Gavin Rossdale paljastab, et pojal Zumal on “maaviga” – kas ta kiidab selle heaks?

Gavin Rossdale Ta on läbi ja lõhki rokkar, mistõttu oli ta üllatunud, kui Boy Zuma kantrimuusikat mängima hakkas.

“Üllatuslikult meeldivad neile kitarripõhised asjad,” rääkis 58-aastane Rossdale neljapäeval, 30. mail väljaandele Us Weekly ainult oma laste muusikalisest maitsest, reklaamides samal ajal Bushi uut albumit Loaded: The Greatest Hits 1994-2023. “Poisile meeldivad kõrvitsad ja… Zuma, tal on maavigas. Ma ei tea, kust ta selle sai, aga ta sai selle.”

Bushi ninamees ütles meile, et “toetab teda bluusiskaalade mängimisega”.

“[It] Ma tahan kuulda viimast asja oma majas, ausalt öeldes,” selgitas Rossdale. “Bluusi skaala – seal on teatud pentatooniline skaala, mida me kunagi põõsas ei kasuta. Nii et ta mõtles välja pentatoonilised saated.

Gavin Rossdale meie nädalane

Rossdale, kes jagab endise naisega Zumat ja poegi Kingstoni (18) ja Apollo (10) Gwen Stefani, ütleb, et pojaga on kõik hästi, vaatamata nende erimeelsustele. (54-aastane Stephanie ja Rossdale läksid lahku 2015. aastal pärast 13-aastast abielu. Rossdale on ka isa tütrele Daisyle (35), keda ta jagab oma endise abikaasaga. võta pärl.)

“Kui väga ma teda armastan. Toetan teda igas laulus. Isegi bluus,“ naljatas ta, „tal pole bluusi peal midagi, aga noh, arvan, et kõigil on.

Foto Gavin Rossdale'i ja Gwen Stefani kolmest poisist aastate jooksul teksajakist

Seotud: Gavin Rossdale’i ja Gwen Stefani 3 poja fotod aastate jooksul

Gavin Rossdale’i ja Gwen Stefani jõuk! Endine paar tervitas enne lahku 2015. aastal kolme poega. Eksised hakkasid käima 1995. aastal, abielludes seitse aastat hiljem Londonis. Paar tervitas Kingstoni 2006. aastal, järgnesid Zuma ja Apollo vastavalt 2008. ja 2014. aastal. Laulja No Doubt on lahutuse sisse andnud […]

Kuigi Rossdale ei tunne Zuma armastust kantrimuusika vastu, võib seda seostada tema kasuisa karjääriga. Stephanie abikaasa, Blake SheltonKantrimuusik aastast 2001. Shelton, kes abiellus Stefaniga 2021. aastal, võõrustas isegi Kingstoni, et anda talle lava laulda oma Ole Red baaris Tishomingos, Oklahomas.

Vahepeal rääkis Rossdale meile, et kuigi talle avaldab muljet oma laste talent, ei kavatse ta nendega muusikat kirjutada.

Gavin Rossdale paljastab, et pojal Zumal on Country Bug 4

Gwen Stefani poseerib koos oma abikaasa Blake Sheltoni ja nende poegade Kingstoni, Zuma ja Apollo Rossdale’iga. Frederick J. Pruun / AFP Getty Images kaudu

“See oleks kohutav idee,” ütles ta Kingstoniga töötamise kohta. «Ma arvan, et ta peab seda tegema iseseisvalt ja tegema oma tööd. Ta on tõesti andekas ja see vabadus on selle tohutu osa.”

Rossdale märkis, et tema “instinkt” oli “proovida ja pakkuda” oma abi oma vanimale pojale, kuid ta otsustas hoiduda. ” ta küsis [for] Tõesti vähe abi ja ma austan seda väga,” jätkas ta. “See on suurepärane, sest kui te kavatsete teha muusikat, eriti rokkmuusikat, kitarrimuusikat, nagu tema teeb, siis te ei vasta sellele, et “Oh, kas mu isa on rütmikitarri?” See on lihtsalt nõme. Ta ajab oma asja.”

Blake-Shelton-kohtub---Hääl---treener-Adam-Levine-Hollywoodi-kuulsuste jalutuskäigu ajal------------------------------------------------------treener-Adam-levine-

Seotud: Kõige armsamad fotod Blake Sheltonist koos Gwen Stefani 3 pojaga

Gwen Stefani jagab magusat sidet Blake Sheltoni kolme pojaga eksabikaasa Gavin Rossdale’iga. Kingston, Zuma ja Apollo peavad kantrilauljat “isafiguuriks”, ütles allikas 2020. aasta augustis ainult Us Weeklyle. “Need tüübid vaatavad Blake’i poole,” ütles sisering toona. “Ta on teeninud nende lugupidamise. […]

Ta tähistab peaaegu 30 aasta möödumist oma bändiga Bush, kui Rossdale’i vanemad poisid sepivad oma muusikateed. Grupp tähistas verstaposti, andes 2023. aasta novembris välja Loaded: The Greatest Hits 1994–2023.

“Mul on väga veenev juht. Ta on 6 jala pikkune ja arvamusi täis,” rääkis Rossdale albumi loomisest. “Ta lihtsalt ütles, et see oli väga hea viis kogu selle aja tähistamiseks. Nii et ta muutis mu mõtlemist.”

Kuulsuste lapsed järgivad oma vanemate muusikalisi jälgedes

Seotud: Kuulsuste lapsed järgivad oma vanemate muusikalisi jälgedes

Paljud kuulsused on aastate jooksul järginud oma muusikaliste vanemate jälgedes, alustades oma popkarjääri ja võitnud selle käigus auhindu. Miley Cyrus, kelle isa Billy Ray Cyrus on kantri superstaar, on üks silmapaistvamaid näiteid kuulsast lapsest, kes järgis oma vanemaid show-ärisse. […]

Nüüd on Rossdale paljastanud, et tunneb end plaadiga seoses “hästi”, eriti pärast seda, kui nägi, kuidas tema laulud on “inimeste DNA-s”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Rekordi tähistamiseks läheb Bush ka ringreisile ja kavatseb külastada Rossdale’i. “Oleme nii kinnisideeks otse-eetris mängimisest ja järjepidevusest,” ütles ta meile. “Ja kuna tegemist on suurepärase bändiga, on see alati järgmine etendus, mille üle oleme kõige rohkem põnevil.”

LOADED: The Greatest Hits Tour algab laupäeval, 1. juunil Pennsylvanias ja lõpeb pühapäeval, 15. septembril Los Angeleses.

Christina Garibaldi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *