Giovanni Mazza ütleb, et perekond leinab Johnny Walkerit üldhaiglas

Giovanni Mazza ja Johnny Wachter Stewart Cook/Getty Images;

Üldhaigla “perekond” ei unusta kunagi oma varalahkunud kaaslast Johnny Walkerkes suri eelmisel kuul.

“Ma usun, et see on meie kõigiga,” Giovanni Mazza, kes liitus maikuus seebiooperiga Gio Palmieri rollis, rääkis ajakirjale Us Weekly reedel, 7. juunil, 51. iga-aastasel Daytime Emmy auhindade jagamisel. “Ma ei tundnud teda isiklikult, aga ma tean paljusid näitlejaid ja naisnäitlejaid ning … kogu pere leinab tema kaotust.”

“Jätkame tema mälestust ja anname tema heaks endast parima,” lisas Mazza.

GH-s Brando Corbinit kehastanud Wachter suri 25. mail pärast surmaga lõppenud tulistamist Los Angeleses. Ta oli 37-aastane.

Oleme kaotanud kõigi aegade kõige šokeerivama kuulsuste seebistaari surma

Seotud: Kõige šokeerivam seebitähe surm üldse

Getty Images(2); Barry King Seebiooperimaailm on aastate jooksul kaotanud palju staare, kes surid liiga vara. Näitlejad nagu Alec Musser, David Gayle ja Billy Miller šokeerisid fänne pärast ootamatut surma. Kui 2023. aasta septembris tuli teade Milleri surmast, asusid mitmed kuulsused sotsiaalmeediasse austust avaldama. […]

Waktori ema, Scarlett, kinnitas päev hiljem oma surma, öeldes TMZ-le, et tragöödia jättis “perekonna südamesse tohutu augu”. Us Weekly saadud lahkamine kinnitas, et Wachter suri mõrva tagajärjel. Tema surmaviis oli kirjas kui kuulihaav rinnus.

Wachter oli rünnaku ajal kolleegiga väljas ja üritas väidetavalt teda kurjategijate eest kaitsta. Waktori vend pakkuda Viimane selgitas Daily Mailile, et tema vend lõpetas hiljuti baarmenivahetuse ja suundus koos kolleegiga parklasse.

“Oleme lõunamaalased, sündinud ja kasvanud ning me ei laseks kunagi naisel üksi nende autos kõndida,” ütles Grant toona väljaandele. «Ta tuli nende juurde ja arvas, et tema veokit pukseeritakse. Nii et ta ütles poistele midagi, näiteks: “Hei, kas te vedate?” Ja siis, kui ta kord ümber pööras, nägi, mis toimub, ja pani kolleegi selja taha. Ja just siis nad tulistasid teda.”

Waktorist jäid maha tema vanemad ja õed-vennad.

Näitleja Tom Bower suri 86-aastaselt

Seotud: 2024. aasta kuulsuste surmad: tähed, kelle me sel aastal kaotasime

Hollywood leinas 2024. aastal paljusid kuulsusi. Kiirsõidustaar Christian Oliver (sünninimega Christian Klepser) suri 5. jaanuaril 51-aastasena hukkunud lennuõnnetuses. Oliver sõitis Kariibi mere puhkuselt koju koos oma kahe tütre — Madita ja Annickiga. Ta jagab abikaasa Jessica Klepseriga – 4. jaan. […]

«Helistasin talle kolm-neli korda, üritasin talle sõnumeid saata. Keegi polnud 100 protsenti kindel. Nii rääkisid neile sõprade sõbrad, rääkis Grant 28. mail Extrale. Suheldes detektiiviga. Kui detektiivi kätte sain, olime üsna kindlad, et meil on õigus.”

Mitmed Wactori GH kaaslased avaldasid hiljem sotsiaalmeedias kaastunnet.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Johnny oli absoluutselt parim. Nii ehtne. Nii hooliv. Uskumatult töökas ja alandlik,” Sophia Mattson, mille tegelane Sasha Gilmore abiellus Brandoga üldhaiglas, kirjutas eelmisel kuul Instagrami vahendusel. “Suure südamega, mis levitas nii palju lahkust ja rõõmu. Ta hoolitses alati selle eest, et kõik tema ümber oleksid teda näinud, kuulnud ja talle meeldinud.”

Ta lõpetas: “Mees, keda ma väga imetlen ja tunnen paremini. Oleme jaganud palju erilisi hetki ekraanil ja väljaspool ekraani ning hoian neid igavesti sügaval südames. Sa jääd Johnnyst väga igatsema… Olen kindel, et oled juba hõivatud kõigi eest hoolitsemisega.

Sarah Jonesi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *