Kourtney Kardashian seadis enne sünnitust esikohale seksi Travis Barkeriga

Philip Pharaoh / Getty Images GQ jaoks

Kourtney Kardashian Ei olnud elevil abikaasaga seksist pausi võtmisest Travis Barker Pärast poja Rocky saabumist.

Neljapäeval, 13. juunil, saates Keeping Up with the Kardashians andis 45-aastane Kourtney pilguheit oma neljanda lapse lasteaeda enne tema sündi.

“Oleme praegu Travises, sest võtame tõesti aega, et välja mõelda, kus on meil mõtet koos elada,” ütles Kourtney, kes jagab 14-aastast Masoni, 11-aastast Penelope’i ja 9-aastaseid lapsi. nt Scott Disick, selgitatakse. “Sest lastel on oma kohtades nii mugav.”

Kourtney ja Travis (48) otsustasid oma esimese ühise lapse saabumist oodates rajada kodu.

Courtney ja Travis tähistavad oma kohtumaja pulma-aastapäeva

Seotud: Kourtney Kardashiani ja Travis Barkeri suhete ajaskaala

Kourtney Kardashiani ja Travis Barkeri suhe tuli paljudele üllatusena, sest paar tundis teineteist juba aastaid enne keeristormikat. 2021. aasta jaanuaris kinnitas Us Weekly, et paar käis kohtamas pärast seda, kui Barker veetis Kardashianiga aega oma ema Kris Jenneri Californias Palm Springsi kodus. “Kourtney ja Travis on ametlikud […]

“Tundub, et meil on nüüd plaan selgeks tehtud,” märkis ta. “Nii et me kolime tema majja, mis on kvartali kaugusel, ja teeme minu oma ümber, et saaksime kõik koos olla ja lapsega ühe katuse all olla.”

Hulu tõsieluseriaali filmides sai Kourtney abi oma emalt Kris Jenner Rocky maja kaunistamisel. 68-aastane Chris tegi Kourtney veemurdmise üle nalja, kui nad alles lastetoale viimast lihvi andsid.

“Noh, ütleme ei, sest ma pole valmis,” vastas Kourtney. “Mu abikaasa tuleb lennukiga koju.”

Chris ütles seejärel, et Kourtney võib Travise maandumisel sünnitusele minna, mille peale tema tütar vastas: “Mul on vaja seksida.”

Kourtney Kardashiani ja Travis Barkeri kõige armsamad tsitaadid üksteise kohta

Seotud: Kourtney Kardashiani ja Travis Barkeri kõige armsamad tsitaadid üksteise kohta

Tõeline armastus! Kourtney Kardashian ja Travis Barker on saanud tuntuks oma PDA-rohkete väljasõitude poolest alates kohtamise algusest, kuid nad on ka siiraste ja mõnikord käsitsi kirjutatud tunnete fännid. Näiteks veebruaris postitas staar Keeping Up With the Kardashians Instagrami foto muusikust poiss-sõbra kirjutatud luuletusest. “Rose […]

Courtney reaktsioon üllatas Chrisi. „Kas sa räägid oma emaga nii? See on metsik. Kas seks on sünni puhul esikohal? küsis Chris. “See on TMI ja ma ei pea teadma. Visuaalselt korrektne, ei. Hoia seda endas.”

Courtney sõnul oli seks tema jaoks sel ajal olulisem. “Jah, sest siis ei saa kuus nädalat seksida,” osutab ta.

See pole esimene kord, kui Kourtney ja Travis oma suhetest üle jagavad. Paar tuli pärast aastatepikkust sõprust oma romantikaga avalikkuse ette 2021. aasta jaanuaris. Oma üheaastasel seksiaastapäeval – mida Kourtney mainis neljapäevases saates Keeping Up With The Kardashians – kihlusid Kourtney ja Travis 2021. aasta oktoobris ja sõlmisid hiljem sõlme.

Selle hooaja alguses üllatas Kourtney vaatajaid, kui meenutas, et Covidi sai pärast Travisega treenimist.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Me saame läbi kuus tundi,” meenutas ta mai episoodis, kuidas Travisel hakkas palav. “Mitte väljamõeldud soe. Nagu, väga soe. … Esimesed kuus tundi pärast parandamist tabas mind kõhe.”

Kourtney vastas hiljem fännidele, kes küsisid, kuidas ta Travisega aega veetis. “Kes arvab kuus tundi välja?” Vaataja küsis, millele Kourtney oma Instagrami loo “KRAVIS” kaudu vastas.

Hulu annab igal neljapäeval välja uued The Kardashiansi osad.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *