See imeilus lilleline mähiskleit pöörab pead kogu suveks

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Lühikese kleidiga võid sel suvel minna kõikjale, aga miks seda teha, kui saad kanda ilusat trükitud maksikleiti? Sel aastal on pakkumisi palju, mida tõendab kiire reis Amazoni. Tegelikult on see konkreetne kleit suurepärane näide ja see on taskukohane luksus madala hinna eest. Peagi tahad sa enda oma kätte saada.

Jessica Bohemian Floral Wrap Maxi kleit maksab Amazonis vaid 53 dollarit ja sellel on V-kujulise kaelusega mähiskujundus. Kleidi alumisel osal on oma volang, mille alläärel on spetsiaalne trükk, mis täiendab kleidi põhiosa väikeseid lilli. See lööb ka veidi üle pahkluude, nii et see on pikk ja tagasihoidlik kleit, kui soovite seda brunch’il kanda, kuid see näitab ka piisavalt rinnanahka, kui tunnete end veidi risqueeritult.

Hankige Amazonist Jessica Bohemian lilledega mähisega maxi kleit vaid 53 dollari eest!

See kleit on valmistatud 100% viskoosist, nii et see on kena ja kerge ning sellel on veniv koht, kus see loeb. See on kõigis õigetes kohtades lörtsis, nii et saate seda kanda oma lemmiksandaalide või kontsadega, olenevalt teie stiilist. See voolab kõndides kaunilt üle toa, kui see sinuga kaasa sipleb. Sellel on armas, mugav ja naiselik välimus, millega teile meeldib uhkeldada, olenemata sellest, kuidas seda kogu suve riietate.

Hankige Amazonist Jessica Bohemian lilledega mähisega maxi kleit vaid 53 dollari eest!

Kuid see ei ole ainult kleidi konstruktsioon, mida soovite kõigile, kellega kohtute, uhkeldada. See on viis, kuidas rõivas kasutab oma trükiseid ja ühendab selle konstruktsiooniga, et luua täiesti unikaalne välimus. Kui teile meeldib see, mida pildil näete, soovite seda kleiti igavesti kanda ja me arvame, et peaksite seda tegema!

Hankige Amazonist Jessica Bohemian lilledega mähisega maxi kleit vaid 53 dollari eest!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kas otsite midagi muud? Avasta Zesica kohta rohkem siit ja ostke siit teisi kleite! Suuremate leidude saamiseks vaadake kindlasti kõiki Amazoni igapäevaseid pakkumisi!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *