John Legend nimetab Diddy väiteid häbiväärseteks: “Ma olin hirmunud”

John Legend ja Diddy Getty Images (2)

Sean “DD” kammid‘ Endine kaastöötaja John on legend Ütles, et on räppari ja moguli vastu esitatud kuritarvitamise süüdistustest “šokeeritud” ning ütles, et kõik väärkohtlemise juhtumid “tuleb päevavalgele tuua”.

Neljapäeval, 30. mail CNN-ile antud intervjuus arutas “All of Me” laulja (45) Combsi (54) vastu pooleliolevaid seksuaalse kallaletungi hagisid ning videot, mis näitab teda oma endise tüdruksõbra ründamist. Casey Ventura.

“Mind hirmutasid kirjeldused, mida lugesin enne videotõendite ilmumist,” rääkis Legend 2016. aasta video kohta, kus Combs viskas 37-aastase Ventura pikali ja lõi teda jalaga. “Ja see on kindlasti midagi, mis tuleb päevavalgele tuua, kui see juhtub.”

Combs on viimase aasta jooksul seisnud silmitsi kaheksa kuritarvitamise kohtuasjaga. Kuigi Ventura lahendis kiiresti kohtuväliselt, tuleb ülejäänud kohtuasjad veel arutada. Legend ütles, et tema “vaikepositsioon on naisi usaldada” ja ta loodab, et järgmised kuud “teevad need naised taas terveks”.

Kuulsused reageerivad videole Diddyst, kes väidetavalt ründas Caseyt: 50 Cent, Aubrey O'Day ja palju muud

Seotud: Staarid reageerivad videole, kuidas Diddy ründas endist tüdruksõpra Cassie

Hollywoodi ei avalda äsja avaldatud videomaterjalid Sean “Diddy” Combsist, kuidas 2016. aastal oma endist tüdruksõpra Cassie’d füüsiliselt ründas. 17. mail 2024 avaldas CNN turvakaadrid, millel oli näha 54-aastast Diddyt Caseyt tõukamas ja jalaga löömas. Los Angelese nüüdseks suletud InterContinental hotelli lifti ees. Pärast seda, kui video levis […]

Legend tegi Diddyga koostööd 2023. aasta loos “Kim Porter”, mis on austusavaldus Combsi kauaaegsele tüdruksõbrale ja tema seitsmest lapsest kolme emale. Porter suri 2018. aastal 47-aastaselt kopsupõletikust põhjustatud tüsistustesse. Legend nimetas süüdistusi oma endise kaastöötaja vastu “häbiväärseks”.

John Legend on Diddy kuritarvitamise süüdistuste pärast kohkunud

DD ja John on legendid Stephanie Keenan/VF22/WireImage jaoks Vanity Fair

“See on üsna kahju,” ütles ta. “Ma tõesti tahan vastutust ja loodetavasti paranemist kõigile tema ohvritele.”

Diddy ei ole kommenteerinud tema ees seisvaid kohtuasju, kuid ta avaldas 19. mail Instagrami kaudu vabandusvideo pärast seda, kui ilmus kaadrid tema rünnakust Venturale.

“Elu kõige mustematele aegadele on raske mõelda, mõnikord lihtsalt peab,” jagas ta. “Ma olin endast väljas. Ma mõtlen, et ma saavutasin põhja, kuid ma ei otsi vabandusi. Minu käitumine selles videos on andestamatu. Vastutan täielikult oma tegevuse eest selles videos. Mul on igav.”

Ventura advokaat, Meredith FirethogMeie Weekly mõistis vabandusvideo avalduses hukka, öeldes, et samm oli “mõttetu” ja tuli liiga hilja.

Kõik on pärast DDK rünnakusüüdistusi tühistatud

Seotud: Kõik on pärast DDK rünnakusüüdistusi tühistatud

Mõned ettevõtted näivad end Sean “Diddy” Combsist distantseerivat, kuna räpparit ähvardavad seksuaalse ahistamise süüdistused. Viimastel kuudel on mitmed naised väitnud muusikamoguli väärkäitumist. Üks kohtusse kaevanud isik on tema endine tüdruksõber Cassie. (Juurdepääs on olnud sisse ja välja lülitatud alates 2007. aastast […]

“Kui Casey ja mitmed teised naised ette astusid, eitas ta kõike ja andis mõista, et tema ohvrid otsivad palgapäeva,” ütles Wigdor LLP partner FireTog toona. “See, et ta oli sunnitud vabandama alles pärast seda, kui tema korduvad eitused osutusid valeks, näitab tema haletsusväärset meeleheidet ja kedagi ei tohiks tema ütlemata sõnad segadusse ajada.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Casey ise ootas nädal aega, et vastata video avaldamisele, öeldes kõigile, kes kaadrit nägid, et nad töötaksid “esmakordselt ohvrite usaldamise nimel”.

“Armastuse väljavalamine on loonud koha, kus mu noorem mina tunneb end turvaliselt ja kindlalt, kuid see on alles algus. Probleemiks on perevägivald,” postitas ta neljapäeval, 23. mail Instagrami vahendusel. “See murdis mind kellekski, kelleks ma poleks arvanudki, et ma olen. Suure raske tööga on mul täna kõik korras, kuid tulen alati oma minevikust tagasi.”

Kui teie või keegi teie tuttav kogeb koduvägivalda, helistage konfidentsiaalse abi saamiseks riiklikule perevägivalla vihjeliinile numbril 1-800-799-7233.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *