Ma ei tunne end kunagi modellina rohkem kui siis, kui kannan seda 35-dollarist maksikleiti

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Suvi on parim aastaaeg riietumiseks – väljas on soe, päike paistab ja sobib suurepäraselt tuuliseks olemiseks. Olenemata sellest, kas ajate asju või veedate aega tüdrukutega, on mitmekülgne kleit parim viis seda kõike teha. Leidsime ülivoolava ja imearmsa maksikleidi, mida ei taha kindlasti sel suvel kunagi seljast võtta – ja see maksab Amazonis vaid 35 dollarit!

Dokotu naiste Boho Maxi kleit on piisavalt armas ja mitmekülgne, et saada teie suvise garderoobi arsenali pärliks! Selles rõivas on kasutatud 100% polüestrit, mis on hingav ja vastupidav, mis muudab teid kuuma suveilmaga õhulisemaks ja tuulisemaks. Meile meeldib selle valiku puhul kõige rohkem see, et selle veidi kottis siluett lisab riietusele klassi ja atraktiivsust, samas kui selle printimine lisab moehõngu.

Hankige Amazonist Dokotoo Women Boho Maxi kleit hinnaga 35 dollarit (39 dollarit)! Pange tähele, et hinnad on õiged 2. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Seda lihtsat kleiti on tänu meelitavale äärisele ja voolavale käitumisele lihtne stiilida. Sellel on pundunud varrukad ja suitsutatud astmeline disain, mis lisab palju mahtu ja mõõtmeid. Näiteks saate seda riietust kiikuda koos mugavate lamedate sandaalidega, et luua vaba ja lõdvestunud õhkkond, mis rõhutab teie mugavuse vajadust. Või võite seda riietust 70ndatest inspireeritud välimuse loomiseks kõigutada paari kõrgust trotsivate platvormkontsadega. Samuti on sellel kleidil kümme värvi- ja trükivalikut ning selle suurus on vahemikus S kuni XXL.

Selle šiki kleidi üle vaimustades ütles üks Amazoni arvustaja: „See kleit pole mitte ainult jumalik ja stiilne, vaid ka uskumatult mugav. Kerge kangas voolab kõndides. Sobivus on õige ja ei kortsu. Võtsin selle pesukorvist välja pärast seda, kui see oli nädal aega seisnud, mitte sõnagi.” Teine arvustaja ütles: “Rangas on suurepärane ja kleit vastab suurusele.”

Lisaks on suvi peaaegu käes ja on aeg alustada (või lõpetada) kõigi oma garderoobiosade ostmine. Kui vajate uut lendavat, kuid pisut dramaatilist kleiti, võib see maksi stiil teie suvist stiili hõlpsalt tõsta!

Vaadake: hankige Amazonist Dokotu naiste Boho Maxi kleit hinnaga 35 dollarit (39 dollarit)! Pange tähele, et hinnad on õiged 2. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mida sa otsid? Vaadake siit Dokotoo lisateavet ja vaadake kindlasti Amazoni igapäevaseid pakkumisi, et saada rohkem suurepäraseid leide!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *