Kim Kardashian selgitab oma ehete kuivatamise põhjust

Kim Kardashian. Gotham/FilmMagic

Kim Kardashian Ta jagas uudishimulikku fakti oma vastuvõtu-ettevalmistusprotsessi kohta

Kim avaldas neljapäeval, 13. juunil, Keeping Up With The Kardashiansi saates New Yorgis toimunud Swarovski x Skims esitlemisüritust, paljastades, et kuivatab oma ehteid, kuna ta “ei talu külmutatud asjade kandmist”.

Seejärel kuvab kaamera 2023. aasta novembri tähistamisel ehtekiviga kaetud kaheosalist pilti. “See kõik on kristallist, nii et me peame kogu asja soojendamiseks fööniga kuivatama,” selgitas Kim.

Tõsielustaari lubadus mugavusest ei kehti ainult riietuse kohta. Tema kauaaegne meigikunstnik Mario Dedivanovic paljastas, et hotellisviit, millesse ta oli riietatud, “keeb”.

Kim K kuivatab oma ehteid föönigaTaylor Hill / WireImage

Kimi Swarovski X Schemesi lansseerimine tähistas ka kaubamärgi uue lipulaeva avamist Fifth Avenue’l.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Õhtul poseeris ta sädelevas kleidis, mille ta sidus marmorist Swarovski x Schemesi puuvillaste ribibokseritega. Ta täiendas oma riietust PVC-rihmadega kontsadega. Glami jaoks tõstis Kardashian silmad esile suitsuse lauvärvi, pikkade ripsmete ja musta silmapliiatsiga. Ta lisas roosa põsepuna ja talle iseloomulikud alasti huuled, et välimust kokku siduda. Tema juuksed olid nägu raamiva kardina paugu ajal visatud sassi kõrgesse kukru.

Skims on teinud koostööd Swarovskiga, et luua uus kristallkaunistusega aluspesu ja rõivasari. Eelmise aasta novembris turule tulnud sarja kuuluvad toruseelikud, bodyd, retuusid, kleidid, rinnahoidjad ja isegi kehaehted.

“Mul on terve elu olnud Swarovski kristallid ja kristallid,” rääkis Kardashian toona Ellele antud intervjuus. “Kui ma kristalle kasutan, on need alati Swarovski. Tänaseni kingivad mu lapsed mulle isegi emadepäevaks Swarovski kujukesi, sest nad teavad, kui väga ma armastan kristalle ja sära.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *