Poiss kohtub maailma Trina McGee’ga, kes on rase ja ootab 54-aastaselt neljandat last

Paul Archuleta / Getty Images

Poiss kohtub maailmaga alum Trina McGee Rase ja ootab oma neljandat last 54-aastaselt.

“Avastasin end 54-aastaselt rasedana,” kirjutas McG esmaspäeval, 3. juunil Instagrami vahendusel The Supremesi loos “Baby Love”. “Õnnista meid oma palvetega turvalise kohaletoimetamise eest. Aitäh.”

Märkides pealkirjas, et ta kavatseb “sotsiaalmeediast mõneks ajaks välja logida”, ütles McGee oma fännidele: “Tänan teid juba ette palvete ja heade soovide eest.”

Näitlejanna kinnitas rasedust eelmises Instagrami postituses esmaspäeval, kui üks sotsiaalmeedia kasutaja kommenteeris: “The bump!” Kiikudes sinise päitsetega topi ja pika valge seelikuga fotol McGee’st, kes puhkab Belize’i Malacate Beachil. McGee vastas lihtsalt: “Jah.”

Sarah Heroni kadunud poeg Oliver õpetas mulle, kuidas olla ema.jpg

Seotud: Kuulsuste teadaanded 2024. aasta raseduse kohta

Paljud staarid on teatanud, et nad laiendavad oma kasvandikku, tervitades 2024. aastal lapsi. “Beebi Miller-Holmes. juuni 2024 🥹❤️,” kirjutasid Too Hot to Handle maarjad Emily Miller ja Cam Holmes Instagrami ühises postituses, et teatada oma vikerkaarekujulistest beebiuudistest 1. jaanuaril. (Paar jagas seda varem […]

McGee on abikaasaga abielus Marcelo Thedford Alates 2008. aastast. Paar tutvus võtte ajal peaaegu kolm aastakümmet tagasi Sylvester Stallone’i oma 1996. aasta põnevusfilm Päevavalgus. McGee oli varem abielus endise abikaasaga Randall Courtland Davis aastatel 1991–2001 ja Exesil oli kaks last: Langston ja Ramia. Ta on eelmisest suhtest kolmanda lapse ema.

McGee on tuntud oma aja pärast Boy Meets Worldis, kus ta mängis Sean Huntersit (Tugev rattur) armastushuvi aastatel 1997–2000. Näitlejanna, kes on Strongist 11 aastat vanem, šokeeris fänne selle aasta alguses, kui paljastas ABC sitcomi viienda hooaja filmimise ajal, et on tegelikult rase.

“Tol ajal käitusin nagu teismeline, aga tegelikult olin 6. kuud rase…,” kirjutas McGee aprillis TikToki vahendusel taustamuusikale. brändiMcGee raputas pead naeratades muusika saatel, enne kui lõikas video fotole, millel tema tegelaskuju kandis lahtist kardiganit, et katta oma kasvavat beebimuhja “Baby” menuki hooaja 5. episoodi “And Then There’s Sean” ajal.

“Neile, kes ei tea… peate neile sellest teada andma,” kirjutas ta postituse pealkirjaks.

Saate fännid läksid kiiresti kommentaaride sektsiooni, et jagada oma umbusku. “Mida? Olite Halloweeni episoodis rase?! See on metsik! Ma poleks kunagi osanud arvata… See on mu kõigi aegade lemmikepisood,” kirjutas üks, teine ​​aga lisas: “😲😲 Meil ​​polnud õrna aimugi! Kui vana see on teie laps nüüd?” Hästi peidetud!!”

Ehkki McGee otsustab enamasti hoida oma isiklikku elu tähelepanu alt eemal, on ta avalikult rääkinud oma ajast Boy Meets Worldis ja selle hilisemal taaselustamisel Girl Meets Worldil. 2020. aasta jaanuaris säutsus ta Twitteris, et üks Ozzy sarja näitlejatest pani talle nime “tädi Jemima”, kui ta kohtas Disney Channeli spinoffis külma tühja pilku.

Kuus kuud hiljem, keset Black Lives Matter liikumist, Daniel Fishelkes kujutab Topagna Lawrence’i nii BMW-s kui ka GMW-s, säutsus parema liitlase uurimise kohta pärast seda, kui fänn küsis, kas ta on McGee ees juba vabandanud.

“Vabandasin @realtrinamcgee ees, et olin ebaviisakas, külm ja eemalolev, kui ta saates GMW külalispeaosas esines (tema säuts soojadest halodest koos külma tühja pilguga rääkis minust),” kirjutas 43-aastane Fishel. “Trina ja mina rääkisime rohkem kui kuu tagasi ja ta võttis mu vabanduse lahkelt vastu.”

McGee omalt poolt käsitles suhtlust samal aastal antud intervjuus.

“Sain sel ajal Danielilt sõnumi, ta tahtis rääkida,” rääkis naine toona Yahoo Entertainmentile. “Minu suhted temaga on praegu korralikud. Oleme üksteisele väga komplimendid. … Ta ütleb: “Hei, kas kõik on korras?” Tegelikult saatis ta mulle oma lapsest armsa pildi, nii et ma ei püüa tüdrukut vihata ega midagi, ma lihtsalt üritan astuda samme, et usaldada.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Poiss kohtub maailmaga

Seotud: Osatäitjad “Poiss kohtub maailmaga”: kus nad praegu on?

Boy Meets Worldist sai perekondlik sitcomi fenomen ABC seitsme hooaja jooksul aastatel 1993–2000. Michael Jacobsi loodud saade jälgib Corey Matthewsi (Ben Savage) elu ja elutunde kodus koos vanemate Alaniga (William Russ). Ja ema Amy (Betsy Randall) läheb kooli koos naabri ja igavesti õpetaja George Finneyga […]

McGee avas ka “tädi Jemima” kommentaarid, mille tegi Eric Matthewsi mänginud näitleja, Will Friedl. Ta rääkis väljaandele, et näitleja pöördus tema poole ja “rääkis mulle, kui palju see muutis tema ettekujutust komöödiast. Ja inimlikkusest.” Ta märkis, et lisaks Friedli vabandusele palus ta “temalt vabandust, et ta tegi avaldusi avalikult, sest tema nali oli lihtsalt teadmatus, mitte pahatahtlikkus, ja ta andis mulle andeks. Seda teevad sõbrad”.

Kui Friedle ja Fishel ja Strong alustasid 2022. aastal podcasti “Pod Meets World” Rewatch, oli McGee üks trio esimesi külalisi. Seal tunnistab Friedl, et tema pinge McGeega lõpuks “muutus [his] Elu.”

“See oli hetk, mil ma mõtlesin:” Sa ei saa lihtsalt asju öelda. Sa ei saa lihtsalt asju välja visata, sest sa arvad, et see on naljakas, ja kõnnid minema,” ütles ta. “Sa võid inimestele haiget teha. Võite inimesi õigustatult kahjustada, sest arvate, et see on naljakas.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *