Kansas City Chiefs tähistab Valges Majas oma Super Bowli võitu

Kansas City Chiefs ja Joe Biden BRENDAN SMIALOWSKI / AFP Getty Images kaudu

Kansas City Chiefs tähistab Valges Majas Super Bowli LVIII võitu President Joe Biden.

Meeskond saabus Washington DC-sse reedel, 31. mail. sealhulgas mängijad Patrick Mahomes, Travis Kelce, Harrison Butker Ja edasi astus lavale 81-aastane Biden, kes kõneles Chiefsi ees ja õnnitles neid Super Bowli võitude puhul.

“Tere tulemast tagasi Valgesse Majja! Super Bowl 58 tšempionid, Kansas City Chiefs, ütles oma kõnes, et see on esimene meeskond 20 aasta jooksul, kes on võitnud vastastikku ma nagu.”

Biden kiitis 28-aastast Mahomesit 34-aastase Kelce’i kaitselöögi eest. Chris Jones ja treener Andy Reid kui “Future Hall of Famers” nende edu eest meeskonnas. Pärast kõigi pidustustele tervitamist mõtiskles president Chiefsi hooaja üle, mis algas enne madalseisu kuumalt.

Kansas City Chiefsi suurim hetk pärast 2024. aasta Super Bowli võitu

Seotud: Chiefsi tõusud ja mõõnad taastuvad pärast Super Bowli võitu

Kansas City Chiefs on pärast 2024. aasta Super Bowli võitu olnud hõivatud – ja nad hakkavad juba tööle tagasi. Vaid kolm kuud pärast teise järjestikuse NFL-i meistritiitli saavutamist naasid mitmed meeskonnaliikmed, sealhulgas tagamängija Patrick Mahomes, enne NFL-i hooaega 2024/2025 Chiefsi meeskonda organiseeritud meeskonnategevusteks (OTA). “Töö […]

“Kui kahtlejad küsivad, kas saate uuesti hakkama, siis uskuge mind, ma tean, mis tunne see on,” kiusas Biden. “Aga ma arvan, et praegu ei kahtle keegi sinus. Sa võitlesid kõvasti. Sa oled usku säilitanud.”

Kansas City Chiefs tähistab oma Super Bowli võitu Chiefsi Valges Majas

Kansas City Chiefs ja Joe Biden Saul Loeb / AFP Getty Images kaudu

Biden nimetas Mahomesit “tagasitulekukuningaks”, kuna ta viis Chiefsi lisaajal Super Bowli võiduni San Francisco 49ersi üle. Biden puudutas ka tragöödiat, millega meeskond silmitsi seisis pärast võitu Super Bowli meistrivõistluste paraadil Kansas Citys. Biden kiitis meeskonda pärast tragöödiat ohvrite abistamise eest.

Kui Biden oma kõne lõpetas, andis ta selle direktoritele üle. Biden kiusas Kellsi poodiumile tõusma – mida kitsas ots eelmisel aastal naljatades tegi.

“Mu ameeriklased, on hea teid kõiki jälle näha,” ütles Kelce naeratavale rahvahulgale Bideni kõrval seistes. “Ma ei valeta, president Biden, nad ütlesid mulle, et mul on siia tulles lõbus, nii et lähen tagasi oma kohale.”

Chiefs on NFL-i domineerinud viimased kaks hooaega, kuid meeskond on viimastel kuudel veelgi tuntumaks saanud. 34-aastane Kelce on sellest ajast peale saanud laialt levinud nimeks väljaspool sporti Taylor Swift Alustas kohtamist 2023. aasta suvel. Pärast seda, kui Swift, samuti 34-aastane, ja Kelce oma romantikaga avalikkuse ette tulid, sai temast Chiefsi kuningriigi põhiosa, kuna ta osales Kelce’i rõõmustamiseks lugematul arvul mängudel, sealhulgas nende erutav Super Bowl LVIII võit.

Swift ei osalenud Valges Majas, kuna ta on praegu oma Erase turnee Euroopa etapi keskel. Ta astus Madridis lavale neljapäeval, 30. mail ja nädalavahetusel on kavas esineda Prantsusmaal Lyonis.

Viimati sattus 28-aastane Butker end kuuma vette pärast oma vastuolulist avakõnet Kansase Benedictine kolledžis. Kicker kergitas oma kõnes kulme, kui rääkis naistest, kes loobuvad karjäärist, et töötada koduse naise ja emana. Kuigi Butker propageeris stereotüüpseid soorolle, kritiseeris ta ka juhte, sealhulgas Bidenit ja LGBTQIA+ kogukonda ja palju muud.

„Halb poliitika ja nõrk juhtimine on negatiivselt mõjutanud suuri eluprobleeme. Sellised probleemid nagu abort, IVF, asendusemadus, eutanaasia, aga ka kasvav toetus degenereerunud kultuuriväärtustele meedias, tulenevad kõik selle häire levimusest,” ütles Butker oma kõnes. “Meie oma rahvast juhib mees, kes kuulutab avalikult ja uhkelt oma katoliku usku, kuid on samal ajal piisavalt segane, et anda abordi pooldavatel kogunemistel ristimärki.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mida Kansas City juhid Harrison Butkeri skandaali kohta ütlesid

Seotud: Chiefs mängijad ja rohkem reageerivad Harrison Butkeri vastuolulisele kõnele

Kansas City Chiefsi kicker Harrison Butker on jätkuvalt pealkirjades pärast oma vastuolulist avakõnet Kansase Benedictine Collegeis. Oma kommentaarides 11. mail 2024 tõstis NFL-i mängija esile naissoost lõpetajaid ja kergitas kulme. “Õnnitleme täna kohalolevaid naisi hämmastava saavutuse puhul,” ütles ta Catholic Liberal Artsis […]

Paljud Chiefsi mängijad jäid Butkeri seisukohtade suhtes neutraalseks, märkides, et tal on õigus oma arvamusele. Mahomes, Kelce ja teised jagasid, et Butker on neile hea meeskonnakaaslane hoolimata nende vastuolulistest isiklikest arvamustest.

Pärast seda, kui Butkari kommentaarid levima hakkasid, ütles Valge Maja pressisekretär Md Karin Jean-Pierre May jagas pressibriifingul, et kutse saadeti “kogu meeskonnale”.

“Võin öelda vaid seda, et kutsume terve meeskonna ja kutsume alati. Mul pole midagi peale selle,” ütles ta. “See on kutse, mis läheb meeskonnale, a

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *