Kõik allikad, mille fännid usuvad, et Taylor Swift oli filmis “Deadpool 3”

Robin Beck / AFP Getty Images kaudu; Kaanepilt

Wolverine ei pruugi olla ainus superkangelane, kes oma tulevases kolmandas filmis Deadpooliga koostööd teeb.

Taylor Swift Levivad kuulujutud, et Deadpool 3 pealkirjas on ametlikult Deadpool ja Wolverine. Pilt on järgmine Ryan Reynolds Ja Hugh JackmanSelle tituleeritud antikangelane rändab Foxi X-Men universumist Disney Marvel Cinematic Universe’i, et võita ohtlik vaenlane.

Swift on aastaid olnud fännide lemmik Dazzlerina, X-Meni liikme ja popstaarina, kelle võimed võimaldavad tal muuta muusika valguseks ja energiaks. Tegelane esines varem ja mängis 2019. aasta filmis X-Men: Dark Phoenix Halston Salvei.

Arvestades Swifti popstaari staatust ja lähedast sõprust Reynoldsi ja tema naisega, Blake on elusPaljud on spekuleerinud, et “antikangelase” lauljanna võib debüteerida 26. juulil kinodesse jõudvas Marveli filmis.

Kuulujutud lõppesid aga 2024. aasta juunis, kui Entertainment Weekly kinnitas, et Swift filmis ei esine.

Emma Corinne filmis

Seotud: “Deadpool 3”: kõik, mida Ryan Reynoldsi filmi kohta teada

Deadpool ja Wolverine ühendavad Ryan Reynoldsi ja Hugh Jackmani esimest korda pärast 2009. aasta filmi Wolverine: Origins. Reynolds avaldas 2022. aasta septembris, et tema päriselusõber ühineb filmiga komöödiakuulutusvideos. “Hei, Hugh, kas sa tahad Wolverine’i veel korra mängida?” Reynolds küsis klipis Jackmanilt, millele too vastas: […]

Kerige alla, et näha kõiki vihjeid ja teooriaid, et Swift ilmub Deadpoolis ja Wolverine’is:

“Deadpool 2” Cat Cameos

Swifti esinemised Deadpoolis ja Wolverine’is ei ole esimene kord, kui frantsiis mainib Grammy võitjat. Reynoldi Deadpool kandis 2018. aasta Deadpool 2-s lõbusat t-särki, millel oli pilt Swifti kassidest Oliviast ja Meredithist. Koos fotoga oli särgil ka kiri: “Olivia ja Meredith on igavesti parimad sõbrad.”

Swift, kes adopteeris hiljem 2019. aastal oma kassi Benjamini, vastas 2018. aasta mais oma Instagrami Story vahendusel kiisu kameele, kirjutades: “Ma olen nii uhke oma uduste tütarde üle.”

Iga vihje selle kohta, et Taylor Swift ilmub filmis Dimitrios Kambouris / Getty Images

Lühifilmi ühendus “Kõik hästi”.

2021. aasta novembris andis Swift välja lühifilmi oma laulu “All Too Well” 10-minutilise versiooni jaoks. Sadie Sink Ja Dylan ja ‘Brien. Deadpool ja Wolverine lavastaja Sean Levy Ta mängis filmis Sinki isa rolli.

Umbes aasta hiljem teatas Reynolds 2022. aasta septembris, et Jackman naaseb Wolverine’ina järgmisesse Deadpooli filmi. Swifties märkas kiiresti, et sotsiaalmeedia video filmiti ilmselt samas majas kui lühifilm “All To Well”.

Samal kuul jagas Lively Instagramis fotot temast ja Reynoldsist, kes kandis tema Deadpooli kostüümi, poseerimas nagu maja trepp, kusjuures paljud fännid arvasid, et see koht oli paari kodu.

Iga vihje selle kohta, et Taylor Swift ilmub filmis Elsa / Getty Images

Tervist pealikele

Swift õhutas Deadpooli ja Wolverine’i kameedooriaid, tuues 2023. aasta oktoobris grupi oma kuulsustest sõpru, sealhulgas Reynoldsi, Lively, Jackmani ja Levy, mängima Kansas City Chiefs vs. New York Jets. Ülikond oli tema sõber Sophie Turnerkes mängis kuulsalt Jean Grayd 2016. aasta filmides X-Men: Apocalypse ja 2019 X-Men: Dark Phoenix.

Edendamine Taylor Swifti sõpruses Blake Lively ja Ryan Reynoldsiga

Seotud: Taylor Swifti sõprus Blake Livelyga, Ryan Reynolds: pildid

Täpiline: Taylor Swifti sõprus Blake Lively ja Ryan Reynoldsiga muutub aasta-aastalt tugevamaks. Lively avaldas esimest korda avalikult, et on Swifti fänn 2015. aasta septembris pärast seda, kui Livelyt süüdistati laulja-laulukirjutajale varju heitmises. “…Niisiis selgub, et see ei ole John Legendi filmi Bad Blood kaanepildi videovõte,” ütles näitlejanna. […]

Kui palju kommentaare?

Levy jäi 2024. aasta aprillis Entertainment Tonightile antud intervjuus Swifti võimaliku seotuse kohta filmiga napisõnaliseks. “Ma ei suuda isegi uskuda, et julgete mulle esitada küsimuse, millest teate, et ma ei oska vastata,” ironiseeris ta. “[Her casting] Selles intervjuus kinnitati või lükati ümber väga vähe. … Ma lähen sõna otseses mõttes kõndima [out] Kadreerige ja säästke ennast, vastasel juhul saab Ryan löögi [out] minu peal.”

‘Clara Bow’ sõnad

Pärast Swifti 11. stuudioalbumi The Tortured Poets Department ilmumist 2024. aasta aprillis spekuleerisid mõned fännid, et laulu “Clara Bow” sõnad olid Dazzlerile peen noogutus. Sõna “Dazzling” kõlab läbi loo refrääni ja outo.

Iga vihje selle kohta, et Taylor Swift ilmub filmis Kevin Mazur/TAS24/Getty Images TAS-i õiguste haldamiseks

Muusikavideo sidumine

Reynolds paljastas 2024. aasta märtsis, et Lively soovitas ühte Swifti muusikavideote monteerijatest, Shane Reid, et aidata muuta Deadpool & Wolverine. “Temast on saanud meie Deadpooli montaažiruumi asendamatu teine ​​pool. Olen veetnud selle talendiga 10 kuud ja ma ei lase kunagi lahti. Kunagi,” kirjutas ta oma Instagrami loo kaudu.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Ühes oma Instagram Stories kirjutas Reed: „Ära kohtu ainult oma kangelastega… tööta nendega. @blakelively ja Ryan on kõige heldemad ja ägedamad loomepartnerid. Mul on tõesti vedanud, et saan teie mõlemaga iga päev koos töötada.

Blake Lively ja Ryan Reynolds Inner Circle Taylor Swift Gigi Hadid ja veel 292 inimest

Seotud: Blake Lively ja Ryan Reynoldsi sisemine ring: täielik juhend

Blake Lively ja Ryan Reynolds armastavad veeta aega oma sõprade ja perega, kui nad pole oma karjääriga liiga hõivatud. Nende sõprus Taylor Swiftiga on olnud pealkirju juba aastaid. Pärast kohtumist Lively Swiftiga 2015. aastal tähistas paar 4. juulit Swifti kurikuulsal peol 2016. aastal. […]

Uued Dazzleri koomiksid

Kaks kuud enne 2024. aasta juulis Deadpool & Wolverine’i ilmumist teatas Marvel, et 2024. aasta septembris ilmub uus Dazzleri koomiksiseeria, mis pani mõned fännid uskuma, et teade õrritab Swifti võimalikku Deadpooli kaameot.

“Hmm… Huvitav, miks nad loobuvad Dazzleri minisarjast kohe pärast Deadpooli ja Wolverine’i ilmumist…” kirjutas üks X kasutaja vastuseks 2024. aasta mai teatele, teine ​​aga säutsus: “Võib olla huvitav Taylor.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *