 1. juunil ajakirja Gurus avapeol #30Voices30Days. “Mõnikord, kui see tüdruk mulle meeldib, saadan talle DM-i. Tema [gives] Olen tema telefoninumber. Ma kirjutan talle ja ta ei vasta sellele, mis tundub igavesti. Miks ma nii palju pingutan? Kas ma tõesti vajan seda? Kas ma tahan teid nii meeleheitlikult ära viia?”

Ta jätkas: “Ma tahan temaga lihtsalt õhtust süüa. Ma tahan lihtsalt seltskonda. Ma ei taha sinuga praegu seksida.”

Savtšenko oli varem abielus Jelena Samodanovakellega tal on aastatel 2006–2020 kaks tütart Pärast nende lahkuminekut kolis ta sisse Jelena Belle Ja nad olid koos kolm aastat. Savtšenko ja 39-aastane Belle läksid lahku aprillis. Kui koreograaf üritab end uuesti turule tuua, mõistab ta, et üks tema eelmise kuu kohtingutest oli “totaalne säga”.

Kuulsuste mõjuvõimu suurendamise tsitaadid vallaliseks olemise kohta

Seotud: Kuulsuste kõige võimsamad tsitaadid vallaliseks olemise kohta

Üksi lendamine! Kuulsused on teadaolevalt oma armulugude pealkirjades, kuid vallalise elu võib olla sama täisväärtuslik kui olla osa duost. Jennifer Aniston on nautinud oma osa kõrgetasemelistest suhetest, sealhulgas abieludest Brad Pittiga aastatel 2000–2005 ja Justin Theroux’ga aastatel 2015–2017. Sõprade alum […]

“Ta ei näinud tema moodi välja [Instagram and] Ta ei tahtnud mulle oma telefoninumbrit ja Instagrami lemmiksõnumeid anda,” rääkis ta meile laupäeval Godfrey Hotel Hollywoodis toimunud üritusel. “Ma arvan, et see on praegu punane lipp.”

Selleks ajaks kohtus Savtšenko naisega restoranis, kus ta [wanted] Minna,” märkis ta, märkides, et ta ei näe välja nagu tema sotsiaalmeediafoto.

„Ta tuleb sisse [a] dressipluus, meigita, soenguta. Ei mingit pingutust, null pingutust,” meenutas ta. “Ma tundsin, et ta tuli lihtsalt sööma. Ta ei taha isegi minuga vestelda. Ta ütles: “Oh, issand, sa oled nii erinev. Sa isegi ei ürita minuga flirtida. Ma mõtlesin, et miks ma peaksin?”

Kuigi Savtšenko ei näinud meest pärast “pettumuslikku” väljasõitu enam kunagi, ei loobu ta lootusest armastust leida — ja ta teab, kes on tema ideaalne partner.

Emily Ratajkowski” kehitas ta õlgu. “Mul pole tema numbrit. Kas ma peaksin talle DM-i kirjutama? Ta ei näe seda kunagi. Olen täna õnnelik. tal on lapsed Mul on lapsed. Ta on vallaline. Lähme õhtust sööma. Lõbutseme.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

32-aastane Ratajkowski jagab endise abikaasaga poega Sylvesterit (3) Sebastian Beer-McClardJa Savtšenkol on juba ideaalse kohtingu idee jaoks idee.

“Ma olen lihtne ja tavaline sõber. Ma olen pärit Venemaalt. Oma kultuuris me kummardame naisi, ”rääkis ta meile. “Nii kohtleme me oma naisi. Ma küsin temalt, kas ta tahab, et ma talle järele tulen. See on tema valik, mis iganes talle sobib. Kohtumiseni, broneerige koht [and] Mine söö mõnusat õhtusööki. Ma ei otsi seksi. Otsin vestlust ja sidet. … ma olen rohkem suhtemees.”

Mike Vulpo reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *