Kuninglik kordus! Disainer riietab Walesi printsessi erinevatesse värvidesse – sealhulgas tema lemmikriietesse neljas toonis

Taaskasutusele pühendumise eest tunnustatud Walesi printsess valib sageli ümberehitatud kleidid või vähemalt tuttavad stiilid.

Selle asemel, et näidata iga kihlumise puhul uut välimust, ostab Kate sageli oma lemmikdisaini erinevates värvides.

Tal on oma lemmikkleit – temanimeline Emilia Wicksteadi kleit – neljas erinevas värvitoonis.

Kuninglik tugevus, voolujooneline moevalem on selge; Ta kaldub sellest harva kõrvale.

Siin süveneme Kate’i ihaldusväärsesse ja värvilisse kappi, kus on ka kleite disaineritelt, sealhulgas Catherine Walkerilt ja Alexander McQueenilt.

Emilia Wicksteadi “Kate” kleit

Üksik kleit on saanud Walesi printsessi põhitarbeks.

Emilia Wicksteadi “Kate” kleit sai isegi kuningakoja nime, järgides tema korduvaid korraldusi.

Pikkade varrukatega ja vöökohalt kokkusurutud eritellimusel valmistatud A-kujuliste pükste pikkus ja kaelus varieeruvad veidi, mõnel on bateau kaelus, teistel ruudukujulised.

Esimest korda märgati Katet lillat versiooni kandmas 2018. aastal, kui ta osales Londonis ülemaailmsel vaimse tervise ministrite tippkohtumisel.

Vähem kui aasta hiljem debüteeris ta Londonis Anna Freudi keskuse avamisel kuningliku kleidi oliivrohelise versiooni.

2019. aastal kandis ta kuninglikku sinist, et osaleda riikliku hädaabifondi käivitamisel.

Viimati valis Kate pikema sinakassinise versiooni, kui tervitas eelmise aasta novembris Windsori lossis kroonprintsess Victoria ja Rootsi prints Danieli.

Emilia Wicksteadi ümbrismantel kleit

Kate omab ka kolmes erinevas värvitoonis Emilia Wicksteadi mantelkleiti. Alates 2012. aastast on teda nähtud kandmas erinevaid rõivaid.

Villasest valmistatud elegantset liibuvat siluetti iseloomustavad ümbris esiosa, tipptasemel reväärid ja varjatud kinnis.

Kate kandis sobivalt metsarohelist kujundust 2012. aasta Püha Patricku päeva paraadil Aldershotis.

Kümme aastat hiljem, 2022. aastal, valis ta pastelsinise versiooni, et osaleda ülestõusmispüha jumalateenistusel Windsori St George’i kabelis.

Samal aastal astus ta sisse Buckinghami palee aiapeole, kandes seekord säravat korallkleiti.

Jenny Packhami litrid “Tenille” ja “Georgia” kleit

Kate osaleb 2023. aastal Buckinghami palees õhtusel vastuvõtul

Kate 2021 (vasakul) ja 2023 (paremal) rabas Jenny Packhami litritega hommikumantlid.

Saime oma esimese pilgu printsessi sädelevast Jenny Packhami riietusest tema viiepäevasel ametlikul visiidil Pakistani 2019. aastal.

Smaragdsatiinist valmistatud 3640 naela maksev kleit oli litritega läbi imbunud ja selle vöökohal olid strateegiliselt paigutatud kristallid.

Kate otsustas 2021. aasta Royal Variety Performance’il ikoonilist disaini korrata, ühendades selle Briti disaineri eritellimusel valmistatud siduriga.

Kuninglikus garderoobis on ka kleidi sädelev šampanjaversioon, mida ta on kandnud kahel tähelepanuväärsel korral.

See debüteeris 2023. aastal kroonprints Husseini ja Rajwa Al Saifi pulmaõhtul Jordaanias, enne kui kandis seda samal aastal Buckinghami palees toimunud vastuvõtul.

Catherine Walker “Marian” mantelkleit

Catherine Walkeri Kate saabus Berliini 2017. aastal koos prints Williami, prints George'i ja printsess Charlotte'iga

Catherine Walkeri “Marian” mantelkleit oli Kate’i jaoks 2011.–2017.

Kate on pärast kuningliku perega liitumist kandnud lugematul hulgal Catherine Walkeri mantleid.

Huvitaval kombel oli ka printsess Diana püsiklient, kandes oma elu jooksul enam kui 1000 disaineri kleiti.

Emilia Wicksteadi “Marian” mantelkleit, millel on kõrged reväärid, üherealine esiosa ja volditud seelik, oli Kate’i jaoks aastatel 2011–2017 lemmik.

Kuninglik mees kandis oma 2011. aasta kuningliku ringreisi Kanadas ja 2016. aasta sukapaela ordeni tseremoonia ajal Windsori lossis punast versiooni.

2017. aastal valis ta sama rukkilillesinise villase mantlikleidi, et tähistada koos prints Williami, prints George’i ja printsess Charlotte’iga Berliini saabumist.

Susannah “Flippy Wiggle” kleit

Royal debüteerib Suzanne'i Kate külastas Anna Freudi keskust 2023. aastal

Suzanne’i kleit “Flippy Wiggle” on Kate’i lemmik. Talle kuuluvad smaragdroheline ja valge versioon

Kui printsess 2019. aastal Wimbledoni saabus, õhkas Susannahist oma ikoonilises „flippy wiggle” kleidis suvist šikki.

Tema 1940. aastatest inspireeritud kleit valmistati klubi All England klubi üleni valge riietumisstiiliga Itaalia krepist, liibuva seelikuga.

Kate’ile meeldis see disain nii väga, et ta kandis seda veel kolm korda aastatel 2020, 2022 ja 2023.

Varsti pärast seda kandis kuninglik mees metsarohelist versiooni, külastades Londonis asuvat Anna Freudi keskust vaimse tervise teadlikkuse nädalal.

Preen “Finella” kleit

Kate osales 2016. aastal Briti Columbia valitsuse vastuvõtul valitsuse majas Kuninglik perekond osaleb 2016. aasta Place2Be Wellbeing in Schools auhindade jagamisel Londonis Mansion House'is

Kate demonstreeris oma elegantsi diplomaatilise riietumisstiili osas, valides oma 2016. aasta kuningliku ringreisi ajal Kanadas toimuvaks vastuvõtuks punase kleidi (vasakul). Prin’i asümmeetriline “Finella” kleit oli valmistatud raskest satiinkangast koos õhulise A-kujulise seelikuga. Hiljem samal aastal kandis ta Londonis toimunud auhinnatseremoonial kleidi musta versiooni

Kate demonstreeris oma oskust diplomaatilise riietuse osas, valides oma 2016. aasta kuningliku ringreisi ajal Kanadas toimuvaks vastuvõtuks punase kleidi.

Prin’i asümmeetriline “Finella” kleit oli valmistatud raskest satiinkangast koos õhulise A-kujulise seelikuga.

Printsess oli disainist nii haaratud, et sai sama stiili musta, kandes seda hiljem samal aastal Place2Be Wellbeing at School Awardsil.

Catherine Walkeri “Beau Tie” mantelkleit

2021. aasta laulujumalateenistusel „Together at Christmas“ kandis Kate Catherine Walkeri mantelkleiti. Teravsilmsed fännid märkasid, et Kate kandis varem 2021. aastal Edinburghi hertsogi matustel prints Philipi musta ilulipsu.

2021. aasta laulujumalateenistusel „Together at Christmas“ kandis Kate Catherine Walkeri mantelkleiti. Teravsilmsed fännid märkasid, et Kate kandis varem 2021. aastal Edinburghi hertsogi matustel prints Philipi musta ilulipsu.

Printsessi tunnustatakse tema kalduvuse eest sõna otseses mõttes riietuda. Seda stiiliväärtust ilmestab tema 2021. aasta jõuluansambel.

Kate kandis Westminsteri kloostris peetud laulujumalateenistusel „Together at Christmas” pealaest jalatallani punast.

Tema välimuses oli Catherine Walkeri tuttav mantelkleit. See on valmistatud karusnahast ja sellel oli kaks pehmet voldit õlgadel, mis olid seotud atraktiivseks vibuks.

Teravsilmsed fännid märkasid, et Kate kandis varem 2021. aastal Edinburghi hertsogi matustel prints Philipi musta ilulipsu.

LK Bennetti ‘Madison’ kleit

Kate osales 2019. aasta King Power Royal Charity Polo päeval Kate mängib 2022. aasta Cambridgeshire'i visiidi ajal jalgpalli

On selge, et Kate’i lemmik on LK Bennetti “Madisoni” midikleit. Ta demonstreeris selle mitmekülgsust, kandes seda disaini nii ametlikel kui ka mitteametlikel puhkudel aastatel 2015–2022. Ülal: Kate kannab vaarika roosat versiooni ühe päeva jooksul Polos (vasakul); Sarnases väljaandes Cambridgeshire’is 2022. aastal

On selge, et Kate’i lemmik on LK Bennetti “Madisoni” midikleit.

Ta demonstreeris selle mitmekülgsust, kandes seda disaini nii ametlikel kui ka mitteametlikel puhkudel aastatel 2015–2022.

Kuninglik debüteeris lavendli versiooni, osaledes Berry Brothers & Ruddis Kensingtonis eriüritusel, sidudes selle taevakõrguste kontsadega.

2019. aastal sai Kate perepäevaks polol vaarika roosa versiooni, ühendades selle espadrillide kiilude ja crossbody kotiga.

Samal aastal otsustas ta seda kanda CBBC Blue Peter Royal Gardensi võistlusel ja 2020. aastal hooldekodu elanikele mõeldud virtuaalse bingomängu jaoks.

Hiljem kujundas ta 2022. aasta juunis Cambridge’i visiidil õngejada villase mantliga.

Emilia Wicksteadi “Alice” kleit

Kate osales 2012. aastal Buckinghami palees aiapeol Kate külastas 2015. aastal Warminsteris asuvat sõltuvusravi uuringute keskust

Kate kandis kõigepealt kahvaturoosat Emilia Wicksteadi Alice’i kleiti (2012), enne kui ostis sinakaspruuni kujunduse (2015).

Kate kandis oma esimestel aastatel kuningliku perekonna liikmena sageli Emilia Wicksteadi liibuvaid kleite.

Kate valis oma esimeseks ametlikuks kihlumiseks – Buckinghami palee aiapeoks 2012. aastal – brändi kahvaturoosa kleidi Alice.

Ta õhkab elegantsi ruudukujulise dekoltee, vöökoha ja põlvedeni plisseeritud seelikuga.

Varsti pärast seda valis printsess sinakaspruunist kleidi.

Ta kandis seda versiooni 2015. aastal Warminsteris asuva sõltuvusravi uuringute keskuse visiidil.

Alexander McQueeni V-kaelusega kleit

Walesi printsess pildil pärast kuningas Charles III ja kuninganna Camilla kroonimist 2023. aastal Kate osales 2019. aastal Buckinghami palees iga-aastasel diplomaatilisel vastuvõtul

Printsess esitles musta sametist ja elevandiluust siidist kreppversiooni Alexander McQueeni glamuursest v-kaelusega kleidist.

Walesi printsess jahmatas möödunud aasta mais kuningas Charles III ja kuninganna Camilla kroonimisel Alexander McQueeni elevandiluust siidist kreppkleidis.

Figuuri koorivat tükki täiustati hõbedase väärismetalli ja tikandiga, mis sisaldas Ühendkuningriigi lillesümboleid: roos, ohakas, nartsiss ja sarikakk.

Selle siluett peegeldab sametkleiti, mida Kate kandis 2019. aastal Buckinghami palees diplomaatilise korpuse liikmete vastuvõtul.

Alexander McQueeni plisseeritud kleit

Kate osales 2017. aastal programmis Trooping the Color Kate osales 2018. aastal Yorki printsess Eugenie ja Jack Brooksbanki pulmas St George'i kabelis

Kuninglik mees kandis 2017. (vasakul) ja 2018. aastal (paremal) kahte Alexander McQueeni roosat kleiti.

Kate valis 2017. aasta Trooping the Color jaoks kleidi Alexander McQueeni 2016. aasta sügis-/talvkollektsioonist.

Luksuslikul siidi-villasegu disainil on paberkotist vöökoht ja volditud seelik.

McQueen lisas varrukad ja pika seeliku kuninglikele pereliikmetele, kes nägid suhkruvattidest hiilgavad.

Kate kordas uisutamisstiili printsess Eugenie ja Jack Brooksbanki pulmas 2018. aastal, valides seekord sügava vaarika tooni.

Alexander McQueeni mantelkleit

Kate valis selle elegantse Alexander McQueeni mantli kleidi olulisteks sündmusteks, nagu pulmad ja ristimised.

2015. aasta printsess Charlotte’i ristimisel nägi Kate elevandiluust villases mantelkleidis vapustav välja.

Ta valis sama priimula kollase stiili prints Harry 2018. aasta pulmadeks Meghan Markle’iga Windsori St George’i kabelis.

Hiljem samal aastal kandis Kate seda disaini kolmandat korda kahvatusinises, et osaleda kuningliku õhuväe sajandal aastapäeval Westminster Abbeys.

Eponine Londoni Midi Coat kleit

Kate kandis sama sinist kujundust, kui külastas 2021. aastal Šotimaal Clydeside'i piiritusetehast Ta kasutab sama kujundust Burgundias kuninglike laulude jaoks: Koos 2022. aasta jõulude ajal ja 2023. aastal Püha Taaveti katedraali külastuse ajal.

See elegantne Eponine Londoni mantelkleit on olnud Kate’i garderoobi põhiosa ja seda on korduvalt ilmunud. Kate valis 2021. aastal Šotimaa Clydeside’i piiritusetehase (vasakul) reisi ajal selle ülerõiva koobaltversiooni kasuks. Ta kasutab sama kujundust Burgundias kuninglike laulude jaoks: Koos 2022. aasta jõulude ajal ja 2023. aastal Püha Taaveti katedraali külastuse ajal.

See elegantne Eponine Londoni mantelkleit on olnud Kate’i garderoobi põhiosa ja seda on korduvalt ilmunud.

Villasest õngejada siluetil on ümbritsev, kumer õmblus ees ja tagumise nupuga.

Kate valis 2021. aastal Šotimaal Clydeside’i piiritusetehases reisides selle ülerõiva koobaltversiooni.

Ta kasutab sama kujundust Burgundias kuninglike laulude jaoks: Koos 2022. aasta jõulude ajal ja 2023. aastal Püha Taaveti katedraali külastuse ajal.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *