Gabbriette Bechtel kirjeldab, kuidas ta oma poiss-sõbra Matty Healyga suhtles

Gabriet Bechtel ja Mattie Healy John Kopaloff / Getty Images; Matthew Baker / Getty Images

Matty Healy ja tüdruksõber Gabriel Bechtel Suurem osa nende suhetest hoiti saladuses, kuid moodustasid tugeva sideme.

“Ma arvan, et me mõlemad naudime head toitu, ausalt,” ütles 26-aastane Bechtel E! Neljapäeva, 30. mai uudised. “Ta õpetas mulle toidu kohta palju.”

35-aastast Healyt ja Nasty Cherriesi lauljat on seostatud alates 2023. aasta septembrist, mõistes kiiresti, et neil on “sama muusikamaitse”.

Kuigi Healy ja Bechtel on oma romantikast harva rääkinud, kiusas ta, kuidas nad neljapäeval kohtinguõhtuid veedavad.

matty-haley-s-dating-history--taylor-swift-200

Seotud: Matty Healy tutvumislugu: Taylor Swift, Halsey ja palju muud

1975. aasta Matty Healy on aastate jooksul kohtunud mitme A-nimekirjaga. Hailey võttis Taylor Swiftiga uuesti ühendust pärast 2023. aasta aprillis Joe Alwynist lahkuminekut, üheksa aastat pärast seda, kui lauljad 2014. aastal algselt seoti. “Nad soovivad anda asjadele teise võimaluse,” rääkis allikas 2023. aasta mais ajalehele Us Weekly of Healy and Swift. […]

“Viimane asi, mida ma tegin, oli tõeliselt hea lehtkapsasalat piiniapähklitega,” rääkis Bechle E! Uudised selle kohta, mida ta hiljuti Healyle valmistas. “Parmesan, seksikas lühikese seeliku steik ja mul on kartuligratiin.”

Pärast Hilly Bechteliga tutvumise alustamist ja Taylor Swift – kellega ta oli 2014. aastal varem seotud – lõpetas nende paiskamise Kuuldavasti sai 34-aastane Swift nende ebaõnnestunud suhtest paljude tema viimase albumi The Tortured Poets Department lugude jaoks inspiratsiooni.

“Matty perekond teadis suhtest ja oli mures, et Taylor rebib ta lahku,” rääkis allikas aprillis Us Weeklyle. “Matty on eluga avalikkuse ees võidelnud ja tal läheb väga hästi, kuid viimane asi, mida ta vajab, on see, et kõik Swiftyd maailmas mõtleksid temast kui kaabakast.”

Swifti kotkasilmsed fännid väitsid, et “Piinatud poeetide osakond”, “Aga issi ma armastan teda”, “alla halb”, “ma saan teda parandada (tõesti ma ei saa), “väikseim mees, kes kunagi elanud.” “Fresh Out the Slammer”, “Guilty as Sin?” ja “Fortnite” olid kõik kirjutatud Swifti ja Healy minevikuromantikast.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“”Fortnite” on laul, mis minu arvates tõesti esitleb paljusid ühiseid teemasid, mis sellel albumil läbivad,” rääkis Swift iHeartRadiole sellest, mis tema duetti inspireeris. Postitage Malone. “Üks neist on fatalism, igatsus, võõrandumine, kadunud unistused. Ma arvan, et see on väga fatalistlik album, millel on palju dramaatilisi jooni elust või surmast. “Ma armastan sind, see rikub mu elu” – need on väga hüperboolsed ja dramaatilised asjad, mida öelda. Aga see on selline album. See räägib dramaatilisest, kunstilisest, traagilisest armastusest ja kaotusest.”

Ta lisas toona: “Fortnite” – ma kujutasin alati ette, et see juhtus selles Ameerika linnas, kus arvasite, et Ameerika unistus juhtub teiega, eks? Sa ei sattunud selle inimese juurde, keda sa armastasid, ja nüüd pead sa iga päev temaga koos elama, mõtlema, mis oleks olnud, võib-olla lihtsalt teda nähes ja see on tõesti väga kurb mõte.

Swift on sellest ajast NFL-i tähega edasi liikunud Travis Kelce.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *