Jana Kramer ütleb, et uus film “Gaslit By My Husband” on hitt “Kodu lähedal”

Greg Doherty / Getty Images

Uue eluaegse filmi Gaslit By My Husband filmimine oli mõlema jaoks raske ja teraapiline kogemus. Jana Kramer.

“Ütlesin Lifetime’i juhile, et tahan väga koduvägivalla valdkonnas midagi ette võtta ja saaksin sellele veidi valgust heita,” jagas 40-aastane Kramer esmaspäeval, 3. juunil oma podcasti “Whine Down” saates. . “Ja kui see juhtus, mõtlesin ma lihtsalt: “Vau, see tabab kodu lähedal mõned asjad, mis juhtuvad.””

Gaslit By My Husband on inspireeritud tõestisündinud loost Morgan Ja Rodney MetzerMängisid Kramer ja Austin Nichols, vastavalt filmis. Rodneyst saab peamine kahtlusalune pärast seda, kui maskeeritud sissetungija ründab Morganit, pannes ta kahtluse alla kogu nende suhte. (Fox Newsi andmetel tunnistas tõsielus elav Rodney end 2021. aasta rünnaku eest inimröövis ja rünnakus raskendavatel asjaoludel ning kannab 70-aastast karistust, sealhulgas 25 vanglas.)

Pärast muretsemist, kas filmi lugu on liiga raske kogeda, ütles Kramer, et ta julgustas seda oma terapeudi ja Morgani abiga võtma. Kramer märkis ka, et ta “ei oleks saanud seda teha” ilma 44-aastase Nicholsita, keda ta varem mängis filmis One Tree Hill.

Jana Krameri suhtelugu

Seotud: Jana Krameri suhete ajalugu: varasemad kihlused, lahutused ja palju muud

Jana Krameri suhteloost on tehtud vahva kantrilaul. “I Loved” laulja rääkis oma fännidega avameelselt oma armuelust, minevikust ja olevikust. Viimati teatas Kramer, et kihlus Alan Russelliga 2023. aasta mais pärast kuuekuulist tutvumist. Kramer jagas põnevat uudist […]

Podcasti ajal meenutas Kramer raske stseeni filmimist, kus Nicholsi tegelane ründas teda, pannes talle padja näole. “Kui keegi on minu peal – ja see võib olla seks -, kui ma tunnen, et ma ei saa üles tõusta, lähen täielikule paanikahoo režiimile, sest keha mäletab mu esimest vägivallatsemist minu peal ja ma suudan.” ära liiguta,” ütleb ta. selgitas

Kramer meenutas, et ta ei saanud stseeni pildistamise ajal hingata, sest see pidi talle lämbuma.” Ta lisas: “Ma karjusin nii kõvasti, et nad ütlesid “lõigake”, sest ma ei saanud hingata Rebisin selle peast ja ma kaotasin selle ja ma pidin välja minema ja siis pidime võtma viis, sest kogu mu keha oli lihtsalt selline.”

Kramer ütles, et Nichols oli rasketel hetkedel “ainus inimene, kellega koos tundsin end turvaliselt” ja et ta suutis lõpuks “võimu tagasi võtta”.

Jana Kramer ütleb, et minu mehe uus film Gaslit on kodu lähedalArturo Holmes/WireImage

Kramer, kes töötab praegu Šoti jalgpallitreeneri juures Alan Russell, ei nimetanud oma vägivallatsejat esmaspäevase podcasti ajal Siiski on ta varem avanud, et on oma varalahkunud eksabikaasa poolt koduvägivalla ohvriks langenud, Michael Gambino.

Heidikud olid 2004. aastal abielus vähem kui aasta. Gambino mõisteti vahetult pärast nende 2005. aasta lahkuminekut süüdi ettekavatsetud mõrvakatses ja vabastati pärast viieaastast vangistust tingimisi. Ta suri enesetapuga 2012. aastal.

Erinevalt filmi rünnakustseenist ütles Kramer, et pärast stseeni filmimist, kus Morgan esitas Rodneyle kohtus kõne, tundus, et tema õlgadelt oleks “raskus tõstetud”. Krameri sõnul pole tal seda võimalust olnud.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Jana Krameri ja poiss-sõbra Alan Russelli suhte ajaskaala: vaata fotosid

Seotud: Jana Krameri ja kihlatu Alan Russelli suhte ajaskaala

Jana Krameri suhe jalgpallitreener Alan Russelliga algas aeglaselt, kuid paari seost oli raske pikka aega eitada. “Ma ei tea, kas see on minu igavene mees. … Aga nagu, ma ei lükka armastust eemale, sest mulle on varem haiget tehtud. Ma võtan selle omaks,” üks puumägi […]

“Mulle meeldis: “Aga ma mängin seda oma ajus, kuidas ma ütlen seda oma vägivallatsejale tribüünil,” ütles ta publikule. “Ja see oli, ma mõtlen, et nad panid iga emotsiooni, iga osa ja võib-olla nii oligi – ma läksin minema ja meenus oma terapeut, kus ta ütles: “Sa pead jõu tagasi võtma” ja ma sain, nagu , haud.

My Husband’s Gaslit esilinastub pühapäeval, 9. juunil kell 20 ET saates Lifetime.

Kui teie või keegi teie tuttav kogeb koduvägivalda, helistage konfidentsiaalse abi saamiseks riiklikule perevägivalla vihjeliinile numbril 1-800-799-7233.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *