Nina Dobrev murdis rattasõiduõnnetuses põlve

Nina Dobrev. Gotham/FilmMagic

Nina Dobrev Tuli tagasi tööle.

Endine Vampiiripäevikute staar esines kolmapäeval, 12. juunil CBS-i saates The Talk ja andis ülevaate oma hiljutisest operatsioonist, mis järgnes imelikule maastikurattaga sõitmise õnnetusele.

35-aastane Dobrev märkis, et vestlussaate ilmumine järgnes tema “esimest korda kahe kuu jooksul majast lahkumisele”, mille ta avaldas esmakordselt Instagrami kaudu mais. 5. juunil jagas näitlejanna, et talle tehti edukas operatsioon.

“Mulle tehti põlveoperatsioon,” ütles Dobrev kolmapäevases vestluses. “Mul on hiiglaslik traks. Ma ei saa tegelikult iseseisvalt kõndida. Lisaks põlve murdmisele tehti mulle ACL-i remont ja menisk.”

Dobrev meenutas, et see oli tema “esimene kord” maastikurattaga sõitmisel ja see “ei läinud hästi”.

“Ma ei soovita seda, poisid. Pole hullu, sain õppetunni: ärge kunagi sõitke mustuserattaga,” selgitas ta.

Täpsemalt öeldes ütles Reunioni näitlejanna, et ta oli “rattas, kaotas juhitavuse, viski läks gaasi alla, ratas lendas, õnneks see mulle peale ei kukkunud, mis arsti sõnul oleks olnud hullem.”

“Aga kui ma maandusin, maandusin ühele jalale, sirgelt ja mu põlv lihtsalt rebenes,” lisas ta.

Dobrev taastub oma lumelaudurist poiss-sõbra abiga, Sean WhiteJa tema armastatud lemmiklooma koer.

“Kaitsuspuudlid on minu elu tänapäeval,” ütles ta. “See on lihtsalt kutsikad ja see on omamoodi kodus filmide vaatamise, füsioteraapia, söömise, magamise või pissimise ajakava.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Nina Dobrev opereeriti pärast e-jalgrattaõnnetust ja viidi haiglasse ning operatsioon õnnestus

Nina Dobrev Nina Dobrevi / Instagrami loal

2. juunil jagas Dobrev Instagrami vahendusel armsat videot, kuidas White (37) tantsib talle tuttava näoga dressipluusis: Elena Gilbert, tema tegelane filmist The Vampire Diaries.

Nina Dobrevil ja Sean White'il on 2023. aasta Albee auhindade jagamisel armastuses õnne

Seotud: Nina Dobrev ja Sean White: nende suhete ajaskaala

Nina Dobrevi ja Sean White’i keeristorm muutub väga kiiresti ja väga tõsiseks. Vampiiripäevikute vilistlane ja professionaalne lumelaudur tekitasid 2020. aasta veebruaris kohtingujutud, kui fännid märkasid, et nad jagasid sarnaseid fotosid reisilt Lõuna-Aafrikasse. Us Weekly teatas järgmise aasta aprillis, et Dobrev ja White olid tegelikult […]

Klipis ilmub White ukseraami tagant oma dressipluusis ja libiseb mööda põrandat, osutades tema kohal olevale sildile, millel on kirjas “Elena Gilbert”. Riietusel on mitu Dobrevi “The Vampire Diaries” tegelaskuju siluetti, keda ta mängis CW saates kuus hooaega (ja sai kaks aastat hiljem seriaali finaali eest auhinna).

“Kui te ei saa oma magamistoast lahkuda, siis vaatate televiisorit või saate meelelahutust otse ja see on minu otseülekanne,” rääkis Dobrev White’i tantsuliigutustest saates The Talk esinemise ajal.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *