“Golden Bachelor” staar Faith Martin ei kohtu enam Gerry Turneriga

Faith Martin ja Gerry Turner Disney/John Fleenor

Kuldne bakalaureus Gerry Turner Jällegi üksik mees, aga konkurentsivõimeline Usk Martin Ei taha vana leeki uuesti süttida.

Martin, kes oli üks kolmest viimasest võistlejast ABC tõsielusaate avahooajal, ütles, et hindas Gerryga koos veedetud aega, kuid jättis selle hea meelega minevikku, kui liikus edasi podcasti “Bachelor Happy Hour: Golden Hour” juurde. . .

“Ma armastan Gerryt. Arvasin, et temas on midagi nii teistsugust, mida ma täielikult imetlesin. Ausalt öeldes olime mitmes mõttes üsna järjekindlad,” ütles Martin esmaspäeval, 5. juunil. “Nii palju kui ma tema vastu tundsin, pani mu intuitsioon mind uskuma, et see on tõenäoline [for the best]”

60-aastane Martin tunnistas, et tema ja 72-aastane Turner oleksid ilmselt olnud “täpselt õnnelikud”, kuid nad oleksid sattunud vastuollu Turneri “analüütilise” loomuga.

“Ma arvan, et ta tuleb analüütilisest küljest, selle asemel, et tõesti oma elu südamega juhtida, ja see lihtsalt ei tööta minu jaoks,” jagas Martin. “Ma arvan, et ta otsustas ratsionaalse valiku, mitte südame järgi. Ma juhin kogu oma elu südamega.”

See peade ja südamete kokkupõrge sai alguse siis, kui Martin avaldas, et ta ei saa oma Washingtoni kodust Turneri juurde lahkuda. Ta ütles, et soovib, et Turner teaks ette, et ta “ei ole selline inimene, kes näeb oma lapsi kaks korda aastas”. Martin usub, et ta oleks võinud arendada kaugsuhte, kui ta oleks Turneri nahas.

“Ma arvan, et kui ma oleksin kellessegi tõeliselt armunud, pole vahemaad, mis mind lahus hoiaks,” jagas ta.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Bachelor-kus-nad-praegu on

Seotud: Endised “bakalaureuse” ja “poissmeeste” juhid: kus nad praegu on?

Kuigi mõned roosid peavad ajaproovile vastu, surevad teised enne Neil Lane’i kihlasõrmuse kuju muutmist. Bachelor esilinastus ABC-s 2002. aasta märtsis ning Alex Michelle nimetati maailma kõige sobivamaks bakalaureuseõppeks. Tema südame pärast võistles üle 20 naise ja sündis edukaim reality-TV frantsiis. […]

Martin usub, et tema ja võistlejad on tulemusest hoolimata “eluaegsed sidemed”.

“Ma olen alati kohal. Meil kõigil oli see ühine kogemus, nii et olime eluks seotud,” ütles ta. “Ma arvan, et on oluline, et me kõik seda teeme, sest kas see ei olnud tõesti seiklus Leslie ja Theresa jaoks arvan, et see oli ägedam.”

Martini eelmise hooaja ühe võitja lubadus Theresa Niste Eluaegu oli oluliselt vähem. 70-aastane Nist ja Turner lahutasid aprillis, vaid kolm kuud pärast televisioonis näidatud pulmatseremooniat. Nagu Martin ennustas, taandus viimane küsimus selle otsustamisele, kes peab oma kodulinnast lahkuma. Paar paljastas, et nad ei suutnud uues kodus kokku leppida ja lõpuks loobusid sellest.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *