“RHOC” staar Brownwyn Windham-Burke paljastab, et on OZ-is

Brownwyn Wyndham-BurkeTema elu on viimastel aastatel läbi teinud palju muutusi ja ta jagab viimast, mis teda tabas meie nädalane CMA festivalil.Lisaks lahutamisele endisest abikaasast Sean Burke’ist ja elukaaslase Jane Spineriga Nashville’i kolimisele räägib endine Orange County Real Housewives’i staar meile eranditult, et hakkas hiljuti Ozempicit võtma ja et Spiner on seetõttu “näljane”.

Spinner rääkis meile, et kui ta kunagise Bravo staariga kokku sai, müüdi talle kaubaarve, märkides, et kaalu langetavad ravimid on nende rutiini dramaatiliselt muutnud.

“Kui me esimest korda kokku saime, tegi ta igal õhtul õhtusööki, sest ma ei tee süüa ega tee midagi,” jagas ta.

Seotud: Kuulsused, kes on rääkinud Ozempicist kehakaalu langetamiseks

Ozempic on muutunud kuumaks teemaks, mis puudutab kaalulangetamist – mõned staarid on kinnitanud, et on seda ravimit tarvitanud, samas kui teised on seda eitanud. Chelsea Handler tunnistas 2023. aasta jaanuaris taskuhäälingusaate “Call Her Daddy” episoodis, et võttis teadmatult II tüüpi diabeediravimeid, mida traditsiooniliselt kasutatakse haiguse parandamiseks. […]

“Ma olen praegu Ozempes,” tulistas Windham-Burke vastu. “Ma ei taha süüa teha, sest ma ei saa süüa! Toida ennast!” Ta ütles ka, et protsess on olnud “imeline” vaatamata ketrajate esitatud kaebustele.

Brownwyn Wyndham Burke paljastas olümpiamängudel, et naine Jane Spinner nälgib selle tagajärjel

Brownwyn Wyndham Burke ja Jane Spinner Gotham/FilmMagic

“Ma sobiksin oma vanadesse riietesse,” ütles Windham-Burke oma edusammude kohta pärast Tennesseesse kolimist, kui märkas samal ajal ribidele kleepuva lõunamaise köögi järjepidevust. “Toit on erinev. Seal on Loveless Cafe ja küpsised ja praekana… Ma ei ole väga ennast kontrolliv inimene. Võtsin juurde 20 naela.

Wyndham-Burke võttis oma olümpiateekonna kokku kolme lühikese lausega: «Vajasin abi. Sain abi. Mu naine on näljane.”

Selle aasta alguses rääkis Windham-Burke meile ühest tõsielusaatest, kes julgustas teda Tennesseesse kolima, kirjeldades üksikasjalikult, mis viis ta Nashville’i äärelinna elama.

Lapseootel Hailey Bieber pakub peegelselfies muljet

Brownwyn Wyndham-Burke Erica Goldring / Getty Images

“Ma ei leidnud kunagi, et Orange’i maakond oleks tervislik keskkond, mida oma lastele soovisin,” jagas ta veebruaris. “Mul olid siin vaiksed sõbrad, [The Hills alum] Jason Wahler ja ta oli nagu “Move Franklin”. Tulime siia ja esimeses majas, mida nägime, olin nagu: “See on see. See on elu, mida ma tahan.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Brownwyn ja Spinner leidsid mõlemad kodu Nashville’is. Lisaks asjaolule, et nad ehitavad Franklinis maja, on paar joondunud selliste organisatsioonidega nagu Nashville Pride ja Franklin Pride.

“Ma arvan, et mitte ainult queer’i kogukond, vaid ka üldine queer’i kogukond, mis ei ole alati olnud kõige edumeelsem kogukond, on tõesti aru saanud, et queer’i inimesi ei taandata ainult geibaaridesse ja meigikunstnikesse,” ütles Spinner. hiljutisel kontserdil Love and Acceptance on jagatud

Jeremy Parsonsi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *