Mulle meeldib see kapriisne puhv varrukatega kleit igaks tähtsaks suvesündmuseks

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

See, et on suvi, ei tähenda, et kõik pulmad, kinnitused ja beebiootused lõppeksid. Tegelikult ilmneb paljude nende sündmuste puhul neid rohkem Ma jumaldan seda imelist, kuid küpset kleiti Walmartis ostes ja te ei tea seda kunagi minu käest. Sest sa saad enda oma juba praegu ja sa peaksid seda absoluutselt tegema.

Scoop Cutout Poplini kleit on Walmartis vaid 32 dollarit. See tähendab, et kui jätate Starbiesi paar korda nädalas vahele, on see veelgi odavam. Kohe märkad selle lõbusaid volangidega varrukaid, mis lagunevad ja annavad kleidile lõbusa silueti. Su pilku tõmbavad ka väikesed vöökohal olevad lõiked, mis näevad armsad välja, olenemata sündmusest, mille puhul sa seda kannad. Need on maitsvad ja mitte nii märgatavad ja ikkagi täiesti uhked.

Hankige Walmartis Scoop Cutout Poplin kleit vaid 32 dollari eest!

Kleiti on erinevates värvides, kuid mulle meeldib eriti valge, sest see võib olla mitmekülgne ja seda saab kanda erinevate kingade ja aksessuaaridega. Pole tähtis, millise tooni valida, sest see on ilus mõlemal juhul.

Hankige Walmartis Scoop Cutout Poplin kleit vaid 32 dollari eest!

Ükskõik, kas osalete uhkel õhtusöögil, lõbusal ettevõtte tööüritusel või kohtute tüdrukutega hilise hommikusöögi ajal, on see kleit teie pidev kaaslane, nagu see oli minu oma. Haara oma kohe!

Hankige Walmartis Scoop Cutout Poplin kleit vaid 32 dollari eest!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kas otsite midagi muud? Avastage Kiplingi rohkem siit ja ostke siit muid riideid!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *