Marion Cotillard mängib filmis “The Morning Show” 4. hooaega

Jennifer Aniston. Apple TV+

The Morning Show 4. hooaeg töötab topelt, et end õigeaegselt tunda.

“Saade tuleb välja pärast valimisi,” saatejuht ja tegevprodutsent Charlotte Studt Ta rääkis 13. aprillil PaleyFesti publikule, lisades, et uus hooaeg on kirjutamise keskel, kuid tal on raske läheneda sellele “huvitaval viisil, ilma et oleks etteaimatav”.

Kuigi Apple TV+ on kogu sarja vältel hoidnud sama tooni, on tegevprodutsendid mm liider Fännidele on öeldud, et 4. hooaeg võib võtta veidi teistsuguse lähenemise.

“Ma ütlen, et eelmine hooaeg rääkis sellest, mis on tõde ja see võib olla, keda sa usud?” Ta jagas PaleyFestil.

Morning Show, mis esilinastus Apple TV+ kaudu 2019. aasta novembris, uurib võrgu kaudu levitatava hommikuuudiste programmi taga olevat kultuuri. Sarjas on staaridest täis näitlejaid, mis hõlmavad Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Greta Lee, Julianna Margulies, Nicole Beharry Ja John Hamm.

3. hooaeg – mis lõppes 2023. aasta novembris – lõppes sellega, et Paul Marks (Ham) takistas Hyperioni ja Bradley (Witherspoon) ja Hal (Hal) UBA müümist.Joe Tippett) andsid end FBI-le oma rolli eest 6. jaanuari ülestõusus.

Jätkake kerimist, et näha kõike, mida me 4. hooaja kohta teame:

Kuidas kujuneb 3. hooaja tulemus?

Hommikusaade 4. hooaeg Mida me seni teame 903 Mark Duplass Jennifer Aniston Reese WitherspoonApple TV+

“Alustasime just The Roomi neljanda hooajaga, see on sõna otseses mõttes esimene päev,” ütles Studt 2023. aasta novembris The Hollywood Reporterile antud intervjuus. “Kuid me mängime täielikult välja 3. hooajal nähtu tagajärjed – igas mõttes ja iga tegelase jaoks. Kui palume publikul sellele sõidule minna, peame seda sõitu austama.

Kas valimised mõjutavad neljandat hooaega?

2024. aasta veebruaris jagas Staudt, et 2024. aasta valimistsükkel võib mõjutada uut hooaega.

“Sa mõtled alati, kas mõni praegune sündmus varitseb teie hooaega ja muudab selle ebaoluliseks,” jagas ta toona ajakirjale Variety. “Kuid see on selle saate tööalane oht.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kas vajate ajahüpet?

Hommikusaade 4. hooaeg, nagu me seni teame, 905 Reese WitherspoonApple TV+

“Ma arvan, et peate ilmselt natuke aega hüppama, sest saate kirjutamine, filmimine ja postitamine võtab nii kaua aega,” ütles Stoudt 2023. aasta novembris The Hollywood Reporterile. “Te ei taha tegelikult ajas liiga kaugele tagasi minna, arvestades ajastut, mil me mängime ja millal inimesed seda vaatavad. Aga ma arvan, et need ajad on tegelikult suurepärased. Sest need võimaldavad tõeliselt hämmastavaid väljaandeid hooaja tipp.”

Millal 4. hooaeg esilinastub?

Apple TV+ pole veel esilinastuskuupäeva avaldanud.

Kas näitlejatega liitub keegi uus?

Sellest teatati juunis 2024 Marion Cotillard liitub Apple TV+ sarja näitlejatega. Ta kehastab Celine Dumonti, kes on Euroopa lugude perekonna nutikas operaator.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *