Tähistage uhkuse kuud nagu Paris Hilton Levi’si varrukateta kleidiga

Kõik, sealhulgas Levi, kinnitavad Paris HiltonKilluke kogu Pride’i kuu jooksul.

Juunikuu festivali tähistamiseks tõi ikooniline teksabränd turule piiratud koguses rõivakollektsiooni, mida Hilton (43) on juba kandnud.

“Tõuse üles. Sel hooajal tähistame veidrat rõõmu eneseväljenduse kaudu – kollektsiooniga, mis on inspireeritud LGBTQIA+ rodeokultuurist 70ndatest tänapäevani,“ ütleb kirjeldus brändi veebisaidil.

Valikus on lõigatud lühikesed püksid, vikerkaare kommuuni tee, “Rainbow Radio” rekkamüts, lapiline teksavest ja värvilised sokid.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

„Meie uhke rõivas on kuuluvustunde loomine. See, kuidas te end tuvastate, millised on teie asesõnad ja kuidas te end väljendate – oluline on see, kes te olete. Meie riided pole kunagi olnud lihtsalt riided, need on eneseväljenduse sümbol,” seisis avalduses. “Ja meie uhke rõivavalik pole erand. Ükskõik, kas kannate oma lemmik Pride Parade’i riietust või kohandatud Pride’i särki, tähistage seda stiilselt.

Osa kogu programmi Pride 2024 tulust läheb Outright Action Internationalile, ülemaailmsele organisatsioonile, mis tegeleb LGBTQIA+ kogukonna liikmete inimõiguste edendamisega.

Kui soovite lisateavet Levi’s Pride Month kollektsiooni ja muude esemete kohta, millest staarid sel nädalal räägivad, jätkake kerimist:

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *