Shania Twain naerab lavavälise vea: “Tõesti tore, et keegi selle kinni püüdis”

Al Bello / Getty Images

Shania Twain Tea, et parim asi naiseks olemise juures on privileeg veidi lõbutseda – ja mõnikord tähendab see laval juhuslike äparduste üle naermist.

58-aastane kantristaar astus pühapäeval, 2. juunil sotsiaalmeediasse, et enda üle nalja visata pärast seda, kui ta oma hiljutisel Las Vegase kontserdil õnnetusse sattus. Esitades oma hittlugu “(If You Ain’t In It For Love) I’m Outta Here!” Twain hakkas kogemata laulma mikrofoni asemel läikivas roosas trummipulga rekvisiidis. “Oh jumal, see oli naljakas!” Ta hüüdis enne laulu jätkamist.

Kui kontserdikülastaja jäädvustas vea videole ja postitas selle Instagrami kaudu, puhkes Twain naerma, kommenteerides enne seda enda sotsiaalmeedia lehel “😂😂😂❤️❤️❤️”. “Mul on väga hea meel, et keegi selle hetke jäädvustas, see pani mind taas naeratama,” kirjutas ta klipi pealkirjaks

Fännid asusid kohe Twaini kommentaaride sektsiooni kiitma, et ta suudab oma vigade üle naerda. “🤣🤣 Ikka nii ilus ja andekas. Tore, et teil on endiselt lõbus ja naudite seda, mida teete! ✨😍🔥,” kirjutas üks kasutaja, teine ​​aga lisas: “See, kuidas te seda veatult jätkate, on hämmastav ja täiesti 🙌🔥❤️ ❤️❤️❤️.”

Teised kasutasid võimalust sulgeda kuulujutud, et Twain ei laula oma saate ajal otseülekandes. “Tõendus, et ta ei sünkrooni huuli,” ütles üks inimene. “Tundub, et ta tõesti laulab otse-eetris,” nõustus teine ​​fänn.

Twain viibib praegu oma Planet Hollywoodi residentuuris Come On Over – The Las Vegas Residency – All The Hits! mis algas selle kuu alguses.

“See on minu jaoks väga eriline aeg,” jagas Twain pärast 2023. aasta aprilli residentuuri väljakuulutamist CBS Morningsis. «Olen laval olemise üle õnnelikum kui kunagi varem. Ma lihtsalt armastan elu, armastan jagada oma uut muusikat ja… lihtsalt tunnen end tõeliselt õnnelikuna ja loodan, et saan sinna üles tõusta ja tuua inspiratsiooni, rohkem positiivsust.”

Märgid üle Twaini kolmandast etapist Vegases. Varem juhtis ta oma esimest Vegase residentuuri Caesars Palace’i Colosseumis aastatel 2012–2014 ja teist, Let’s Go!, Zappose teatris Planet Hollywood Resort & Casinos detsembrist 2019 kuni juunini 2020. Sügavama lõikega Come On Over räägib tema suurimatest hittidest – eriti tema samanimelistest 1997. aasta albumitest, nagu “Man! I Feel Like a Woman”, “From This Moment On”, “You’re Still the One” ja “It Affects Me Liiga palju.” Ei.”

Kantrikrooneri naasmine muusika juurde saabub pärast perioodi, mil ta ei teadnud, kas ta hakkab pärast erinevate tervisehirmudega silmitsi seisma uuesti laulma. “Mul kulus aastaid, et jõuda selgusele, mis minu häält mõjutas, ja ma ütleksin, et võib-olla seitse aastat tagasi avastas arst, et see oli minu häälepaelte närvikahjustus, mis oli otseselt põhjustatud puukborrelioosist,” rääkis ta 2020. aastal väljaandele Loose Women. , “ja ma olin metsas. Olin väljas hobuse seljas, kui mind hammustas puuk, Lyme’i puuk.”

Lõpuks tehti Twainile lahtise kõri operatsioon, et aidata haigust, mida nimetatakse düsfooniaks, ning on nüüd tagasi ja tunneb end paremini kui kunagi varem. Märtsis avas muusik ajakirjale Us Weekly ainult oma järgmise peatüki kohta, nimetades seda oma karjääri “teiseks laineks”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Iseloomustavad tugevad naised Sydney Sweeney Beyonce Taylor Swift Simone Biles

Seotud: Us Weekly 2024. aasta võimsaimad naised: Taylor Swift, Beyonce ja palju muud

Naisteajaloo kuu auks tähistab meie nädalaleht praegu kultuurimaastikul valitsevaid inspireerivaid ja võimsaid naisi. Keegi ei saa rääkida jõulistest naistest, mainimata Taylor Swifti, kelle käimasolev Eras Tour on 2023. aasta detsembris esimene turnee, mis teenis üle miljardi dollari. Aitäh! Olete edukalt tellinud. tellida […]

“Mul on olnud tõuse ja mõõnasid [my] karjääri, kuid fännid jäid mulle külge ja ma uskusin endasse,” selgitas ta oma aastatepikkust arengut. “Ma ei võta kunagi midagi iseenesestmõistetavana.”

Nüüd on asi lahti laskmises ja mõnusa aja veetmises – isegi kui asjad ei lähe plaanipäraselt.

“Sain reisides välja tuua väga lõbusaid uusi ideid,” rääkis ta meile. “Ma tahan lihtsalt korraldada suure peo ja panna kõik koos tantsima.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *