Parandage kahjustatud juukseid selle tugevdava maskiga

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Kui leiate, et teie juuksed on olukorras, kus te ei soovi seda teha, võiksite proovida spetsiaalset juuksemaski. Amila Cosmetics, mis on spetsiaalselt loodud lokkis juustele, peate neid parandama või uuesti kasvatama. Ja see on super soodne.

Seotud: 18 parimat juukseõli lokkis juustele

Kaubamärgiga sisu. Us Weekly’l on siduspartnerlussuhted, mistõttu võime saada hüvitist teatud toodete ja teenuste linkide eest. Laske juuksed maha, määrige juuksesalgudele õli ja imbuge endasse head juuksekraami, millest olete unistanud. Olete ilmselt kuulnud juukseõlist. Seda mainitakse sageli hüüu või tooniga […]

Amyla Cosmeticsi kookospähkli juuste kasvu mask maksab vaid 16 dollarit ja see sisaldab kõike, mida vajate juuste hooldamiseks ja taaselustamiseks. Tooge need uuesti ellu kookosõli, jojobaestri, biotiibi, kostiõli, sidrunhappe, teepuuõli ja E-vitamiiniga ning tänu kõikidele nendele kasvu tõestatud koostisosadele näete oma juuste väljanägemises radikaalset muutust. Mask sisaldab kasulikke koostisosi, et saaksite oma juukseid leotada, et anda neile vajalik armastus.

Hankige Amyla Cosmeticsist kookose juuste kasvu mask ainult 16 dollari eest!

Kõik need koostisosad võivad aidata sügavalt parandada nõrku ja ületöödeldud juukseid, kasutades alusena kookosõli. Selle looduslike ekstraktide tasakaal aitab teil parandada tekstuuri, pehmust, sära ja isegi juhitavust. Teie juuksed on üldiselt paremas vormis ja kõik, mida peate tegema, on maski kanda ja regulaarselt maha pesta.

Hankige Amyla Cosmeticsist kookose juuste kasvu mask ainult 16 dollari eest!

Kas soovite oma juuste eest paremini hoolt kanda või soovite oma juukseid elustada? Ärge jätke Amilla Cosmeticsit kasutamata ja kulutage see 16 dollarit oma lukkude kaitsmiseks. Sul on hea meel, et sa seda tegid.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Hankige Amyla Cosmeticsist kookose juuste kasvu mask ainult 16 dollari eest!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *