Kasutan seda kodus kasutatavat hammaste valgendamise komplekti, et sel suvel oma naeratust heledamaks muuta

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Mul on uhkusega säravvalge naeratus. Harjan kaks korda päevas ja käin kaks korda aastas hambaarsti juures hammaste puhastamisel. Vaatamata pingutustele on mu naeratus viimasel ajal veidi räpane olnud. Võib-olla sellepärast, et sõin ja jõin maitsvat toitu, mis aitas mu kunagise säravvalge naeratuse tuhmuda. Minu järgmine kohtumine ei ole mõneks kuuks, seega võtan asjad enda kätte koduse hammaste valgendamise komplektiga.

Seotud: Valmistuge “Bridgertoni” 2. osa jaoks täpselt sama ripsmetuššiga, mida võttel kasutasite

Nagu paljud inimesed, kes on Bridgertoni maailma tõmmatud, ootan ka mina põnevusega järgmist osa, et saaksin lõpuks enne Spooli teada saada, kas Colin ja Penelope loovad sõlme. Selles saates on midagi, mis mind täielikult lämmatab – ma pole lõpetanud […]

Nagu iga teine ​​iluotsing, alustasin ka Amazonist valgenduskomplektide otsimist. Valida on paljude valikute hulgast alates valgendavatest ribadest kuni loputuste ja pastakateni. Sattusin juhuslikult Colgate Optic White ComfortFit hambavalgenduskomplektile ja lisasin selle kohe ostukorvi.

Komplektis on hammaste valgenduspliiats ja LED valgenduslamp. Paindlik LED-valgenduskomplekt eemaldab kolme päevaga kuni 10 aastat kestnud plekid. Kiired tulemused meelitasid mind kohe, kuid mind huvitas, kuidas see toimib. Hambavalgendusvalgus vormib näole ja kasutab sinise lainepikkusega hammaste valgendamise tehnoloogiat, et võimendada vesinikperoksiidi seerumit, mis muudab hambad ohutult heledamaks, põhjustamata hambaemaili tundlikkust või kahjustamist.

Hankige Amazonist hambavalgenduskomplekt Colgate Optic White ComfortFit vaid 44 dollari eest (algselt 65 dollarit)! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 10. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Seda on nii lihtne kasutada. Alustage värskelt harjatud ja kuivade hammastega. Kui kasutate valgenduspliiatsit esimest korda, klõpsake seda 20 korda, et ilmuks esimene tilk, ja kandke õhuke kiht oma hammaste ülemisele reale. Klõpsake pliiatsil kindlasti üks või kaks korda iga nelja hamba järel. Oodake vähemalt 10-15 sekundit, kuni seerum moodustab kuivamise ajal katte ja seejärel kandke alumisele ripsmepiirile. Kasutage harja puhastamiseks kuiva lappi ja pange kork tagasi.

Rõõm algab siit. Ühendage seade nutitelefoniga ja vajutage toitenuppu. Kui tuled põlevad, asetage valgendusseade suhu ja 10 minuti pärast on hea minna. Saate oma hambaid valgendada, sirvides sotsiaalmeediat või kuulates oma lemmiktõelist krimipodcasti! Parimate tulemuste saavutamiseks ärge sööge ega jooge 30 minuti jooksul pärast komplekti kasutamist.

See valgenduskomplekt töötab nii hästi, et on Amazonile muljet avaldanud. “Tahtsin oma hambaid kodus valgendada, kuna märkasin, et need on kohvist, mida ma joon, veidi kollased,” selgitas üks arvustaja. Ostja lisas: “Ma ei oodanud nii suurepäraseid tulemusi! Ma saan oma naeratuse kohta palju komplimente.”

Teine klient ütles, et nad on tulemustest vaimustuses. “Selle komplekti mugavus on võrreldamatu – see töötab isegi nii iPhone’i kui ka Androidi seadmetes, muutes selle uskumatult mitmekülgseks. LED-valgustuse ja sädeleva pliiatsi kombinatsioon muutis protsessi lihtsaks ja mugavaks.

Kellele ei meeldiks särav ja valge naeratus? Veenduge, et teie hambad oleksid sel suvel LED-valgenduskomplektiga veidi ekstra läikivad.

Vaadake: hankige Amazonist hambavalgenduskomplekt Colgate Optic White ComfortFit vaid 44 dollari eest (algselt 65 dollarit)! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 10. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pole päris see, mida otsite? Vaadake Colgate’i kohta lisateavet siit ja vaadake kindlasti Amazoni igapäevaseid pakkumisi, et saada rohkem suurepäraseid leide!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *