RHONJi Jane Fessler ütleb, et vestlemine John Fudaga jättis ta soovima oma “ruumi”

The Real Housewives of New Jersey staar Jane Fessler Jagades rohkem teavet oma sõpruse katkemisest Costeriga Rachel Fuda.

Esmaspäeval, 5. juunil ajalehele Us Weekly antud eksklusiivses intervjuus meenutas 55-aastane Jen kaameravälist vestlust Racheli abikaasaga, John FudaMis tekitas temas erinevaid emotsioone.

“Kui ma tõesti aus olen, siis enne filmimise alustamist juhtus paar asja. Ja siis muutusid asjad minu jaoks BravoConil pisut kleepuvaks ja me Johniga arutasime, et ma ei olnud ilmtingimata nii rahul,” rääkis Jane. “Mõnikord kulub mul aega, et asjadest aru saada, aga kui ma aru saan, , mäletan, et ütlesin: “Oota, ma vajan ruumi.”

Kui Jeni sõprus Racheliga (33) sai alguse tugevalt, kui ta 2023. aastal esimest korda RHONJiga 13. hooajaks liitus, hakkasid asjad aeglaselt muutuma. Vaatajad saavad nüüd Bravo 14. hooajal teistsuguse dünaamika tunnistajaks.

Jane Fessler. meie nädalane

“Alguses oli see nii lahe, aga nüüd ei tundu see mulle autentne,” selgitas Jane. “Ma arvan, et Rachel ütles ühel hetkel, et kuulsin teda ütlemas, et tegi pausi. Võtsin pausi. Me kõik tegime pausi. Nii et see on koht, kus me praegu oleme.”

Peaaegu viis kuud pole tõsielustaaridel olnud korralikku vestlust. Kuid enne kui fännid arvavad, et Jen tunneb end oma kaaslanna peale vihasena, ütleb ta, et see on vastupidine. Kogu olukord ärritas teda.

“Mul on kurb tunne, kui sa hoolid inimestest ja nemad sinust, ja siis järsku sa ei räägi enam,” ütles ta. «Muidugi on kurb, aga ma ei tunne viha. Ma arvan, et Rachel ja John võivad minu peale vihased olla. Ma ei ole nende peale pahane. Olen rohkem kurb kui vihane.”

RHONJi Jen Fessler tuletab meelde kaameravälist vestlust John Fudaga, mis pani ta tahtma Getty Images (2)

Kuigi fännid peavad ootama ja vaatama, mis nende dünaamilisema mängu nägemiseks juhtub, kinnitas Jenn vaatajatele, et nende vahel ei juhtunud midagi “maad purustavat” ja viskas nalja: “Pole mingit kirvest lihvida.” Tõsielutelevisioon võib aga asjad keeruliseks ajada.

“Ta on suurepärane naine ja suurepärane ema ja kõik muu,” ütles Jenn. “Kuid oli asju, mida ma arvan meie mõlema jaoks, et tema ei teadnud minust ja mina ei teadnud temast enne, kui me sellesse teemasse hüppasime.”

Eelmisel kuul istus Rachel meiega maha ja jagas Jane’iga oma vaatenurka asjade seisu kohta. Toona avaldas ta lootust, et nende suhe aja jooksul paraneb.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

New Jersey tõelised koduperenaised, kus nad praegu on

Seotud: Endised RHONJ staarid: kus nad praegu on?

Frantsiis Real Housewives of New Jersey on näinud, et paljud selle staarid on viimase aasta jooksul Maalt lahkunud – ja Us Weekly reisib mäluteele ja uurib, kus nad praegu on. OG-i näitleja Caroline Manzo lahkus saatest 2014. aastal ja aastaid hiljem avas oma suhte. […]

“Ma ei soovi talle halba,” ütles ta. “Ma olen tõesti pettunud, natuke vihane – natuke rohkem kui natuke – ja ma arvan, et me saame paremasse kohta minna, kuid asjad ei ole kunagi endised ja ma arvan, et mind häirib see, et ma saan.” ma tõesti ei ole enam minu elus, ei luba seda sellel tasemel.

New Jersey tõelised koduperenaised on eetris Bravo pühapäeviti kell 20.00 ET, vanad osad on nüüd voogesituses Peacockis.

Christina Garibaldi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *