Moodsa perekonna Julie Bowen aitas Sarah Hylandil vägivaldsest suhtest lahkuda

Julie Bowen ja Sarah Hyland. Kevin Mazur / WireImage

Moodne perekond Julie Bowen Ja Sarah Hyland Oli nagu tõeline perekond.

54-aastane Bowen, kes kehastas Claire Dunphyt ABC situatsioonikomöödias, meenutas, kuidas ta tuli esmaspäeval, 3. juunil saates “The Skinny Confidential Him and Her Podcast” oma tütart päriselus aitama.

33-aastane Hyland tunnistas varem Boweniks, et ta aitas tal vägivaldsest suhtest välja tulla.

“Olin vastutustundlik täiskasvanu, kes oli õigel ajal läheduses. Olen kindel, et teine ​​vastutustundlik täiskasvanu tegi täpselt sama asja. Ma lihtsalt armastan teda,” ütles Bowen esmaspäevases saates “Tema ja tema podcast”.

2014. aasta septembris määrati Hylandile, kes on tuntud Dunphy vanima tütre Haley mängimise poolest, tema endise poiss-sõbra suhtes lähenemiskeeld. Matt Prokopkeda ta süüdistas füüsilises ja verbaalses väärkohtlemises nende viieaastase suhte ajal.

Tollal TMZ-le hangitud kohtudokumentides väitis Hyland, et Prokop kinnitas ta kord auto vastu ja lämmatas ta.

“Tema haare oli nii tugev, et ma ei saanud hingata ega rääkida. Ma kartsin ja kartsin oma elu pärast, ” ütles ta dokumendis ja lisas, et tal oli pärast intsidenti väga valus kurk.

Hyland ütles ka dokumentides, et ta värvas Boweni, et aidata tal “suhe sõbralikult lõpetada”. Ta kutsus oma ema koju, kui ta üritas Prokopist lahku minna, kuid väitis, et tema endine mees vihastas teiste inimeste peale ja “jookses õue ja hakkas karjuma”. Bowen nägi, kuidas Prokop heitis Highlandi pihta välgumihkliga, misjärel käskis ta noorel näitlejannal majast lahkuda, sest ta ei tundnud end Prokopi läheduses turvaliselt, ütlesid arstid.

Saates “Him and Her Podcast” ütles Bowen, et ta ei hüppa mitte ainult Hylandi, vaid ka teiste ekraanil olevate laste kaitsmiseks. Ariel Talv (Alex Dunphy) ja Nolan Gould (Luke Dunphy) samuti.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

„Ma vaatan teda, Arieli, Nolanit ja – noh, Ricot [Rodriguez, who played Manny] Olen alati olnud nagu täiskasvanu, väike täiskasvanu – aga jah, ma näen neid kõiki oma lastena. Ma armastan neid,” ütles ta.

Moodne perekond oli ABC eetris 11 hooaega aastatel 2009–2020.

Kui teie või keegi teie tuttav kogeb koduvägivalda, helistage konfidentsiaalse abi saamiseks riiklikule perevägivalla vihjeliinile numbril 1-800-799-7233. https://www.thehotline.org/

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *