Tänane Hoda Kotb meenutab tütarde algusaegu enne pererännet

Hoda Kotb Tunneb nostalgiat enne oma pere peatset kolimist mõnda teise New Yorgi elukohta.

“Istusin täna hommikul sõna otseses mõttes oma laua taga, kus ma igal hommikul istun. Süütan küünla, pean päevikut, teen oma asju. Ja ma mõtlesin endamisi: “See on viimane esmaspäev, mil ma selle laua taga istun”, “sest me lahkume sel nädalal,” jagas 59-aastane Kotb Jennat esmaspäeval, 3. juunil saates Hoda. .

tema kolleeg, Jenna Bush Hager, märkis, et kolimine võib olla “keeruline”, eriti kui lahkute kohast, “kuhu tõite oma lapsed koju”. Kotb nõustus ja lisas, et mõtles vaiksetel hommikuhetkedel oma tütarde alguspäevadele. (Telenägu jagab lapsi Haley (7) ja Hope (5) oma endise kihlatuga. Joel Shiffman.)

“Mäletan, kuidas nad üritasid trepist üles roomata, ja mäletan praegu, kuidas nad üles ja alla jooksevad,” ütles ta. “Ja ma mõtlesin sellele, kui esimest korda me nad koju tõime ja selle turvatooliga trepist üles viisime ja pisiasja sisse panime ja mis seal juhtus. Ja ma vaatasin vanu videoid neist, kui nad olid väga väikesed, ja see on nagu Sa tahad asjadest kinni hoida ja sa tahad lahti lasta kõik need mälestused… Seal ehitasime palju asju.

Seotud: Hoda Kotb perealbum tütre ja lähedastega: fotod

Hoda Kotb on sageli väljendanud muret selle pärast, kuidas tema lähedased on tema elu määratlenud – eriti tütred Haley ja Hope. Tänapäeva ankur sai emaks, kui ta adopteeris oma võsukesed vastavalt 2017. ja 2019. aastal koos tollase elukaaslase Joel Schiffmaniga. Endine paar kihlus 2019. aastal pärast kuueaastast kohtamist […]

Ühest kodust teise kolimise emotsionaalne kaal on midagi, mida Bush Hager (42) võib seostada oma abikaasaga kokkukolimisega, Henry Hagerja nende kolm last – Mila, 11, Poppy, 8, ja Hal, 4 – kaks aastat tagasi.

Tänane Hoda Kotb muutub emotsionaalseks, kui ta meenutab oma tütarde algusaega perekolimiseks

Hoda Kotb tütarde Haley ja Hope’iga. Hoda Kotb/Instagrami loal

“Ühel õhtul istusime tühjas korteris oma diivanil, istusime kõik koos pere ja sellega ja see oli lihtsalt see hetk. … Aga ma lihtsalt nutsin, sest mul oli sama asi [as you]”Ta selgitas Kotbile. “Me tõime oma lapsed sellesse kohta, teate, ma kaotasin oma vanavanemad selles korteris ja mu tüdrukud joonistavad pulgakujusid ja parandavad mind see tähendab, et sa ei mõtle tavaliselt: “Oh, jumal.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Tänane Hoda Kotb muutub emotsionaalseks, kui ta meenutab oma tütarde algusaega, kui ta valmistub pere kolimiseks.

Hoda Kotb oma tütarde Haley ja Hope’iga Hoda Kotb/Instagrami loal

Kolimiseks valmistudes ütles Kotb, et tema eesmärk on “mitte läbi sõita”, lisades: “Ära jookse läbi ülemineku. Ärge kihutage finišisse ja öelge: “Võtame selle ära.” Istuge maha ja leidke hetk, et ringi vaadata, nagu sa tegid sellel diivanil.”

Kotb paljastas, et tema ja ta tütred kolisid “kusagile uude kooli” oma taskuhäälingusaate “Making Space” märtsikuu episoodi ajal, selgitades hiljem Hodale ja Jennale, et nad ei lahku NYC-st.

“See on huvitav, sest mõtlete sellele, mitu korda olete oma elus kolinud,” ütles ta 28. märtsil Bush Hagerile. See oli tohutu kombinatsioon. Kuid see tuleb lugudest, mida ma oma elus üles kasvades räägin.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *