Jana Kramer uurib, miks tal oli pärast last nr 3 “rohkem sünnitusjärgset ärevust”.

Jana Kramer teab, et iga rasedus ei ole ühesugune — ja tema sünnitusjärgne teekond lapsega nr 3 oli ema jaoks uus kogemus.

“Minu sünnitusjärgne ärevus oli kindlasti suurem,” rääkis Kramer (40) eksklusiivselt teisipäeval, 4. juunil ajalehele Us Weekly, reklaamides samal ajal oma viimast eluaegset filmi Gaslit, mille autor on My Husband: The Morgan Metzer Story. “Ma olin nagu: “Oh issand, mida ma teen?” Ma unustasin kõik. [And] Selline ärevus sellega kaasneb.”

Kramer, kes tervitas 2023. aasta novembris koos kihlatuga poeg Romani Alan RussellVäidetavalt algab uude emafaasi surumine konarlikult.

“Ma ütleksin, et esimesed paar kuud olid jälle natuke šokk,” ütles ta ja selgitas, et tema vanemad lapsed olid rasedaks jäädes “head” ja iseseisvad. “Ma mõtlen, et nad saavad enda eest hoolitseda. Nad said endale isegi hommikusöögi teha ja siis kõlas see, et oi, sa oled jälle asja juures.

Jana Kramer. meie nädalane

Kramer, kes jagab endise abikaasaga tütart Joliet (7) ja poega Jessi (4) Mike CosinKõik muretses paika loksumise pärast.

“Ma lihtsalt ei teadnud, kas ma saan, mitte seda, et ma ei saaks hakkama, ma tean, et saan hakkama,” meenutas ta. “Ma arvan, et on teisigi ja hoolitsen selle eest, et mul oleks aega suurte jaoks [was a fear]”

One Tree Hilli maarjas ütles pärast kuuekuulist kohanemist, et perekond on “hea” ja on oma uude rutiini sisse elanud “Nüüd ma mõtlen:” Oh, [I’m] Rütmis tagasi,“ kinnitas Kramer.

Kramer rääkis meile, et tema vanemate laste armastus oma nooremate õdede-vendade vastu aitas asju igapäevaselt lihtsamaks teha. “Nad on parimad suured vend ja õde,” purskas ta, “Nad ei vaheta mähkmeid. Nad ei taha sellega midagi peale hakata.”

Teyana Taylor ja teised kuulsused emad saavad sünnitusjärgsest depressioonist tõeks

Seotud: Teyana Taylor ja teised kuulsused emad saavad sünnitusjärgsest depressioonist tõeks

Jagage nende lugusid. Reese Witherspoon, Behati Prinsloo ja teised kuulsused emad on oma sünnitusjärgsest depressioonist avalikult rääkinud. Witherspoonil oli pärast iga oma lapse sündi “teistsugune kogemus”, rääkis ta Jamila Jamilile 2020. aasta aprillis oma taskuhäälingusaates “I Wage”. “[With] Üks laps, mul oli kerge sünnitusjärgne ja [with] Laps, mina […]

Jolie’le ja Jessile ei meeldi mähkmekohustus, kuid nad “nautavad teda naerma ajada”, et Roman on nüüd “naeramise ja naermise” staadiumis.

Kramer paljastas ka, et 43-aastane Russell, kellega ta 2023. aasta mais kihlus, on toonud talle emana rahu.

“Ta on kõigi aegade uskumatuim isa. Ta on hämmastav partner,” ütles ta endise Šoti jalgpalluri kohta. “Ta on väga toetav. Ta armastab mind uskumatult. Me mõlemad meeldime üksteisele ja ta on parim isa.”

Lisaks oma kihlatu toetusele ütles Kramer, et pärast nende lahkuminekut 2021. aastal on ta oma endise abikaasa Cousiniga paremas olukorras.

Janna Krameri ja Mike Cosini armsad hetked lastega Jolie ja Jess Pre ja Post-Split 739

Seotud: Magusad hetked Jana Krameri ja endise Mike Cosini kahe lapsega

Jana Kramer ja Mike Cosin on vaatamata lahkuminekule iga hetk oma tütre Jolie ja poja Jessiga arvestatav. Endine paar tervitas Joliet aasta pärast sõlme sõlmimist 2015. aastal, järgnes Jess 2018. aastal. […]

“See on pere tunne. See on suurepärane tunne,” rääkis Kramer meile oma kodusest elust. “Ja Mike on olnud suurepärane. Ta on meie suhet väga toetanud ja meil on koos väga hea asi. Mike ja Alan saavad läbi. Ma ei kujutanud seda ette.”

Kuigi Kramer tunnistab, et ta on “alati pooleliolev töö”, arvab ta, et on leidnud hea tasakaalu.

“Ma arvan, et alati on hetki, kus saate mõtiskleda ja kasvada ning öelda: “Olgu, see ei olnud minu parim. Las ma võtan selle ja teen järgmisel korral midagi muud,” jätkas ta “Nii et ma arenen alati ja arenen edasi, olen jätkuvalt parim versioon.”

Osa edasiliikumise lubadusest mängis rolli selles, kuidas Kramer lähenes oma viimasele rollile filmis Lifetime’s Gaslit By My Husband: The Morgan Metzer Story.

“Mul on Lifetime’iga ilus suhe,” ütles Kramer projekti kohta. “Nad küsisid minult, mida ma teha tahan, ja ma ütlesin, et ma tahan teha filmi koduvägivallast, tõestisündinud loo, sest see on minu minevikule ja ajaloole nii lähedal.”

Jana Krameri suhtelugu

Seotud: Jana Krameri suhete ajalugu: varasemad kihlused, lahutused ja palju muud

Jana Krameri suhteloost on tehtud vahva kantrilaul. “I’ve Loved” laulja on oma fännidega oma armuelu, mineviku ja oleviku osas avameelne. Viimati teatas Kramer, et kihlus Alan Russelliga 2023. aasta mais pärast kuuekuulist kohtamist. Kramer jagas põnevat uudist […]

Minu abikaasa Gaslit: Morgan Metzeri loo tõeline lugu Morgan Metzer, keda 2021. aastal peksis ja rünnati seksuaalselt maskides sissetungija poolt. tema endine abikaasa, Rodney MetzerHiljem tuvastati ta ründajana ja mõisteti 25 aastaks vangi, kuna ta tunnistas end süüdi süüdistustes, sealhulgas inimröövis ja rünnak raskendavatel asjaoludel.

Vahepeal oli Kramer abielus olles vägivaldses suhtes Michael Gambino. Gambino mõisteti 2005. aastal süüdi mõrvakatses. Ta mõisteti kuueks aastaks vangi ja suri 2012. aastal.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ma tahan, et saaksin selliseid lugusid rääkida ja loodetavasti anda hääl teistele naistele, kes ei leia oma häält,” selgitas Kramer. “Ma arvan, et on oluline valgustada seda, mis toimub suletud uste taga, millest inimesed ei pruugi teada. Ja veel kord, et anda hääl naistele, kes vajavad oma häält kuuldavaks, eriti gaasivalgustuse korral.

Gaslit By My Husband: The Morgan Metzer Story esilinastub pühapäeval, 9. juunil kell 20.00 ET saates Lifetime.

Christina Garibaldi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *