Hallmarki staari Mamie Laverke’i keha purunes viiekorruselise sügisel

Mamie Laverque Rosaline Sullivanina filmis “Kui süda kutsub”. paabulind

Tädi LaverckNädal pärast seda, kui ta viiekorruselise haigla rõdult alla kukkus, andis tema perekond näitlejanna tervise kohta järjekordse värskenduse.

«Täna on fookuses muumiaoperatsioon. Tema keha on tükkideks rebitud,” loeti Laverocki GoFundMe lehe kaudu jagatud värskes värskenduses. “Talle tehti kaks 11-tunnist operatsiooni, mille juures töötasid kaks arsti, kolm tundi kestnud ja täna veel üks operatsioon. Meil ​​pole muud, kui tänu 26. maist tema hoole all olnud eeskujulike arstide ja õdede eest.”

The When Calls The Heart vilistlase perekond märkis, et tal läheb pärast “mahukat operatsiooni” hästi, lisades: “Ta kannatab tohutut valu ega anna alla. Me saame ainult kinni hoida iga päeva imedest ja hoida kõiki oma palvetes. .” Oskab tänada ja imestada oma loo imestust.”

Nad lõpetasid värskenduse, kirjutades: „Meie tütar armastab oma elu ja perekonda ning võitleb iga päev kõvasti [sic]. Aitäh. Nicole Rockman, John Laverke, Rob Compton ja tema perekond.”

Filmi

Seotud: Filmi “Kui süda kutsub” osatäitjad toetavad Momi Laverke pärast 5-korruselist kukkumist

Näitlejanna Mamie Laverick saab pärast viiekorruselist kukkumist raskelt vigastada oma endisi filmi When Calls the Heart näitlejaid armastust. 19-aastase näitlejanna vanemad Nicole ja Rob Compton paljastasid GoFundMe lehe vahendusel, et nende tütar koges 11. mail meditsiinilist hädaolukorda ja viidi pärast Nicole’i ​​manustamist kiiresti haiglasse. […]

19-aastane Laverock viidi haiglasse 11. mail pärast täpsustamata “meditsiinilist hädaabi”. Tema perekond jagas GoFundMe kaudu, et Laverocki ema Nicole “suutis õigel ajal kohale jõuda, et tema elu päästa”.

Kaks nädalat hiljem viidi Laverock “turvalisest haiglaosast välja ja rõdule, kust ta kukkus viis korrust alla”.

Näitlejanna Mamie Laverke pere sõnul purunes tema keha 5-korruselise kukkumise ajal

Johanna Newmarch Molly Sullivanina ja Mamie Laverick Rosaline Sullivanina filmis “Kui süda kutsub”. paabulind

Laverock sai “eluohtlikke vigastusi”, talle tehti “mitu ulatuslikku operatsiooni” ja talle pandi elutoetus. “Oleme kõik sel äärmiselt raskel ajal muserdatud, südamest murtud,” seisis värskenduses.

Pärast kustutatud värskenduses jagas Laverke perekond, et ta on “peamistest operatsioonidest ja arstidest väljas [say] Tal läheb hästi,“ lisas: „Me ei saaks olla õnnelikumad. Täname kogu teie koostöö eest.”

Paljud Laverocki endised When Calls the Heart kaustarid on näidanud üles oma toetust, annetades oma GoFundMe-le ja jagades oma õnnesoove sotsiaalmeedia kaudu.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Emme pere palus mul jagada teie kõigiga nende tohutut tänu,” Erin Krakovkes mängib filmi When Calls the Heart esileedi Elizabeth Thornton, kirjutas esmaspäeval, 3. juunil oma Instagrami loo kaudu GoFundMe lingile. “Emal on pikk tee tervenemiseni, kuid pärast viit lendu paranes ta imekombel. “

Näitlejanna Mamie Laverke pere sõnul purunes tema keha 5-korruselise kukkumise ajal

Mamie Laverque Rosaline Sullivanina filmis “Kui süda kutsub”. paabulind

39-aastane Krakow jätkas: “Praegu pole enam värskendusi, kuna Mamie perekond keskendub paranemisele, kuid nende GoFundMe on endiselt aktiivne. Link allpool.”

Johanna Newmarch, kes mängis Hallmark Channeli sarjas Laverke ema, julgustas fänne Instagrami vahendusel annetama korjanduse heaks. “Ma armastan seda imelist perekonda nii väga ja mu süda on murtud,” kirjutas ta 27. mail “Nii laastav aeg neile ja kõigile, kes armsast emmest väga hoolivad. Palun aidake, kui saate. Nad vajavad kogu tuge, mida nad saavad sellest õudusunenäost üle saada. Aitäh ♥️🙏.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *