Katie Holmesil pole aimugi, et on olemas WhatsAppi grupp Dawson’s Creek

Katie Holmes. Jamie McCarthy / Getty Images

Katie HolmesWhatsAppi olek? kättesaamatu

Pühapäeval, 9. juunil avaldatud intervjuus Ühendkuningriigi ajalehele Sunday Times ütles Holmes, et ta ei teadnud, et tema endistel Dawson’s Creeki kostjatel oli koos WhatsAppi grupp – ja et ta leidis, et rakendus on “natuke palju”.

Grupivestluse pani ilmselt paika Joshua Jackson — kes mängib Holmesi armuhuvi, Pacey Witter —, aga kui temalt selle kohta küsiti, vastas Joey Potteri näitlejanna naljaga pooleks: “Ee… kas tõesti?”

“Me kõik saadame mõnikord sõnumeid, kuid ma polnud WhatsAppist teadlik,” selgitas 45-aastane Holmes.

Seotud: Osatäitjad “Dawson’s Creek”: kus nad praegu on?

Pärast Dawson’s Creeki esilinastust 1998. aastal on saatest saanud fännide lemmik ja see on endiselt üks populaarsemaid teismeliste draama, mis väikesele ekraanile jõudnud. Sari jälgib Zoe Potteri (Katie Holmes) elu, kes on alles pärast surma keskkoolist edasi pääseda. […]

Jacksoni või Holmesi kaasmaksjate puhul co James van der Beek Ja Michelle WilliamsHuvitav, miks Holmes nende sõnumitele ei vastanud, on sellel väga lihtne põhjus.

“Ma olen WhatsAppis väga halb. Ma ei kontrolli seda kunagi, sest see on natuke palju, ” ütles ta.

Siiski kordas Holmes, et hoiab näitlejatega ühendust “iga-ajalt”, lisades: “Kõik on täiskasvanud ja hõivatud, kuid side jääb igaveseks.”

Dawson's Creek----One-Tree-Mountain---Ja-More--Check-out-of-the-Põhja-Carolina-sihtkohad-nagu-näha-oma-lemmik-telesaadete Film-391

Katie Holmes, James Van Der Beek, Michelle Williams, Joshua Jackson. Frank Ockenfels/Warner Bros. TV/Kobal/Shutterstock

Dawson’s Creek oli The WB eetris kuus hooaega aastatel 1998–2003, tõstes Holmesi, Jacksoni, Van Der Beeki ja Williamsi ülemaailmse kuulsuse poole.

Teismeliste draama näitlejad said taas kokku 2018. aastal, et ilmuda Entertainment Weekly kaanel, tähistamaks saate 20. aastapäeva.

“Ma arvan, et oleme aastate jooksul üksteist näinud, kuid mitte kõik koos,” ütles Holmes toona.

Dawson's Creeki näitlejad kõnelevad Katie Holmesi taaskäivitamise võimalusest. James Van Der Beek ja palju muud

Seotud: Mida ütles “Dawson’s Creeki” osatäitja taaskäivitamise kohta

Me ei taha oodata! Dawson’s Creek vallutas oma vaatajate südamed, kui see algselt WB-s eetrisse jõudis – ja paljud fännid soovivad, et näitlejad saaksid võimalikuks taaskäivitamiseks uuesti kokku. Kuus hooaega 1998–2003 kestnud saates mängis Dawsonina James van der Beek. […]

Vaatamata enam kui 20 aasta tagusele eetrile, on Dawson’s Creek voogedastusteenuste, nagu Netflix, kaudu kogunud leegioneid uusi fänne.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Eelmisel aastal ütles Holmes, et see saade oli uute vaatajate seas endiselt nii populaarne, et oli “üsna metsik”.

“Ma mõtlen, et ma olen omamoodi üllatunud, et inimesed sellega ühendust võtavad, sest maailm oli… see oli täpselt enne telefone – noh, ma mõtlen, seal olid klapitavad telefonid ja muud asjad –, aga enne seda, kui Internet ja sotsiaalmeedia päriselt levima hakkasid, ” ütles ta SiriusXMi saates The Jess Cagle Show. “Elu on nüüd väga erinev sellest lihtsusest, mida selles sõpruskonnas kujutati.”

“See on suurepärane, et inimesed ühendavad… Meil ​​oli väga hea aeg teha,” lisas ta.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *