Ryan Reynolds ütleb, et tema lapsed on oma topeltkodakondsuse üle uhked

Instagram / Ryan Reynolds

Ryan Reynolds Ja Blake on elus Nad kasvatavad oma nelja last New Yorgis, kuid naine paljastas, et tema nooremad on kõik uhked topeltkodanikud.

“Mu lapsed, neil on ka Kanada passid ja nad tunnevad sellega tõelist sidet,” rääkis 47-aastane Reynolds ajalehele Deadpool and Wolverine. Hugh Jackman Laupäeval, 1. juunil avaldatud meheintervjuus. “See on nende jaoks uhkuse küsimus. Nad veetsid suure osa oma kujunemisaastatest Kanadas ja eriti Vancouveris.

Nad olid koos Reynoldsiga, kui ta filmis Vancouveris nii Deadpooli kahte esimest osa kui ka The Adam Projecti. “Mul oli Deadpool 1-s ainult üks laps ja Deadpool 2-s kaks, kuid loodetavasti me Deadpool 8-t ei tee, sest ma ei taha kaheksat last,” ütles Reynolds.

Temal ja 36-aastasel Livelyl on tütred Betty (4), Ines (7) ja James (9) ning 1-aastane laps, kelle nime pole avaldatud.

Emma Corinne filmis

Seotud: Kõik, mida pead teadma Deadpooli ja Wolverine’i kohta

Deadpool ja Wolverine ühendavad Ryan Reynoldsi ja Hugh Jackmani esimest korda pärast 2009. aasta filmi Wolverine: Origins. Reynolds avaldas 2022. aasta septembris, et tema päriselusõber ühineb filmiga komöödiakuulutusvideos. “Hei, Hugh, kas sa tahad Wolverine’i veel korra mängida?” Reynolds küsis klipis Jackmanilt, millele too vastas: […]

Reynolds märkis, et tema lapsed uhkeldavad oma juurtega. “Neile meeldib Kanadast tulla. Nad ütlevad inimestele, et nad on. “Oh, ma olen pooleldi kanadalane, pooleldi ameeriklane,” ütles ta.

Näitleja paljastas, et tema ja Lively võivad lõpuks isegi Kanadasse kolida. “Oleme mõnda aega otsinud – ma arvan, et suudan seda täpselt kindlaks teha – peenust,” rääkis ta 2023. aasta novembris väljaandele Vancouver Sun majajahist Briti Columbias.

“Õnneks on mu naine Vancouveri ja Vancouveri toidumaastiku kinnisideeks,” lisas ta. “Olen kinnisideeks lapsepõlvest, mis mulle anti, ja sellest, kui privilegeeritud mul oli kasvada üles sellises kohas nagu Vancouver, mis on minu arvates põhimõtted, mida olen omaks võtnud ja endaga kaasas kandnud kogu oma karjääri jooksul. … See andis mulle tõesti tööriistad paljude asjade töötlemiseks ja lahendamiseks, millega võib-olla mõnel mu eakaaslasel on natuke kehvemad toimetulekumehhanismid.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Sel ajal oli Reynolds üle piiri, et määrata Briti Columbia ordu, mis on provintsi kõrgeim tunnustus, mis austab tema panust kogukonna heaks. Ta jagab oma veendumust, et tema tuttavad kanadalased tahavad avaldada positiivset mõju.

Blake Lively ja Ryan Reynolds Inner Circle Taylor Swift Gigi Hadid ja veel 292 inimest

Seotud: Blake Lively ja Ryan Reynoldsi sisemine ring: täielik juhend

Blake Lively ja Ryan Reynolds armastavad veeta aega oma sõprade ja perega, kui nad pole oma karjääriga liiga hõivatud. Nende sõprus Taylor Swiftiga on olnud pealkirju juba aastaid. Pärast kohtumist Lively Swiftiga 2015. aastal tähistas paar 4. juulit Swifti kurikuulsal peol 2016. aastal. […]

“Briti Columbias, Vancouveris üles kasvades ja kanadalasena arvan, et selles on aspekte, mis on tekitanud empaatiatunde mitte ainult minus, vaid ka paljudes inimestes, kellega koos üles kasvasin,” ütleb Reynolds. “Olen siiani sõber enamiku inimestega, kellega siin koolis käisin. Neil kõigil kipub olema midagi sees, mis minu arvates tahab näha maailma, riiki või linna või kuidas iganes seda natuke paremaks kohaks nimetada. Olen selle eest sügavalt tänulik.»

See optimism laieneb ka tema intiimsuhetele. “Ma arvan, et kauakestva Hollywoodi sõpruse salakaste ei erine nii partnerist või abielust,” ütles Reynolds Jackmanile oma uues People kaaneloos. “Ma toetan sind kogu aeg. Ma tahan, et sa võidaksid. Ma tunnen Blake’i suhtes samamoodi. Kuna ma toetan teda, siis ma tean, et ta toetab mind ja seepärast oleme me nii seotud .”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *