Miks valib “Below Decki” staar Ayesha Scott kapten Sandy Iani oma pulma korraldama Jason Chambersiga

Kahju sellest mehest.

“Below Deck” staar Ayesha Scott ütles Page Sixi taskuhäälingusaates “Virtual Reality-T”, et valib oma pulmas kihlatu Scott Dobsoniga kapten Sandy Iani, mitte aga kapten Jason Chambersiga.

“See peab olema Sandy,” ütles 59-aastane Ayesha Iani kohta, kelle jaoks ta pärast Chambersi “Below Deck Down Underi” lahkumist ja üllatuslikult oma algsesse koju naasmist jätkas tööd “Below Deck Mediterrane”iga. kohta Bravo.

Ayesha selgitas, et 50-aastase Chambersi valimine erirolli oleks Dobsoni suhtes lugupidamatu, kuna vaatajad on tema ja kohmaka jahibossi jaoks kõvasti pingutanud.

“Below Deck” staar Ayesha Scott ütles Page Sixi taskuhäälingusaates “Virtual Reality-T”, et valib oma pulmas kihlatu Scott Dobsoniga kapten Sandy Iani, mitte aga kapten Jason Chambersiga. Kuues lehekülg

“See oleks kindlasti Sandy,” ütles Ayesha Iani kohta, kelle jaoks ta jätkas tööd “Below Deck Mediterrane” pärast pärast lahkumist Chambersi “Below Deck Down Underist” pärast üllatuslikku naasmist oma algsesse koju Bravos. Fred Jaguneau / Bravo Getty Images kaudu

“Ma lihtsalt mõtlen sellele, kui palju inimesi on ükskõik millisel tobedal põhjusel… paljud fännid mõtlevad: “Aga ühel päeval, kas sa ei lõpeta Jasoniga?” Ta ütleb, et Chambersiga kohtumine oleks “raske”. üle andma.

“Ma arvan, et Scotti poolt oleks lugupidamatu seista seal ja võtta vastutus inimese eest, kellest fännid unistavad minuga koos olla ja kellesse ma olen tegelikult armunud,” lisas pealik Stew.

Ayesha teatas eelmisel kuul oma kihlusest Dobsoniga, jagades vapustavaid fotosid nende mereäärsest ettepanekust oma kodumaal Uus-Meremaal.

Ayesha selgitas, et Dobsoni suhtes oleks lugupidamatu valida Chambersi erirolli, kuna vaatajad on tema ja kohmaka jahibossi jaoks kõvasti pingutanud. braavo

“Paljud fännid mõtlevad: “Aga ühel päeval, kas sa ei lõpeta Jasoniga?” Ta ütleb, et Chambersiga kohtumine on “raske” pass.

Püsige sammu võrra ees kõigi oma lemmiktõsi-telestaaride eksklusiivsete teedega!

Liituge Danny ja Evaniga Virtual Reality-T kasutajaks, meie kohustusliku uudiskirjaga!

Täname registreerumast!

Kuigi fännid on väljendanud oma soovi, et tõsielustaar kohtuks Chambersiga, on Ayesha truult olnud tema tiivanaine – isegi BravoConi üritustel, kus ta oli kuum kaup üksikute võrgustaaride seas.

“Ta ei pea palju vaeva nägema, et leida kedagi, kellega kohtingule minna,” rääkis Ayesha 2023. aasta juulis ajakirjale Us of Chambers, kes jagab endise Fuksia kuningannaga väikest tütart Saskiat.

“Ma tõesti tahan, et ta leiaks kellegi, sest ta on oma tütresse armunud. Ta on nii hea inimene.”

Ayesha teatas eelmisel kuul oma kihlusest Dobsoniga. aesha_jean/Instagram

Kui fännid avaldasid soovi, et tõsielustaar Chambersiga kohtamas käiks, oli Ayesha truult tema tiivanaisena. Getty Images

Lindsay Hubbard filmist “Suvemaja”, Lala Kent filmist “Vanderpump Rules”, Caroline Brooks filmist “Dubai tõelised koduperenaised” ja Adriana De Moura filmist “The Real Housewives of Miami” on teiste naissoost bravokaalkuulsuste hulgas selgitanud, et nad on ägedad. Chambersi jaoks.

Ayesha omalt poolt kiusas Chambersit – keda ta hellitavalt “Captain Cutie”-ks kutsub – on kutsutud tema ja Dobsoni pulma, kus kena paadiproff saab sädet koos ühe oma külalisega.

“Mulle meeldib see plaan!” Ta on rääkinud Chambersi kosjasobitaja mängimisest nende pulmas, millest saab tema sõnul Uus-Meremaal 2025. või 2026. aasta suvel “suur”, kuid “isiklik asi”.

Ayesha kiusab, et Chambers, keda ta hellitavalt “Capten Cutie” kutsub, on kutsutud tema ja Dobsoni pulma. aesha_jean/Instagram

Ta loodab kena paadiprofessionaali ühe oma külalisega püsti panna. CaptainChambers / Instagram

Ayesha jõudis meile järele, reklaamides uut hooaega “Below Deck Mediterranean”. NBCU fotopank / NBCUniversal Getty Images kaudu

Seni on Bride, kes filmis 2022. aasta märtsist 2023. aasta septembrini eetris oleva “Below Deck Down Underi” kaks esimest hooaega, rõõmus, et saab tagasi saates “Below Deck Made” ja töötada lähedases ja kallis piirkonnas. tema südamesse.

“Universum toob mind tagasi koju, kuhu ma kuulun. Olen väga õnnelik, sest kui ma esimest korda jahtiga sõitma hakkasin, lendasin koos õega Prantsusmaale. Ma elasin aastaid Lõuna-Prantsusmaal,” meenutas ta “virtuaalreaalsuses”.

“Nii et minu jaoks on Vahemeri jahisõidu kodu ja see on minu südames jahisõidu kodu,” jätkas Ayesha. “Nii et tagasi tulles oli see minu jaoks väga tore.”

“Mediterranean Below Deck” 9. hooaeg esilinastub esmaspäeviti kell 21 ET saates Bravo.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *